Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Albertos Muczaczo

Witam, chciałbym aplikować do tej firmy na stanowisko specjalisty marketingu, albo coś do R&D *jeżeli mają. Mam 28 lat i kończę doktorat z biologii w tym roku (molekularna). Czy w ogóle ma sens moja kandydatura do tej firmy ? O jaką pensję (netto) mogę się starać i jak często są podwyżki - rozmowy ewaluacyjne bądź awans ? Dobra opcja czy raczej odpuścić ? Odnośnie stawek to jakbym mógł prosić konkretnie bo na łosia też nie chce wyjść :) Dzięki i pzdr !

Iza

@Harry, a jak myślisz z czego to wynika? Czemu w firmie TACTICA jest taka rotacja pracowników? Bo po Twojej wypowiedzi rozumiem, że tak właśnie wygląda sytuacja, że co chwila zatrudnia się nowych pracowników. Czy to pracownicy sami odchodzą, czy może są zwalniani? To też ważna kwestia dla chcących zrozumieć sytuację tej firmy.

Agnieszka

jakby ktos nie wiedział Pan "M" to Mateusz Detko świetny pracownik.

Prawdziwie życzliwy

niezadowolony, a raczej niezadowolona nie kompromituj się i módl się żeby Cię jeszcze nikt o mobing nie oskarżył. Może samo to w jaki sposób Cię zwolnili było mało eleganckie, ale zasłużenie. Nie nadajesz się na takie stanowisko. Brak Ci kompetencji miękkich. Nie jesteś otwarta na sugestie podwładnych i wchodzisz im w zycie z butami. Radzę doszkolić się managersko, a poki co znaleźć prace jako przedstawiciel. Myśle, ze może być z Ciebie bardzo dobry pracownik, nie kierownik. A taki obrót spraw niech da Ci do myślenia, a nie oskarżania i błazenady jaka wyczyniasz. Pozdrawiam szczerze i życzę Ci sukcesów zawodowych jako przedstawiciel :)

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Agnieszka

A przestań sobie schlebiac , nikt po Tobie płakać nie bedzie. Poza tym pisze się : Wymykają spod kontroli

Pan M ma swój własny folwark, cały dział RKS to są jego ludzie z poprzedniej firmy w której pracował. Dziwię się właścicielom , że pozwalają na takie działania ale to już nie moja sprawa. Szkoda tylko osób które robiły kawał dobrej roboty !

NIEZADOWOLONY

LUDZIE , CO SIĘ DZIEJE W TEJ FIRMIE? JAK WŁAŚCICIELE MOGLI POZWOLIĆ NA ZWOLNIENIE TAK DOBREGO KIEROWNIKA ? COŚ TU JEST NIE TAK, SZEFOWIE ZASTANÓWCIE SIĘ, CHYBA RZĄDY PANA "m" WYMYKAJĄ SIĘ WAM Z POD KONTROLI.... POZDRAWIAM

do not waste my time...

Brałam udział w rekrutacji na mazowieckie, typ sam się zadeklarował, że zadzwoni z decyzją lub uzasadnieniem, nie zadzwonił, nie szanuję takich ludzi.....

Tiki

Polecam prace w tej firmie. Bardzo dobrze sie rozwija. Zarowno kadra kierownicza jak I nowy dyrektor sa bardzo ok. Kasa coraz lepsza. Polecam osoba szukajacym stabilizacji z mozliwoscia rozwoju. Ludzie fajni.

Beti

a na przedstawiciela medycznego warto aplikowac?? ,jakie benefity,podstawa,??

@Beti

Benefitów w firmie brak. Podstawa jaka wynegocjujesz - taka masz.

Bylyy

Nie polecam pracy w tej firmie.

Arturo

żeby utrzymać się w firmie musisz mieć wzrosty i to miesiąc w miesiąc,wtedy będą cię przełożeni klepać po plecach,(usunięte przez administratora),ciekawe czy od marca będą podwyżki,niby mają być??,budżet na lekarzy jest,programy lojalnosciowe, mają brać i płacić,reszta to finezja.

