Opinie o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Księgarnie Matras S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Księgarnie Matras S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Księgarnie Matras S.A. w Warszawa

skk
@Marek89

Powtórzę. Ciekawe kiedy, oni zamkną następnym Matras i gdzie. Czy będzie to Matras z duże miasta, a może z małego. Plus przynajmniej przypomnę sobie gramatykę. Człowiek uczy się przez całe swoje życie. Powtórzę. Ciekawe kiedy, oni zamkną NASTĘPNY Matras i gdzie. Czy będzie to Matras z DUŻEGO miasta, a może z małego. Plus - przynajmniej przypomnę sobie gramatykę. Człowiek uczy się przez całe swoje życie. (stylistyka i interpunkcja też do poprawy ;) )

Agnieszka
@Marek89

Powtórzę: ciekawe kiedy oni zamkną następny Matras, i gdzie? Czy będzie to Matras w dużym mieście, czy może w małym? Plus: przynajmniej przypomnę sobie gramatykę. Człowiek uczy się przez całe życie.

Marek89

Ciekawe, jaki następnym matras zamknął i gdzie??

@Marek89

a znikło coś? na liście księgarń bez zmian, a z forum wynika że teoretycznie powinno być 120. Ktoś wcześniej pisał o zamknięciach, a ilość nie zmieniła się.

humorzasta_zołza
@Marek89

W krótkiej przerwie proponuję małą powtórkę odmiany czasownika "zamknąć". Czas przyszły prosty: Ja - zamknę Ty - zamkniesz On/Ona/Ono - zamknie My - zamkniemy Wy - zamkniecie Oni - zamkną Pozdrawiam ;)

była kierowniczka

Szkoda że Daria G odeszła. Była wymagająca ale miała doświadczenie i można było czegoś się od niej nauczyć. Z drugiej strony wcale mnie nie dziwi że normalnych ludzi w nienormalnej firmie coraz mniej.

Byebye
@była kierowniczka

Droga była kierwoniczko! To ja chyba pracowałam z zupełnie inną osobą. Daria była bardzo miła i sympatyczna i może miała duże doświadczenie zawodowe...ale to doświadczenie nie miało nic wspólnego z księgarnią. Chyba nie pracowalaś nigdy z naprawdę wymagająca regionalną, która jak przychodziła to miała milion pomysłów na ulepszenie i wiedziała na czym polega praca zwykłego ksiegarza. I przede wszystkim umiała obsługiwać system. Nie neguje Darii jako osoby i przełożonego, bo była fajna osoba i dawała nam dużą swobodę, ale MR była średnim.

Anek

Uwaga, nasz Pracownik na zleceniu dostał wypłatę :)

zagubiona

Z tego co sie dowiedzialam odszedł lub został zwolniony mój ulubiony informatyk z Warszawy :( Iii co ja mam teraz wszystko z Panem A.D załatwiać? Widać w takim razie ze w centrali tez wesoło nie jest :)

Też inicjał E.P.
@zagubiona

A co Pani taka oburzona???Czyżby pan A.D. źle wykonywał swoją pracę, coś nie tak z Panią. Rzeczywiście -,,zagubiona''. Może najpierw trzeba zacząć od siebie a potem narzekać. A tym bardziej operować inicjałami-wstyd. Wszyscy znamy pana A.D. i Pani wpis jest oburzający....... ,,z tego co się dowiedziałam''....... a przepraszam -gdzie? na rynku?w autobusie? od koleżanki?

Marek89

Anek Nic, poprostu jestem zaskoczony ta decyzją. Ona, która wierzyła w tą firmę, odchodzi czy też ją wywali z powodu redukcji etatów . Po raz kolejny dają książkę na nakasowke, która się nie sprzedaje, i która leżała zakurzona w magazynie.I tylko myśl ta jedyna się objawia, który matras zamknął jako następny.

Zelda

U nas poszły dwie, a nawet Fryzury pierwszy egzemplarz od kwietnia sprzedałyśmy :D

A co w tym dziwnego?

matrasjestspoko

dostałam z samego rana.

Dana

Teraz to już ruszymy z kopyta. Książkowym TOP1 została...."Dieta 2-dniowa" za 7,99 hahahaha Na Centralę zawsze można liczyć jeśli chodzi o poprawę humoru.

????????

Regionalna z Wawy odeszła, czy to także koniec Matrasa???

olga
@????????

Matras istniał tylko dzięki regionalnej z Wawy? :D

zlecenie

Czy ktoś dostał już kasę z umowy-zlecenia?

czekam
@zlecenie

Nie

zleceniejestwcenie

Którego teraz powinny być wydane zleceniówki 14 czerwca??? Aż się boję....

Zyta
@zleceniejestwcenie

Dlaczego 14? Przecież 15 jest w czwartek.

Święto
@Zyta

Ale 15 to święto ustawowo wolne od pracy, czyli zgodnie z prawem pensje powinny być dzień wcześniej :)

Zyta
@Święto

Faktycznie :)

pytanie

Czy wszyscy z umowami o pracę dostali już pieniądze za maj?

@pytanie

U nas w księgarni tak. Zobaczymy, co ze zleceniem... @Fleszarowa-Muskat. Przerwa na życie. GENIALNE! :D

Marek 89

księgarze-sprzedawcy Teraz tam będzie księgarnia Mole Mole. Szkoda tylko, że pracownik dowiaduje się ostatni, że zamykają sklep.

Gdziesa$$

Czy ktoś na długim l4 dostał pensję?? Powinna płacić firma i potem rozliczać się z zusem, ale na konto nic mi nie wpłynęło :/

sk
@Gdziesa$$

Zadzwoń do zusu i upewnij się czy w ogóle płacą składki... szybka informacja przez telefon, będziesz wiedzieć na czym stoisz.

matrajestspoko

I jak pensje doszły? Ciekawe co ze zleceniówką?

Marek89

Plac Unii Lubelskiej , szkoda ????. Ciekawe, jakie następnie zamknął w Warszawie?.

Patrycja

Księgarnia 217 ma być zamknięta a szkoda

Ula

Czy z pewnością nie możecie napisać coś pozytywnego o firmie tylko ciągle rozmawiacie o kontach bankowych?

skk
@Ula

Bo wypłata w tym momencie jest najważniejsza :D chodzi się do pracy żeby zarabiać ;) są pozytywy, chodzisz do pracy, nic nie robisz, czekasz na koniec dniówki i do domu. Nie przemęczysz się teraz na pewno. Ale ludzie narzekają przez tą niepewność. Jakby "góra" powiedziała jasno na czym stoimy to nie byłoby tyle narzekań, domysłów, spekulacji... Byłoby czarno na białym to pracownicy też wiedzieliby czy chcą dalej pracować czy odchodzą bo nie odpowiada dalsza przyszłość, a tak każdy żyje od wypłaty do wypłaty z nadzieją że ją dostanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Księgarnie Matras S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Księgarnie Matras S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Księgarnie Matras S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Księgarnie Matras S.A.?

Kandydaci do pracy w Księgarnie Matras S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Księgarnie Matras S.A.
1.9/5 Na podstawie 1699 ocen.

Księgarnie Matras S.A.