VOLZ HYDRAULIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Wrocław

Opinie o VOLZ HYDRAULIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jan 2014-07-23 13:14
Ja tam jestem z pracy w tej firmie zadowolony. Ma wiele plusów, a i inne firmy nie są lepsze. Moi koledzy chcieliby tylko narzekać, a nie widzą chyba porównania, jak jest u innych pracodawców. W ciągu ostatnich kilku lat firma podwoiła swoją załogę z 50 do ok. 100 osób – i jakoś nikt z niej nie ucieka! Przeciwnie – co roku dochodzi około 10 nowych fachowców.
Jest coraz więcej fabrycznie nowych maszyn. Jest dobry serwis techniczny i pomoc dla każdego pracownika. Każdy dostaje tu czyste ubrania robocze i zawsze jeden komplet ma na zmianę. Wypłata jest uczciwie naliczana i jest na koncie zawsze na czas.
Mikrofalówka i lodówka na jadalni są nowe. Hale czyste i ładnie pomalowane. Wszędzie jest posprzątane. Prysznice i łazienki po remoncie. Organizacja pracy dobra. Niemal co miesiąc ktoś z załogi dostaje podwyżkę i dla tych, co sumiennie pracują, co miesiąc wypłacane są premie. Kierownictwo zauważa, gdy ktoś pogłębia swoje umiejętności zawodowe i samo daje podwyżki. Nie trzeba się nawet o to upominać.
Coś się moim kolegom pomyliło. Może chcieliby dostawać pieniądze bez pracy? Firma niemal nikogo nie zwalnia - chyba że przychodzi do pracy pijany i to się powtarza. A osiem godzin trzeba przesiedzieć w każdej firmie. Więc skąd to rozczarowanie?
Pozdrawiam wszystkich zajmujących się pracą, a nie narzekaniem.

Zostaw swoją opinię o VOLZ HYDRAULIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VOLZ HYDRAULIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