Jestem byłym pracownikiem. Nie będę wylewać żalu, bo odejście było spowodowane raczej sprawami prywatnymi niż problemami w pracy, ale: nie polecam aplikowania nikomu o słabych nerwach. Stawki są niskie jak na firmę, ktora dobrze prosperuje i bardzo wiele wymaga. (usunięte przez administratora) Na plus dział marketingu, przedstawiciele też sympatyczni i ambitni. O prezesie do tej pory mam mieszane uczucia - niby w porządku człowiek, ale wymaga rzeczy niemożliwych(usunięte przez administratora) Dla przedstawicieli farmaceutycznych mam ważną informację - produkty OTC są po prostu marne. Przegrywają z konkurencją i sprzedaż jest naprawdę trudna. Warto iść do marketingu bo można się dużo nauczyć. Na przedstawiciela farmaceutycznego jak najbardziej też. Innych posad nie polecam.

Ktoś zadowolony

Szacun za cyklowke 2017 Szefowie :)

Iza

Na stronie internetowej firmy można znaleźć bardzo szczegółowo rozpisany przebieg oraz czas trwania rekrutacji do Działu Sprzedaży i Marketingu ( https://tactica.pl/proces-rekrutacyjny/ ). Zastanowił mnie jednak jeden z etapów rekrutacji do Działu Marketingu. Już po podpisaniu umowy, na nowego pracownika czekają szkolenia wstępne oraz testy merytoryczne. Ktoś z Was może powiedzieć o jakich testach jest tu mowa?

zzz
@Iza

z tego co wiem testy z wiedzy dotyczą przedstawicieli medycznych i farmaceutycznych, specjalistów i product managerów w marketingu, kierowników regionalnych - czyli osób, które pracują z klientami na co dzień i muszą mieć tą wiedzę

Marzena

Aplikowałam na stanowisko asystentki w dziale sprzedaży i marketingu. Czy dowiem się coś więcej o firmie? Słyszałam , że jest spoko ale takie info bezpośrednio od pracowników jest cenniejsze przynajmniej dla mnie

pola
@Marzena

w firmie od lipca wszystko się zaczęło zmieniać . marketingiem i sprzedażą zaczął zarządzać nowy dyrektor, który pracował wcześniej w dużej firmie farmaceutycznej. Wprowadza odpowiednie standardy. Pracuje się naprawdę fajnie. Wysoki poziom kultury, bardzo dobra komunikacja, pomoc w razie problemów. Dużo fajnych ludzi.

Jerzyk

Czy możecie mi coś podpowiedzieć o pracy przedstawiciela medycznego/ specjalistyczny? Słyszałem sporo dobrego o Tactica i mam zamiar aplikować. Jaka jest atmosfera? Jak przebiega rekrutacja? Forma rozliczeń?

Luzik

Jakie wyposażenie dostaje przedstawiciel medyczny ?

@Luzik

Tablet samusng, samochód (albo Hyundai i30 albo Ford focus) , telefon stara nokia taka nie dotykowa wiec lepiej swojego prywatnego używać bo wstyd wyciągnąć :) ale ogólnie ogólnie to w porządku pozostałe .

Marzena

Najważniejsze to mieć serce do tego co się robi, zadowolenie z pracy to postawa do sukcesu. Praca przedstawiciela medycznego wbrew pozorom nie jest ani łatwa ani lekka o ile nie przynosi wyraźnych efektów. Polecam firmę ale pracować trzeba solidnie!!

Cześć, zastanawiam się nad pracą w tactice i mam kilka pytań. Jak wygląda możliwość korzystania z samochodu prywatnie jest z gps'em? W firmie są recall testy do lekarzy? Umowa jest na jaki okres czasu?

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.