Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom.

Nowa Dęba

Opinie o Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom.

tuskus 2014-01-08 20:12
Pro-fund to to samo (usunięte przez administratora)co Pro-met - firma w firmie. (czytajcie opinie- pro-met)(usunięte przez administratora). Lepiej miec umowe w pro-fund.
blondyna 2015-04-24 21:18
Wszędzie kamery są i mnie widzą, bo w tej firmie rygor jest i jak wypić flaszkę to tylko na rogu koło dziadka kumpla gilka, bo tam ich ni ma, spawać cza-gil musi płacić najniższą krajową, a głupi człowiek się cieszy bo robi :-0)
krasnal ramoskładacz 2016-05-23 21:43
co ty blondyna piszesz, sam spawać dobrze nie umisz, więc ile chcialbyś zarabiać? Co by dobrze zarabiać to cza mieć facha w rękach!
czastbbbbbb. 2017-10-13 03:00
Praca jest tam rozna w zaleznosci od stanowiska jakiego zajmojesz,placa marna,o podwyzce zapomnij z premjami ciezko do tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i syf dookola po kilka kamer nad glowami pracownikow i do tego kierownik produkcij robi wrazenie jakby mial we lbie niepokolei.Wiezniow z ZK Cmielow zatrudnili objadki im funduja z dwoch dan a a pracownikow maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nawet premi nie ma a jak juz to jakas marna raz na pol roku
srutownica. 2017-10-16 22:00
Pro-Fund to patologia wyzysk i jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] marne zarobki i brak perspektyw.Jesli jestes mlody i ambitny to nie marnuj czasu w tej firmie.Naprawde nie warto.
Zostaw swoją opinię o Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom. - Nowa Dęba
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pro-Fund sp. z o.o., sp. kom.