Opinie o Enersys w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Enersys. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Enersys o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Enersys w Bielsko-Biała

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Enersys? Można dołączyć rodzinę?

123 Nowy wpis

Czy w firmie działa aktywnie strona społeczna i dba pracownikòw .

tytan Nowy wpis

związki i (usunięte przez administratora) kogoś poniosło jak wam to sprubójcie gdzdie ś w innej firmie ciekawe czy bedzecie miec przerwe plus przewe na kawe i przerwe na odpoczynek w pokojach odpoczynkow a zz niech przestaną pieprzyc o chistori zwycięstw

COS

Witam kiedy się kierownictwo zabieże za tych wszystkich sciemniaczy z magazynu co w ciagu 6 godzin robia norme na 12 i udaja jacy to sa wykonczeni.Popatrzcie trzezwym okiem na tych wszystkich wyjasnisczy (usunięte przez administratora) itp.co zaczynaja prace o 5 a na hali pojawiaja sie 5.40 bo trzeba sie kawy rano napic...Moze by oni sie odnalizli na wg, cos czy lipie skoro nowi pracownicy rezygnuja po paru dniach...

@COS

Haaha , teraz ktoś to zauważył ? Jak jechałem po nich , to powiedzieli Mireczkowi że pod....am ! Wywalić tą całą bandę na montownie trzeba było dawno !

Bobo Nowy wpis
@COS

@COS @Xxl Wystarczyło uczyć się w szkole kiedy był na to czas a też moglibyście robić "karierę" na magazynach zamiast wylewać gorzkie żale na internecie.

Brałeś udział w rekrutacji do Enersys. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Bielsko-Biała
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsko-Biała
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
tytan

czy kartki papierowe są lepsze niż konkretne wyniki może kartkami można coś zaczarować

tytan

czas najwyższy sprawdzić czy kierownik montowni jeszcze jest w stanie logicznie zażądzać bo po jego dziwnych ruchach to chyba nie daje rady może czas na mlodszego i mądrzejszego poco rozwalać coś co dobrze funkcjonuje za dużo pomyslow które nic nic nie wnoszą a wręcz szkodzą

Bambo

Witam chcę się przyjąć do firmy jakie zarobki jak wyglądają zmiany mam córkę na utrzymaniu słyszałem że można zarobić i całkiem jest spoko

Hiob
@Bambo

Jeśli chcesz, żeby córka spędzała soboty, niedziele i święta sama to drzwi na bramie szeroko otwarte!

Adolf

Gdzie zaginął szef wszystkich szefów, najwazniejsza i pierwszoplanowa postać, człowiek sukcesu i renesansu, szanowany i doceniany oraz przez wielu uwielbiany przodek jaruzelskiego dyrektor cieci Mgr. Sikora?

Pętelka na szyi powoli się zaciska! Nie ma już chętnych, nie znajdziecie głupiego Xawerego, nie znajdziecie Zdziska. Poprzednie lata pracowników żeście zwalniali, dziś, a może jutro sami będziecie zasuwali. Możecie dać nawet złotych 40, niestety pył, soboty, niedziele, maska, upał nikomu już w głowach się nie mieści. Radzę wam moi byli szefowie, odpuście (usunięte przez administratora) bo gotujecie upadek samym sobie ????

Jaka umowa obowiązuje w Enersys podczas okresu próbnego?

Magda

W obsłudze klienta dostajesz umowę na 7 m-cy, tak traktują okres próbny. Później, bez względu na to jak doby/dobra jesteś nie masz gwarancji przedłużenia umowy. Na stałe i tak w zasadzie nie dają, zawsze zasłaniają się, że ktoś ma wrócić z macierzyńskiego. Jest też opcja, że dostaniesz umowę na zastępstwo, nawet o tym nie wiedząc (tajemnica działu HR)...

zadowolony

Dobry pracodawca, taka opinia nie spada z nieba tylko wystawiają ja pracownicy!!

