Biuro rozwoju produktów i przygotowania produkcji Stocznia Gdańsk S.A.

Gdańsk

Opinie o Biuro rozwoju produktów i przygotowania produkcji Stocznia Gdańsk S.A.

anonim 2011-12-19 09:32:28
Tragedia.... niby biuro projektowe, ludzie pozatrudniani są na stanowiskach: specjalista projektant i główny projektant a od 30 lat jeszcze nic nie zaprojektowali. Szef biura [usunięte przez moderatora]- dla mnie margines społeczny - nadużywa alkoholu i z kim wypije to tego mianuje na kierownika zespołu. Na wyjeździe integracyjnym napił się (delikatnie napisane) z 3 innymi [usunięte przez moderatora] i teraz rządzą biurem. Nie rozumiem dlaczego jest zachwalany przez Zarząd. Do pozostałych pracowników używa tylko wulgaryzmów. Starsi ludzie albo są [usunięte przez moderatora] i cicho siedzą albo przyjęli taktykę "kapusiów". Młodzi, ambitni uciekają, pozostali podlizują się do "[usunięte przez moderatora]". Zostają tylko matki z dziećmi bo nie muszą za dużo pracować i zwolnienia są dobrze traktowane. Jest 70 osób w biurze i nie ma "głowy" do poprowadzenia projektu. Kiepsko płacą i zabrali wszystkich 20% wynagrodzenia. Tam się nic nie nauczysz, tylko będziesz klikał w exelu lub w AutoCadzie, jak sekretarka ciągle to samo. I nigdy Cię nie docenią chyba, że wypijesz wódkę z [usunięte przez moderatora] i wejdziesz na jego poziom czyli używając samych wulgaryzmów.
hello ł łł 2012-09-28 21:23:27
Tu kolega ma racje nie chodzi mi o biuro TT ale o całą produkcję przyotowanie produkcji i logostyke - kompletne dno , brak chwali do słów do opowiedzenia . Kierownictwo ma bardzo duże probemy emocjonalne - powinno sie leczyć kierowników albo zwolnić bo sobie nie radzą
smutny mateusz 2016-04-24 21:54:07
przede wszystkim ten wątek jest już martwy... to biuro działa dla stoczni która niestety już jest w upadłości... nie wnikając juz w powody dl;aczego upadła i co to znaczy dla Polski, to był dobry pracodawca
Zostaw swoją opinię o Biuro rozwoju produktów i przygotowania produkcji Stocznia Gdańsk S.A. - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rozwoju produktów i przygotowania produkcji Stocznia Gdańsk S.A.