M&D Transport i Spedycja Międzynarodowa M.Murzyn&D.Szymański

Katowice

Opinie o M&D Transport i Spedycja Międzynarodowa M.Murzyn&D.Szymański

driver 2014-06-22 16:12:41
A gdzie wszystkie opinie o królestwie hamstwa i wykorzystywania ludzi, przewoźników, itd. Pracownicy są spoko - tylko szefostwo tak wszystkich naciska, że wszystkim ciśnienie bije i ludzie z czasem chorują na nerwice.
Wcześniejsze posty znikły - szefowie dbają o opinie - bo przekrętów i nadużyć jest niemiara.
Fantastyczny był dzień kiedy już stamtąd zwiałem!!!!! Nigdy więcej!
Pozdrawiam pana furiata-boksera - co ściany i sprzęt biurowy niszczy żeby se ulżyć!!! Jednym slowem zarządzanie przez zastraszenie i niedopowiedzenia!
lenor 2016-05-04 22:08:52
to faktycznie tak jest, spedycja w ostatnich latach bardzo się w Polsce rozwinęła. A jednak M&D działa w tej branży już jakiś czas i na pewno zachęcają wiele osób do podjęcia z nimi współpracy. @roem :)
Zostaw swoją opinię o M&D Transport i Spedycja Międzynarodowa M.Murzyn&D.Szymański - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M&D Transport i Spedycja Międzynarodowa M.Murzyn&D.Szymański