Opinie o Verbeek 4U BV w Oirlo

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Verbeek 4U BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Verbeek 4U BV o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Verbeek 4U BV w Oirlo

Rad

Spawacz mig/mag 380 euro wypłaty tygodniowej. Śmiech nie zarobek.

asdf
@Ktoś

Że nawet mniej można zarobić ? 380 to jest maksimum? A można się dogadać żeby wypłacali kasę raz na miesiąc?

Oki Nowy wpis

Witam wszystkich, w tamtym roku szukali pracowników sezonowych, o ile dobrze pamiętaj:D Wiadomo coś o przyjęciach w najbliższym czasie? Zbiór truskawek, ogórków np. Może wiecie coś więcej, lub napiszecie jak tam zlecenia wyglądały w tamtym roku.

Gość Nowy wpis

Witam serdecznie . VEERBEK świetna agencja pracy i wszystkim polecam. Jestem bardzo szczęśliwy że mogłem pracować z doświadczonymi ludzmi pełnymi ambicji i radości. Praca bardzo przyjemna , bardzo mili ludzie, Praca w bardzo przyjemnej atmosferze. Każdy dzień to szansa na poszerzenie wiadomości na temat pracy i rownież szkolenie pod okiem doświadczonego kierownictwa. Pozdrawiam Pana Andrzeja, Sebastiana , Czarka i całą firmę Veerbek

Rad

Spawacz mig/mag 380 euro wypłaty tygodniowej. Śmiech nie zarobek.

@Rad

Witam, Proszę sprecyzować, że to odjęciu zakwaterowania i ubezpieczenia. Pozdrawiam

Ktoś
@Rad

Się ciesz ze dostałeś 380

Mieczysław
@Verbeek 4U BV

Ile wynosi zakwaterowanie? Mogę dowiedzieć się jakie są warunki? Można dostać osobny pokój i wi-fi w cenie? Transport do pracy też jest zapewniony?

Pracodawca Nowy wpis
@Mieczysław

Witam, proszę skontaktować się z działem rekrutacji. Nasi pracownicy udzielą Panu wszystkich niezbędnych informacji. Poniżej przesyłam dane kontaktowe. Biurowy +48 774 427 575 Komórka +48 697 977 105

asdf Nowy wpis
@Ktoś

Czy w Verbeek 4U BV są szkolenia zewnętrzne?

Wojciech

Są. Teraz nawet na angielski ludzi wysyłają za darmo. Sa zmiany odkąd sprzedali verbeeka

Gabriela
@Wojciech

A to fajnie akurat. To są jakieś kursy z certyfikatem jakimś? Po godzinach wysyłają?

@Wojciech

Jakie jeszcze oferują szkolenia poza angielskim? Wszystkie są za darmo czy są takie za które np. pracodawca płaci część i pracownik też?

franki

Pracuje w firmie od 4 lat, i wiekszych problemów nie miałam. nie ma jakis nie wyjasnionych minusów na salarisie,terminowo kasa na koncie. Jeżeli ktos przyjechal do sanatorium a nie do pracy no to sorry -Parkmenadzer nie bedzie robil za nianie.... Badzmy dorosli.Warunki mieszkaniowe - nie ma tragedii , " jak dbasz tak masz" , wiec jezeli ktos liczy na lotnisko na dachu badz basen przed domkiem to sorry nie ten adres!!! Normalny czlowiek jak zamierza przyjechac do pracy to sprawdza info o agencji o mieszkaniu, i na ich stronie mozna zobaczyc ze to park z bungalami a nie pensjonaty!!! Ogolnie jestem zadowolona -wiadomo kasa zawsze mogla by byc wieksza ale tez tragedii nie ma.

Grazyna Fiedura
@franki

Zgadzam się z tą opinia ponieważ jeżdżę tam do pracy od 20 lat

Gabriela
@Grazyna Fiedura

ok 20 lat to faktycznie sporo. Ciekawa jestem jak przez te lata te wyjazdy wyglądały. Można prosić o więcej informacji?

Ktoś
@franki

To biuro spadło na psy robią sami menele sami obcokrajowcy Polaków wszystkich wyzucili Sebastian to były policjiant kawał (usunięte przez administratora) z niego domki zagrzybiale.robi sama (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)liza (usunięte przez administratora) Sebastianowi i dzięki temu są na parku mieszkałem tam jedna pijaczka

Aaa

Dla nowych ludzi przez dwa do trzech tygodni robota jest. Potem zaczyna brakować godzin bo a to dzisiaj firma nie idzie (tak mi nieraz ściemniali), a to nowych naciągną i robota dla nich przez dwa tygodnie jest. Raz byłem przeziębiony to planiści to sobie zapamiętali i dawali max 27h pracy żeby ściągnąć całą kasę za domek. Niby kasa się zgadzała ale zawsze kręcili żeby rozwalić dzień porą pracy bo jak nie zaczynać pracę o szesnastej I trzy - cztery godziny przepracowane to w dwóch firmach praca jednego dnia rozładować po kontenerze I do domu. W tygodniu firm potrafiłem zwiedzić sześć w momencie szczytu przepracowane godzin. Za prowadzenie samochodu nie dopłacali a jak zgłaszałem że słabe hamulce prawdopodobnie klocki hamulcowe do wymiany i sprzęgło niedomaga to sprawę olali. Przez ostatni tydzień pracy agencja do rany przyłóż - praca w jednej firmie, 42 przepracowane godziny, dostałem szofera do pracy itd. Niedawno byłem ciekawy co mają mi do zaoferowanoa to dostałem zakaz powrotu do agencji z przyczyn ewentualnych.

