PA NOVA S.A

Gliwice

Opinie o PA NOVA S.A

Gabriel 2015-03-06 23:28:35
Złożyłem propozycje kupna terenu w mieście z komercjalizacją Kauflandu,było ciasno i trudne zadanie do tego bardzo zła kondycja finansowa , którą podkreśliłem i poprosiłem o szybkie działanie,co mi obiecano! śmieszne pieniądze chciałem za całą robote i na tyle jak wyszłam w styczniu jako pilne tak do dzisiaj się zastanawiamy co z tym zrobić a ja posiałem wiele tysięcy których niemiałem ale kogo to interesuje jak niekupił.
A właśnie osoba z zewnątrz niektóre rzeczy lepiej załatwi ,a niż ci co w te grube fotele pierdzą i myślą ,że prawnik to bóg i wszystko załatwi ! tylko nasze sądy są bardzo długie i niekiedy lepiej na skróty . Jeśli się niejest dużą spółką to biznesu tu nie znajdziesz...
sarma 2015-06-01 23:14:44
Witam, bardzo proszę o kontakt w opisanej przez Ciebie sprawie na adres email: oxv1hm@gmail.com Bardzo pilne!!!
Zostaw swoją opinię o PA NOVA S.A - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PA NOVA S.A