ISWALD

Wałbrzych

Opinie o ISWALD

Bonifacy 2011-11-18 13:05:36
Czy to uczciwa firma oceńcie sami rozłąka od 30-40 Euro ruchomy- dlaczego 40 (norma) nocleg 20-30 E i na szczęście nie w kontenerach 70-125 tygodniówka(firma potrąca ile chce)
oswald 2012-06-08 07:40:25
czy ten jeden wpis rzeczywiscie jest wiarygodny? Nikt wiecej nie chce nic dodac? mam wrazenie, że cos tutaj nie pasuje..
Gebels 2012-07-20 16:01:47
Ja tam wcale nie żałuję współpracy z (usunięte przez administratora) a wręcz chwalę Jego firmę. Jakby wszystcy prezesi byli tacy jak (usunięte przez administratora),to przynajmniej byłby porządek. Wiadomo , iż za \"pieniądze ksiądz się modli\" i za darmo nikt niczego załatwiał nie będzie. W końcu wiedza, znajomości a także utrzymanie firmy na rynku kosztuje więc nie żalmy się na pierdoły tego typu mniej więcej czy woda ciepła czy letnia a chciejmy pracować. Firma ISWALD do agencja pracy a nie ogródek sentymentalny u mamy albo taty. To też pewien rodzaj biznesu( jak nie pasuje ci chleb po 3,40 to kupujesz gdzie indziej taniej) Także Panie (usunięte przez administratora) naprzód i oby tak dalej.
realista 2012-07-25 06:50:10
Hahahaha. Nie słódź sam sobie. Nikt nie pyta ile kosztuje twoje utrzymanie firmy, tylko jak sie w niej naprawdę pracuje.! A jak uwazasz, ze socjal jest nie istotny, to znaczy, że firma też jest badziewna!
majeranek 2016-04-22 18:56:31
anonim, z tego co wiem iswald ma stałych klientów, którym świadczy usługi. Minus jest taki, że zwykle wykonuje się te same zadania. Według mnie przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie zaprezentowanie się na rozmowie rekrutacyjnej.
Zostaw swoją opinię o ISWALD - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ISWALD