Chuck

Witam widzę że moje wpisy są usuwane widoczne nie prawda zabolała więc w skrócie jeszcze raz postaram się wyjasnic o co mi chodziło. Firma enersis hm ogólne nie narzekałem na pracę pracowałem robiłem ta normę starałem się i nie narzekałem. Ogólnie wkurza mnie to że ludzie którzy pracują sumiennie są traktowani jak (usunięte przez administratora) dosłownie wykorzystują cię ile mogą robisz robisz do chwili kiedy kończy ci się umowa a potem wylot nawet nikt nie spojrzy w twoje papiery raporty po prostu ci podziękują. Natomiast osoby które mają umowy na stałe nie robią normy mają wszystko w czterech literach będą dalej ściemniać bo myślą że są nie do ruszenia.(usunięte przez administratora)Ponieważ jak będą chcieli i tak cię zwolnią. Sprawa nad godzin na montowni nie możesz robić nad godzin bo nie ma pracy. A pracownicy formacji wysyłki mają komplet nadgodzin a ich praca wygląda tak że przychodzą w nocy na nad godziny śpią pod szafka w szatni o 5 wstają jak by nigdy nic i idą pracować. (usunięte przez administratora) Moim zdaniem kierownictwo albo nie wie o tym albo nie chce wiedzieć o niczym. Dla czego w firmie trzymie się nierobow?ludzi którzy myślą że są nietykalni a tak normalnie to zwykle jełopy którzy powinni iść pierwsi na wylot. Dziwię się że zarząd kierownictwo nie reaguje aby poprawić system pracy solidnej pracy dać szansę ludzia którzy naprawdę się starają a nie tym którzy walą ściemę bo myślą że im wszystko wolno dlaczego?(usunięte przez administratora)

Iza

Szukałam w internecie informacji o rekrutacji w firmie Enersys, ale niestety nie znalazłam nic. Na stronie firmy co prawda widnieje podstrona "Pracuj z nami", ale nic na niej nie ma. Może ktoś wie, czy obecnie firma rekrutuje? Jak wygląda proces rekrutacji? Zachęcam pracowników do dzielenia się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami.

@Iza

Ta podstrona powinma się nazywac Pracuj na nas !

Xxl

Dziś dostałem prezent od fimy ..na święta . Wypowiedzenie umowy o pracę wręczył mi osobiście jegomość kierownik Ż. (usunięte przez administratora) news przed świętami i z koñcem roku . Po 16 latach (usunięte przez administratora) Premia świąteczna jakiej nigdy , nigdzie nie dostałem !! Nie wiem jak mam podziękować Pesronalnej / którą sam odwiedziłem nieco wcześniej ! / i mojemu przełożonemu , który robił dużo w trosce o moje zdrowie :))))

Magda

Nie polecam pracy w EnerSysie. Spędziłam tam 2 lata w obsłudze klienta i przypłaciłam to zdrowiem fizycznym i psychicznym. Nadgodziny od pierwszego miesiąca pracy, procesy w rozsypce, brak wsparcia przełożonych, management ma wszystko głęboko i szuka tylko frajerów, żeby odbębnić za nich całą pracę.

XXL
@Magda

Magdziak , odezwij się : ) Pozdrówki

Bartek

Jakieś newsy o pracy? Jakie macie benefity w firmie, warto aplikować?

@Bartek

Jakie bebefity ?? Ano takie że teraz zwalniają starych pracowników Panie . I to zaraz przed świętami takie prezenty nam tu (usunięte przez administratora) z biurowca robi ???? Taka bida na rynku że hej , i to w całym koncernie . ????????Ale na parkingu co rusz nowe auta stoją ..i tylko WE ..WE ..

Igor

Jak przeprowadzana jest rekrutacja? Podpowiecie na co trzeba się nastawić?

Maciej

Sprawdzam aktualne oferty pracy https://pracodawcy.pracuj.pl/enersys-sp-z-o-o,12527 i w żadnej nie natknąłem się na jakiekolwiek benefity. Wiecie może, czy poza stabilnym zatrudnieniem na umowie o pracę firma zapewnia jakiś socjal?

