Opinie o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. w Kraków

Fedon

Dzień dobry, Z zupełnie czystym sumieniem mogę powiedzieć, że odradzam prace w tej firmie każdemu i bardzo chętnie napisze dlaczego. Rotacja: - Rotacja w tej firmie jest na poziomie przeze mnie wcześniej nie spotykanym. Jedną kwestią jest rotacja przedstawicieli, a inną osób na stanowiskach kierowniczych/dyrektorskich, czy biurze. Brakuje ciągłości i spójności w kwestiach zarządzania. Dwukrotna zmiana dyrektora sprzedaży w ciągu roku? Nie ma sprawy. RKS i KASowie non stop rotawani – zwalniani lub sami odchodzą do lepszych firm. Organizacja: - Jak wspomniałem w kwestii rotacji. Przez ciągłe zwolnienia organizacja na wyższych szczeblach leży, brak ciągłości i osób z odpowiednio dużym doświadczeniem w terenie i biurze – w ostatnim roku odeszło wiele osób na kluczowych stanowiskach z bardzo długim stażem jak na tą firmę. Ciągły brak kluczowych produktów bez których przedstawiciele nie mogą zrealizować celów sprzedażowych. Nietrafione prognozy zapotrzebowania na produkty, ciągłe opóźnienia w produkcji i problemy. Mówienie pracownikom o robieniu i tłumaczeniu prezentacji np. na kilka godzin przed spodziewaną delegacją zagraniczną, bo się komuś z zarządu zapomniało powiedzieć odpowiednio wcześniej. Organizacyjnie pożar w (usunięte przez administratora). Kultura: - Pod względem kultury pośród pracowników i przełożonych raczej nie ma nic do zarzucenia, po za paroma wyjątkami dla których rzucanie mięsem w stronę pracownika nie jest niczym nadzwyczajnym. Niektóre zachowania jakich byłem świadkiem w tactice – w innych firmach poskutkowały by zwolnieniami, natomiast w tactice przechodzi się obok tego obojętnie. Podwyżki i płace: - w temacie podwyżek i płac nie napisze nic nowego, co nie było by już tutaj napisane. Płaca bardzo słabo, a podwyżek brak, premii również. Temat możliwych podwyżek ma miejsce tylko podczas rozmowy o prace, później nikt do tego tematu z tobą już nie wróci, a jeżeli sam poruszysz ten temat spotkasz się z bardzo jasną i szybką odmową. Współpracownicy: - Jeżeli chodzi o współpracowników to jest jak wszędzie. Są ludzie lepsi, są ludzie gorsi. Są ludzie pomocni i dużo niepomocnych. (usunięte przez administratora) przez współpracowników również ma miejsce. Przełożeni: - Tutaj również loteria, podobnie jak w sprawie współpracowników. Można trafić na bardzo fajnego przełożonego, który ma dużą wiedzę i w każdej kwestii służy pomocą i wyjaśnieniem. Niestety można też trafić na takiego, który nie potrafi obsługiwać programów na których pracujecie, a mimo to będzie wymagał od Ciebie realizacji pewnych zadań – mimo, że samemu nie miało się styczności z pewnymi programami wcześniej. Pomimo że sam nie będzie umiał Ci wytłumaczyć jak to zrobić będzie wymagał. Gdy nie będziesz umiał czegoś zrobić jest to oczywiście Twoja wina i brak kompetencji ;) Doskonałym przykładem beznadziejnego przełożonego jest ten, o którym wspomina użytkownik HUGO. Wszystkie przymioty, które napisał są jak najbardziej prawdziwe, lecz są to i tak dość łagodne słowa. Czas pracy: - Czas pracy jak w większości biur – zadaniowy. W teorii, gdy trzeba zostać dłużej - zostajesz. Gdy jest mniej pracy – wychodzisz wcześniej ;) Niestety tylko w teorii. W praktyce nigdy nie wyjdziesz wcześniej z powodu natłoku obowiązków i nawarstwiającej się ilości pracy. Jeżeli chcesz wyjść wcześniej (bo de facto masz takie prawo wg zadaniowego czasu pracy) można się bardzo dużo osłuchać od przełożonego na temat wcześniejszych wyjść, który będzie wyciągał z rękawa coraz to lepsze argumenty dlaczego nie powinieneś tego robić. Wcześniejsze wychodzenie z pracy jeżeli zajdzie taka potrzeba – jest bardzo niemile widziane. Natomiast jeżeli chodzi o druga stronę zadaniowego czasu pracy – zostawanie dłużej – to jak najbardziej to jest mile widziane. Oczywiście nie dostaniesz nawet złamanego grosza niezależnie od ilości nadgodzin. PS. Tak to prawda, że świadectwo pracy jest wysyłane listem ekonomicznym…

