brak logo

gascontrol polska

Cieszyn

Opinie o gascontrol polska

anonim 2009-06-15 21:37
Słowa kojarzące się z gascontrol polska , profesjonalna, rozwojowa, stresująca,
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .średni

Od jakiej stawki można negocjować pensję?1200 brutto
Najbardziej podobało mi się w gascontrol polska:nic
Najbardziej nie podobało mi się w gascontrol polska:...
7
anonim 2010-03-16 19:47
nie profesjonalna firma. bez ludzi. bez sprzetu. bez fachowcow.
1
anonim 2010-03-26 07:23
wlasnie ze bardzo profesjonalna, mloda, rozwojowa, maja coraz wiecej sprzetu i sie szkola - sa juz wielcy!
anonim 2010-03-26 11:14
Uwielbiam opinię ludzi, którzy zarzucają firmom brak profesjonalizmu, a sami pokazują się jako analfabeci. Drogi anonimie - nie wiem kim jesteś, pewnie sfrustrowanym gosciem, który nie spełnił oczekiwań firmy Gascontrol Polska, został zwolniony czy też w ogóle nie przyjęty lub też jesteś przedstawicielem konkurencji...wszystko jedno. Pamiętaj, że wydając opinię o braku profesjonalizmu, sam powinieneś być profesjonalistą!
\"Nieprofesjonalna\" głąbie pisze się razem!
A co do firmy Gascontrol to jest ona jak większość firm liczących się na rynku - robią co mogą ( i to z głową), by wszystko było jak trzeba. Czasami jednak warunki zewnętrzne stanowią dużą przeszkodę. Ale braku profesjonalizmu, odpowiednich ludzi czy też sprzętu to zarzucić im nie można!
sikp 2016-04-20 09:10
Branża, w której się specjalizują to na pewno budownictwo wodno-kanalizacyjne, ale wydaje mi się, że można u nich na pewno sporo zarobić jak ktos ma wykształcenie techiczne na pewno, bo takich biorą chętnie.
Obvious 2016-12-28 08:36
Polecam tą firmę. Jedna z niewielu firm godnych polecenia, w których pracowałem.
Anonim 2017-08-21 13:23
Jak można pisać takie bajki. W tej firmie nie pracują żadni profesjonaliści pomijając osoby pracujące fizycznie bo to one ciągną ten wóz. A co do tego że można nie źle zarobić to już wogole śmiech na sali biorąc pod uwagę niewolniczą pracę!!!!!
Zostaw swoją opinię o gascontrol polska - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gascontrol polska