Sieć Restauracji BONapetito

Łódź

Opinie o Sieć Restauracji BONapetito

OBURZONA 2014-04-25 18:14
Pracowałam i nie polecam ani jeść w tych restauracjach a tym bardziej pracować bo nie tylko oszukują swpich klientow ale pracownikow tak samo nie raz tam takze jadlam dania ochydne i przedewszystkim stare nie raz sie zatrółam ich jedzeniem.
Skandal 2017-09-15 10:32
To prawda również jestem pracownikiem tej firmy dramat - syf syfem pogania w każdej z tych "restauracji" sanepid nie wiem jakim cudem tam przechodzi!!!! Skandal że galerie handlowe na to pozwalają!!! Warunki w jakich to wszystko jest robione, przechowywane no dramat!!!! Ludzie nie przeszkoleni w swoich ciuchach - szkoda słów.
Bicinek 2017-09-15 10:37
Dokładnie to zresztą widać śmierdzi z tych bemarów jak się podchodzi , stare to wszystko niestety. Odgrzewane przeżucane, mięso z krwią stoji w chłodniach razem z resztą jedzenia. Kontrola jaka kolwiek graniczy z cudem, pracownicy robią co chcą.
Jak ktoś chce i lubi pracować w totalnym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bez żadnych zasad to praca dla Was!
WKURZONY 2017-09-15 10:41
Warunków do pracy nie ma Ci pseudo kierownicy :):):):):):) OMG nie znający się na niczym ludzie.
Udaje to korporację, ale szczerze to nikt nie wie co to korpo.
Najpierw zacznijcie od siebie!
Om 2017-09-15 10:48
To fakt nic co tam się robi ze świeżością i czystością nie ma wspólnego.
Ludzie maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na prace.
Tak jest 2017-09-15 10:53
Praca tyranie tyranie tyranie ciężkie wszystko nie ma sprzętu zwykłych rękawic do wyciągania tego wszystkiego z pieca.
Brud i syf jeden wielki.
Jak się oparzysz to Twoja sprawa bo wszyscy mają umowę zlecenie.
Poślizgniesz to też Twoja sprawa a dodam że tam nie ma nigdzie wyparzarek i wszystko co się zmywa chodzi o resztki wody ląduje na podłodze, która też pozostawia wiele do życzenia.
Także poślizgniesz się - złamiesz nogę to jesteś uziemiony w domu bo przecież masz tylko zlecenie:):):) śmiechu warte.
Sama prawda 2017-09-15 10:54
Noże tempe palce sobie można pociąć.
Nie ma podstaw do pracy - nie polecam tego miejsca do pracy w ogóle.
Odradzam na maksa!!!!!
Kiła i mogiła 2017-09-15 10:56
Kiła i mogiła - a nie bonapetito
Przerażona 2017-09-15 10:57
Straszne to co piszecie
Hmmmm 2017-09-15 11:00
Niestety to wszystko prawda popieram przedmówców - tam tak jest wszędzie w tych lokalach. Nikt nie wie o żadnych normach panujących aby żywność była bezpieczna ani ludzie żeby byli bezpieczni.
Były pracownik 2017-09-18 22:33
Syf syf syfem pogania.
Bonapetito to marka ale jaka syfu brudu i warunków obrzydliwych do pracy.
To co o was sądze 2017-09-22 08:34
Mięso w chłodni we krwi leży razem z sałatą, która później ląduje w sałatce bez umycia bez niczego - niestety pracowałem:(
Nie polecam pracy w tych warunkach.
Prawda 2017-09-22 08:36
Zero profesjonalistów nikt nie wie co to HACCAP ani ISO tam nikt nic nie wie.
Zostaw swoją opinię o Sieć Restauracji BONapetito - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieć Restauracji BONapetito