Kotek
@PF

Czy w księgowości jest praca hybrydowa?

Nietędydroga

Niestety ale w firmie zaczyna się robić coraz gorzej. Kiedyś Tactica była dobrym miejscem gdzie pracownicy mogli odpocząć psychicznie i pracować w normalnych warunkach przy niezbyt konkurencyjnych zarobkach, ale coś kosztem czegoś. Teraz w kwestii zarobków niewiele się zmieniło, a przy tym niskim nakładzie kosztów firma chce wycisnąć pracowników jak cytrynkę. Standardy zaczynają robić się jakby korporacyjne, coraz więcej obowiązków, na wczoraj, na dziś, niekoniecznie odpowiednich dla danego stanowiska. Mimo tego, że wyniki są realizowane to pracownik czuje się i tak jakby był objęty planem naprawczym bo cały czas można więcej więc trzeba obmyślać plany, strategie po godzinach i tak się zaczyna gonitwa szczurów. Warto wspomnieć tez o radykalnie wzrastających planach bo te niewiadomo skąd się biorą, jak liczony jest potencjał bo wzrosty o 100-150% to już nie jest ani ambitne, ani realne, teraz firma chce jeść wielką chochlą co może mieć odwrotny skutek bo pracownicy tracą motywację i chęci. Nowy sposób naliczania premii też bardzo mocno uszczuplił portfele przedstawicieli, mimo tego, że firma podwyższyła progi to wyszło się na tym jeszcze gorzej niż było przez zmianami - system jak w polskim rządzie, niby dają ale później dwa razy więcej zabiorą. Reasumując firma zaczęła bardzo oszczędzać, narzędzia są ograniczone, nie ma mowy o żadnych podwyżkach w związku z inflacją lub wzrastającymi płacami minimalnymi, ale obowiązków i oczekiwań przybywa - ot przepis na sukces. Może na początek jest to dobry przystanek ale tylko przystanek, przy takim stanie rzeczy nikt tu dłużej miejsca nie zagrzeje.

Czytaniezezrozumieniem
@Jasięniezgadzam

Nikt tu nie napisał o tym, że to jest korpo lecz o standardach, które zaczynają się do tego przybliżać. W firmie są teraz osoby, które swoje naleciałości z korporacji próbują przenieść tutaj. Na początku miałem podobne zdanie do Ciebie ale te zmiany zaczęły się dopiero od jakiegoś czasu. Twoje zadowolenie opiera się na braku konieczności organizacji spotkań zdalnych i zbieraniu potwierdzeń? W takim razie ciężko dyskutować z tak minimalnymi wymaganiami. Tutaj pracy jest nie mniej, wszystkie obowiązki i zadania biurowe robi się właśnie po pracy, spotkania NIEZDALNE tez często odbywają się w godzinach po pracy - to już jest ok? W kwestii wynagrodzeń tez nie było mowy o terminowości tylko o ich wysokości, ograniczeniach stawianych przez przełożonych, braku możliwości negocjacji czy po prostu braku podwyżek dla wszystkich pracowników wynikających z sytuacji gospodarczej. Co do pracy z normalnymi ludźmi to ostatnie wizytacje w terenie wyskakując zza krzaka samo mówią za siebie - chyba, ze masz inna definicję normalności. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Medyczny