liverbird

Generalnie, sama firma jest raczej OK - szału nie ma, ale jak się pracuje i nie szuka guza, to spoko. Wszak ja na produkcji nie pracowałem ale większość ludzi nie wyglądała na niezadowolonych. Firma cały czas szuka ludzi na produkcję... Ja zrezygnowałem a pracowałem w Centrum w IT. Wszystko spoko - fajni kumple ale management (któy jest częściowo w Niemczech i UK) trochę kuleje. Mój za chwilę były menago, nie dość że ma chyba jakiś kompleks to jeszcze zachowuje się jak dureń. Nie wnikam, wydawał się być spoko. Ad rem: rekrutowałem się na specjalistę IT. Mój pierwszy kontakt zaczął się od telefonu w stylu "ile pan zarabia - ooo, to za dużo dla nas". No i spoko. Ale owi managerowie poszli po rozum do głowy i po tygodniu dzwonią, że jednak fajnie by było mieć kogoś ogarniętego i ze skilami w zarządzaniu w IT. No, to się zgodziłem. Po drodze, miał do m nie dzwonić manager zatrudniający, mój przyszły manager i... nikt do mnie nie zadzwonił. Po pierwszym dniu, kierowniczka HR woła mnie do siebie i mówi, że... zmieniła się struktura IT i szukają team leadera (aka koordynatora). YAY! Awans po pierwszym dniu pracy! Zajefajnie! No, i bajkowa historia w zasadzie się kończy. Przez siedem miesięcy prosiłem o zakres obowiązków, nie byłem traktowany jak team leader a jak polski chłopak na posyłki niemieckiego managera. Generalnie, szybko pokapowałem się, że mam dzielić się wiedzą i pomysłami a kto inny będzie spijać śmietankę. Będąc w zacnym kręgu team leaderów widziałem wyraźną różnicę w traktowaniu mnie a pozostałych kolegów z IT w BB. Polacy to zawsze byli wg opinni mojego menago, troublemakerzy i hamulcowi. Bo my niejednokrotnie udowadnialiśmy, że ktoś jest w błędzie albo "to je.nie" (pozdrawiam kolegów). Long story short - firma szukała team leadera, ale mój menago w zeszłym tygodniu mi rzucił, że jednak nie - że mam zasuwać jako spec IT z rolą p.o. team leadera. Oczywiście, nie zgodziłem się. Także lojalnie uprzedzam, jak w sieci pojawi się ogłoszenie na stanowisko IT Specialist do Enersys i będą pytali o ITIL czy zarządzanie, to odradzam. Wątpię, by poszli po rozum do głowy i chyba nic się nie nauczyli (zaznaczam, że po tym, jak już zrobiłem rozpoznanie i rozeznanie, nie obwiniam lokalnego HR) - źle przekazują informacje, jest mnóstwo niedomówień, nie wiedzą czego chcą. Podobno, kiedy manager IT był w Polsce, było nieźle. Odkąd jest Niemiec, chyba wyraźnie boi się, że jak znajdzie się ktoś ogarnięty, to go usunie ze stołka (choć ja nie miałem aspiracji na managera). W firmie pieniądze są, trzeba tylko o nie mocno powalczyć. I nie polecam zgadzania się za pracę za mniej, niż się miało - chyba, że się jest studentem albo dopiero wchodzi na rynek IT (przy czym Enersys to nie jest firma informatyczna....) i nie zna się realiów. Słowem: fajnych ludzi poznałem, nieźle się ubawiłem i poznałem parę nowych rzeczy ale nie polecam. Teraz mam pretensje do siebie, że zgodziłem pracować się za mniej. Bo jak już łapali mnie w sidła "specjaliście płacą jak studentowi" to potem nie można oczekiwać, że po siedmiu (!) miesiącach okresu próbnego, dostaniesz podwyżkę i faktycznie zmienią ci zarówno grade jak i oficjalnie stanowisko. A tak? Skur.iłem się dzieląc wiedzą i doświadczeniem a na koniec menago mnie i tak zrobił "najeźdźca"... Bonusy: kursy języków (angielski lub niemiecki), darmowy parking (serio: pracowałem np. w Katowicach, gdzie firmowy parking był pełny a kolejka chętnych długa i szukanie miejsca to był challenge), owocowe wtorki (skrzynka owoców co tydzień), premia roczna, bonusy na święta. Atmosfera? Fajna ale mówię to za część biurową.

gacek

witam czy zakład ma jakąś amatorską drużynę siatkarską ?

xxl
@gacek

Tak , nazywają się Umarlaki , jest też druga Urobieni.pl ...

Kamil
@xxl

Jesteś pracownikiem firmy? Mógłbyś dodać trochę konkretów dotyczących zatrudnienia? Dawno nikt nie wypowiadał się w tym temacie, a opinia osoby znającej firmę od środka byłaby bardzo cenna. Czy pracodawca zapewnia premie i szkolenia wdrażające nowych pracowników? Jaka jest według Ciebie atmosfera w pracy? Czekam na Twoją opinię. Znalazłem kilka ofert pracy na stanowiska: elektryk, pracownik produkcji, analityk finansowy, inżynier do spraw wentylacji i mechanik utrzymania ruchu. Napiszcie jeśli wybierzecie się na rozmowę kwalifikacyjną.

Zostaw merytoryczną opinię o Enersys - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Enersys?

Zobacz opinie na temat firmy Enersys tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Enersys?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042