logo WELBIZ

WELBIZ

Wrocław

Opinie o WELBIZ

kt 2011-05-13 17:10:16
Dziwie się wpisowi i chyba domyślam się, kto się kryje a swój określa swój nick „gość”. Dziwie się, jeśli ktoś taki jak „gość” za swoje złe nawyki i niekompetencje oraz błędy w pracy próbuje zwalać winę na kogoś. Ja mam natomiast bardzo dobre zdanie o firmie Welbiz i osobach tam pracujących. W Gabinecie Profilaktyki Zdrowotnej firmy Welbiz we Wrocławiu przepracowałam dokładnie 18 miesięcy. Po okiem tam pracujących zdobyłam doświadczenie w prowadzeniu usług w zakresie odżywiania, pielęgnacji cery, sprzedaży suplementów oraz nauczyłam się jak prowadzić skutecznie i efektywnie własny biznes. ( usunięte przez administratora ) Czy da się zarobić ja twierdze, że tak i zarabiam od samego początku i coraz więcej i każdemu takich możliwości zarabiania życzę
aga 2012-04-25 10:44:54
Witam, pracuje w gabinecie ponad cztery miesiące, jest super i fajna atmosfera. W tym czasie zrobiłam na dwóch kierunkach magisterkę.
i uprawiam judo. Praca w gabinecie pozwoliła mi bezproblemowo pogodzić te wszystkie zajęcia i zarabiać bardzo fajne pieniądze.
AA jeszcze coś, gabinet współpracuje z firmą Herbalife, która organizuje fachowe szkolenia z odżywiania, dietetyki, sprzedaży, obsługi klienta oraz super spotkania integracyjne. Polecam wszystkim firmę Welbiz i Herbalife
donx 2016-04-04 22:19:58
krotko, myślisz, że posiadanie papierka z uczelni wyższej im wystarczy ? Według mnie to jest dopiero początek :) Druga sprawa, że te oferty mają już prawie miesiąc. Według mnie pracowników już odpowiednich znaleźli.
Zostaw swoją opinię o WELBIZ - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WELBIZ