Hej, Pewnie każdy zauważył że w Tactica pojawiło się dużo nowych ofert pracy, słuchajcie firma na prawdę się rozwija, na korzyść pracowników zostały zmniejszone tereny dzięki temu nie robicie 300 km dziennie a 100 lub 150. Ja z pracy w firmie jestem bardzo zadowoloa pracowałam rok i zmieniłam tylko ze względu na to że dostałam propozycję lepszego zarobku. Firma przyjmie osobę nawet bez doświadczenia w medycynie ale będziesz musiał dużo od siebie dać, trafisz na kompetentnego kierownika to dasz bez problemu radę. Praca jest rozwojowa, pensja podstawowa mogłaby być większa, ale z drugiej strony są firmy które płacą tyle samo a wymagań mają mnóstwo. Narzędzia pracy bardzo na plus, może nie jeździsz passatem, ale masz do użytku w pełni prywatnego Skodę Scalę w dobrym wyposażeniu. Praca od godz 7.30 licząc wyjazd, maksymalnie do godziny 14.30-15.00 już pod domem, jak robisz wyniki starasz się nikt Ci nie powie że masz dłużej pracować. Pewnie firma mogłaby dużo rzeczy jeszcze usprawnić ale myślę że to też kwestia czasu.

Julia Nowy wpis

Jest tu ktoś z sektora okulistyki? Myślę o tej ofercie dla przedstawiciela która jest teraz dostępna. Raczej każda oferta pod względem technicznym jest podobna z tego co czytam w opisie, mnie natomiast interesuje ocena branży oraz tego jak byłaby teraz obrotna

Medyczny Nowy wpis

Pm Nowy wpis

Już długo trwa tu taki (usunięte przez administratora), teraz pompowanie tematu wyjazdu aby podkreślić jakimi jesteśmy szczęściarzami pracując tutaj. Zero organizacji, kasa marna. A plany przyjdą jak będą wyniki, aby czasem premie nie były za wysokie.

Wiadomo Państwu coś o wielkości działu finansów? Ilu podwładnych mieć będzie nowy główny księgowy? Chętnie poznam stawki chociażby w przybliżeniu, nawet pensja księgowego będzie pomocna do ustalenia, ile może zarabiać główny.

Przedstawiciel medyczny

1szy etap super, rzeczowe pytania odnośnie cv, doświadczenia, osoba przeprowadzająca rozmowę na poziomie. 2gi etap dramat, pytania o marzenia, co robią rodzice?!, czy masz dzieci, imiona dzieci, kilka nt przeprowadzania wizyt w aptekach i kilka odnośnie testu aptecznego czyli ewidentnego badania rynku za friko na rzecz firmy. 2 osoby przeprowadzające rozmowę sprawiały wrażenie jakby to robiły 2gi raz.

jw.

logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Cyrk
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czołem ludziska, wszyscy tak bez celu tutaj pracują? 2/3 kwartału za nami, a planów dalej nie widać.. Mamy się uzbroić w cierpliwość?? Pytanie czy ta zasada będzie zawsze działać w dwie strony jak potrzeba czegoś na już i teraz. Niewiadomo ile brakuje, co robić i planować. Ładna mi organizacja.

Dzień dobry, Stanowisko przedstawiciel farmaceutyczny- czy warto kandydować? Jakie są warunki pracy, średnie zarobki, flota samochodów przedstawicieli?

@praca
@Zainteresowany

Zarobki, takie jakie wynegocjujesz. Flota to skoda Warunki pracy nawet spoko, w zależności czy dobrze ci idzie i jaki masz wynik. Najbardziej uważaj na flotowca, słaby człowiek, brak kompetencji, wiedzy na temat swojej pracy, tylko straszy, że ciągle cie czymś obciąży, dramat. Ale on to skarb dla firmy jest sam na całą firmę i pracuje nawet na L4 i urlopie. Ogólnie jak musisz gdzieś chwilę popracować to dobry przystanek. Jak szukasz czegoś na stałe to nie warto.

@@praca

Praca nawet na l4 lub tez urlopie? Ale jak wtedy ma się to zliczać do normalnej pensji? Piszesz o dobrym przystanku, ale dla kogo? Jak ktoś nie ma doświadczenia to warto się pchać? Nauczysz się wszystkiego mimo wszystko?

To tak dla pełnej jasności, po ile lat za sobą mogą mieć najstarsi stażem pracownicy? Zastanawiam się nad tamta opinia, w której ktoś stwierdził, że na dłużej to praca tutaj za bardzo się nie opłaca. Czy to fakt? A czy w warunkach w czasie cokolwiek się zmienia?

Przedstawiciel

Najstarsze osoby mogą mieć po powyżej 5 lat ale to są pojedyncze przypadki. W firmie znów jest fala odejść, przez chwilę było w miarę stabilnie ale ludzie szukają czegoś lepszego. Gdzie osiągalne będzie zarabianie premii, a nie z powodu tego, że ktoś ich liczyć nie potrafi to przedstawiciele co kwartał na tym tracą. Warunki po czasie mogą się zmienić, ale nie jest to wiele. Na pierwszą podwyżkę możesz liczyć po 9 miesiącach, nie jest to jakaś rewelacja bo może z 300-400zł. Według przełożonych to powinieneś skakać ze szczęścia.

@maryla
@Przedstawiciel

Zgadzam się podwyżka 300-500 zł brutto.I ciesz się, że cię docenili, ponieważ jak przychodzi do przedłużenia umowy wtedy tylko możemy otrzymać tą zwariowaną podwyżkę i jeśli twój poprzedni kwartał był owocny coś dostaniesz jeśli trafisz na gorszy no cóż ciesz się, że cię chcą! Tak bo to oni robią ci przysluge, że możesz u nich pracować. Żadnych podwyżek inflacyjnych! Premie czasem jak się uda komuś na górze wyliczyć plany. Do tej pory było dość stabilnie teraz wiele ludzi odeszło , tak odeszło nie zostali zwolnieni tylko sami odeszli. Szkoda bo praca tutaj była fajna, marketing, Hr, księgowość wszystko super! Z flotą wiecznie problemy ! Gdyby ludzie pracowali tutaj dłużej firma mogłaby mieć dobrą opinię, ponieważ ma naprawdę świetne produkty.

Zainteresowana

Jak wygląda praca w marketingu? Jak zarobki i jaki jest kierownik/iczka?

Cześć, widzę ze ostatnio powystawiane są głównie oferty na dział handlowy. Tutaj w komentarzach pytano o inne stanowiska, chociażby o informatyka. Co wam wiec wiadomo o przyszłych naborach na pozostałe działy? Czy teraz od nowego roku się cos szykuje?

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Prawnik. Aplikowałeś na ofertę i wiesz, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna? Napisz, co sądzisz o spotkaniu z przedstawicielami firmy. Przekazane przez Ciebie informacje mogą ułatwić decyzję osobom, rozważającym pracę w przedsiębiorstwie.

gotowa do opinii po traumie

niedopuszczalne, zatrudnianie ludzi na najniższa stawkę po to, by za chwile ich zwolnic i przyjąć nowych naiwnych, najpierw chwalenie, by zgodzili na kontynuację najniższego wynagrodzenia, a potem kompletnie niszczenie i poniżanie, aby samemu chciało się odejść albo zwalniacie kilka dni przed końcem umowy, nie dając szansy na stabilny dochód ; kierownicy produktów gratuluję, prezesie - nic dziwnego, że nie jesteście marką na rynku, podstawowej rzeczy brakuje - szacunku dla ludzi

@gotowa do opinii po traumie

Z tym, że chyba nie rozumiem celu związanego z opisanym podejściem? Skąd biorą się przy tym stale chętne osoby? i czemu mają służyć właśnie takie podmianki? Nikogo na starcie szkolić nie trzeba? każdy od razu sam sobie radzi?

Basia

Czy firma oferuje pakiety medyczne lub sportowe?

@Basia

Nie wiem czy to jest zależne od stanowiska, ale w ofercie na informatyka, która teraz wisi widzę, że jest opieka, dofinansowanie do sportu oraz ubezpieczenie. To podstawa dla każdego pracownika na uop? I czy oceniłby ktoś od razu sama prace? Warto aplikować? Co sprawdzane jest na rozmowie w tym przypadku?

Nietędydroga

Combo
@Nietędydroga

Potwierdzam, sama prawda napisana. To co się wydarzyło w tym roku to jakieś nieporozumienie. Wzrosty planów o ponad 100%. Weszliśmy w sezon nieinfekcyjny (a produkty głównie przeziębieniowe) a plany nadal drastycznie rosną. Gonienie króliczka.

Jasięniezgadzam
@Nietędydroga

Mam wrażenie,ze nigdy nie miałeś do czynienia z korpo i mordorem…to nie jest korpo tylko firma,która jak każda nakłada wzrosty. Dla mnie na plus,ze nie trzeba robić pokazowych wizyt zdalnych. Można organizować spotkania bez zbierania potwierdzeń obecności, produkty dobre,choć chyba kiedyś wprowadzone bez pomysłu na sukces. Teraz jest ciśnienie, ale to oczywiste oczekiwania. Kasa się zgadza,normalni ludzie w pracy. Nikt nie oczekuje ode mnie pracy, po pracy .Jeszcze nic mnie nie zraziło. Ja tu zostaję i polecam wszystkim szukającym pracy poza korpo!

Ajasiezgadzam
@Jasięniezgadzam

Nikt tu nie pisał,że to korpo tylko, że zaczyna się robić korpo a planu coraz wyższe, kasa taka sobie. Coraz więcej pracy po pracy. Kiedyś tego nie było i dlatego niektórzy chcieli zarobić mniej ale pracować w mniejszej firmie i nie mieć ciśnienia jak w korpo. Oczywiście wzrosty są wszędzie ale to co ostatnio się dzieje tutaj, to tylko pokaże czas jaka znów będzie rotacja,a szkoda bo firma nie jest zła.

Dziwne podejście
@Jasięniezgadzam

Pamiętaj, że cel ma być smart! Ambitny ale realny. Jak widać cele które teraz są, są baaaardzo ambitne ale czy realne? Nie! No nic robi się jedna wielka (usunięte przez administratora) Zaraz zacznie śmierdzieć i ludzie zaczną uciekać. Na podwyżki dla ph nie macie pieniędzy, ale na nowe gps w każdym aucie juz tak. Jeżeli chcecie wiedziec ile razy ph (usunięte przez administratora) w aucie czy pojdzie sie (usunięte przez administratora) to świetnie. Dziwne macie zainteresowania. Wazniejszy jest dla Was monitoring i pelna inwigilacja ph niz zaufanie do nich. Takim podejściem pokazujecie, że każdy z nich to potencjalny (usunięte przez administratora) który przychodzi do pracy sobie pojeździć, a nie uczciwie pracować.

Czytaniezezrozumieniem

Emilia
@Fedon

Wow, jaka obszerna opinia - to się ceni. A powiedz mi czy zaczyna się pracę o jakiejś konkretnej godzinie? Od 8? Czy jak to jest przy tym zadaniowym charakterze pracy ...

@Emilia

Biuro pracuje w godzinach 9-17.

@Fedon

Czy możesz proszę powiedzieć w jakim dziale pracowałeś? Naprawdę jest aż tak źle?

PF
@Fedon

Jestem w firmie od kwietnia tego roku. Rozmawialem z ludzmi ktorzy tu pracuja okolo 2-3 lat. Powiedzieli ze od kwietnia gdy nastapila zmiana na wyzszym szczeblu zaszla mega duza pozytywna zmiana. Zmiany ida w calej firmie nie tylko w strukturze handlowcow. Nie ma co czytac i sugerowac sie negatywnymi opiniamii. Nim przeszedlem do firmy to tez czytalem opinie tutaj. Bez sensu. Ocena ksiazki po okladce. A odchodzilem z duzej firmy ktora ma renome na rynku wieksza o 12 lat niz Tactica. Pracujemy dla kasy a nie dla idei. Osobiscie w chwili obecnej polecam prace w tej firmie nie tylko w aptekach ale i u lekarzy. Sa mozliwosci. Bardzo dobra kadra kierownicza

Kotek
@PF

Czy w księgowości jest praca hybrydowa?

noNieWiem

jeżu - chciałem aplikować do księgowości, ale po przejrzeniu 3-4 stron opinii jestem tak zmieszany że sam nie wiem bo wyobraźnia podpowiada ze to jakiś (usunięte przez administratora) . ech ...

Pani z Apteki

Najlepszym przedstawicielem byl Mateusz Detko...jako szkoda że już nie pracuje... Podczas dyskusji na temat leków i suplementów zawsze miał argumenty które nie pozwalały mi spać po nocach.

Pani z Apteki

Manta

Witam, czy ktoś udzieli mi informacji ale bez złośliwości - jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela farmaceutycznego - praca średnio po ile godzin? - auto na jakie można liczyć? Do użytku prywatnego? - szkolenie gdzie? Jak długo? Proszę bez złośliwości Pozdrawiam

xyz

"Rekrutacja " na poziomie ZEROWYM , w Krakowie rekrutuje chłoptaś który sie podśmiewuje , jest sarkastyczny i na dzień dobry zadaje pytania w stylu : jakie jest twoje hobby...? zamiast o konkretne rzeczy. Ale to nic , bo jego towarzyszka ( chyba hr...??) cały czas skrzywiona i patrząca z odrazą tak że myślałam że jestem brudna na twarzy może i o tym nie wiem? Ale najgorsze jest to , że odpowiedź miała być za 2/3 dni na 100% procent bez wzgl czy pozytywna czy negatywna . Pytałam o to 2 razy i tak że będzie . I nic . To kolejna polska firemka kogucik bez profesjonalnego działu hr be zklasy a nade wszystko : BEZ ZADNEJ SZEROKO POJĘCTEJ KULTURY FIRMOWEJ A fee.... wstydzcie sie państwo z "tactiki" czy czegoś tam. A potancjalni kandydaci dobra rada: choduuuu od tego kogucika!!

Dorota
@xyz

Udzielają na rozmowie rekrutacyjnej informacji na temat warunków zatrudnienia, szczególnie chodzi mi o stawkę, czy ma się to w tym stylu, że dopiero po pozytywnej weryfikacji dowiadujesz się ile możesz zarobić?

Chciałam wyrazić swoją opinię na temat byłego Kierownika sprzedaży- Jakuba z Północy. Cieszę się, ze miałam możliwość pracy z nim - opanowany, empatyczny człowiek z dużą wiedzą z farmacji. Nauczył nas pracy z ulotką, zadawania pytań, podejscia do klienta a przede wszystkim walczył o nas. Wielka szkoda dla firmy, że odszedł mogę się tylko domyślać, że z powodu kasy i dużego terenu..dodam, że wyniki terenu wzrosły z ostatniego miejsca na 2, ale ponoć to było za mało.

Mirosław

A ty czemu postanowiłeś stąd odejść? Bo widzę że też już nie pracujesz według podpisu

To kto teraz będzie za niego?

X

Potwierdzam, solidny czlowiek

Zostaw merytoryczną opinię o TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 433 ocen.

TACTICA Pharmaceuticals Sp. z o.o.