BP

Witam. Byłem w tym roku w pracy poprzez Verbeek, mieszkałem w domkach na Arcen. Nie wiem skąd się biorą tutaj aż tak negatywne opinie. Faktem jest to, że zarobki nie są rewelacyjne i domki to nie hotele 5 gwiazdkowe. Ale prawda jest to, że przyjeżdża się tam do pracy a nie na wakacje. Podczas mojego pobytu w ciągu tygodnia w jednym domku przewinęło się 10 mieszkańców, bo mieli ja rano do pracy to nie pojechali albo zaspali, albo myśleli że kasę im dadzą za siedzenie i chlanie gorzały. Tak to nie wygląda. Jeśli odmówiłeś jedną pracę, druga i trzecia to licz się z tym że potem możesz tej pracy nie mieć. To nie jest przedszkole. Ja gdyby nie sytuacja rodzinna pracowalbym do końca roku, i tak myślę że jeszcze wrócę w następnym żeby dorobić. Przykre jest to, że większość mieszkańców parku to Rumunia, Polaków jest garstka. To nie ta sama Holandia co lata wstecz. Na parku jest ogarnięcie, jest bezpiecznie. Pan Sebastian w porządku facet, jeśli jesteś wobec niego w porządku to i on jest dla ciebie. Również Pan Jurek od samochodów równy gość, pomoże zawsze jak coś potrzeba. Byłem świadkiem że większość kłótni toczyły osoby które jeździły sobie po pracy samochodem po 100km bez powiadomienia a potem byli zdziwieni że dostali karę. Albo gościu któremu wydmuchali 2 promile i awanturę zrobił że pracy dziś nie dostał i samochód mu zabrali. Dużo było takich osób i par. Po niektórych to aż wstyd, brudasy co w ciuchach roboczych chodzili spać i wiecznie na kacu. Trzeba pojechać i zobaczyć samemu jak to wygląda i samemu wydac opinie a nie czytać te głupoty pisane przez patologie. Pozdrawiam Sebastiana, Jurka oraz całą ekipę z Biohofu oraz Rajmunda brygadzistę równego gościa - rzadko się spotyka takich ludzi! Pozdrawiam :) ps. A co do wypłat zawsze były na czas nigdy opóźnienia i wszystko co do centa.

Grazyna
@BP

Pracowałam tam i wiem że osoba która to napisala wydała właściwą opinię.

Jak w Verbeek 4U BV wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Z awansem lub ze zmiana pracy nie ma w Verbeeku żadnych problemów

Andzia

Chciałam wszystkim napisać, że ta agencja jest bardzo ok. Bungale są 4 powtarzam 4 osobowe!!!! Zarobić też można fajnie. Kiedy ty jesteś wporządku, nie grandzisz i mozna na Tobie polegać to można pomoc od nich również otrzymać! Nie wiem dlaczego krytykujecie Pana (usunięte przez administratora), który naprawde umie pomóc w wielu przypadkach. Zawsze służy pomocą. Domki i pokoje mogłyby być w lepszym standardzie ale jak przyjeżdzasz zarobić na krótki okres czasu to wiele do szczęścia nie potrzeba. Przyjeżdzam co roku na wakacje i z roku na rok jest coraz lepiej!!!

Wiki
@Andzia

Proszę się ze mną skontaktować na mejla(usunięte przez administratora)

Grazyna Fiedura
@Andzia

Jeżdżę tam już od bardzo dawna i nigdy się nie zawiodłam

Czy pracownicy w Verbeek 4U BV dogadują się między sobą?

Katarzyna

Pracuje tu od ponad roku i nie spotkałam się jeszcze z sytuacją żeby były jakieś zgrzyty.

@Katarzyna

No to super jak atmosfera jest w porządku i właśnie takich zgrzytów nie ma. To bardzo ważne. A ogólnie zarobki są równie spoko jak atmosfera?

Teresa

Z tego, co widzę to podobno są jakieś kłopoty z godzinami. Podobno trzeba się sporo prosić o jakieś potrzebne rzeczy do pracy. No nie brzmi to optymistycznie. Nie wiem też na ile te wpisy są prawdziwe. Może ktoś jeszcze dla pewności się do tego odniesie?

@Teresa

Witam serdecznie,nie wiem kto tu sprawdza ale na parku naprawdę dużo się zmieniło.Siedziba Verbeeka tez już zmieniona,kto ma prace ten ma prace,jedno załapią się do dobrej jedni czekają.Jeżeli chodzi o domki to wiadomo co się dzieje,nie tylko verbeek mieszka ale tez inne biura,park należy do pani M.której już nie ma w biurze,zarządza tylko parkiem i innymi domami które ma.Park co można napisać bungale masakra każdy wie,zrobione dobudówki które nic nie dały,za wszystko teraz musisz płacić co jest przykre plus wysoki czynsz,jeżeli nie weźmiesz swoich talerzy,kubków itp to ich to nie obchodzi.Wypali ci się żarówka idziesz do park managera i musisz zapłacić by kupić żarówkę,za wszystko się płaci wie o tym każdy kto tam mieszka,szkoda ze zaszły takie zmiany.Rozumie że każdy chce zarabiać ale taka cena i warunki to naprawdę powinno być super.Bungale na Wijnen większe i tez po cztery osoby ale jedna osoba ma tyle miejsca w pokoju co nawet para na verbeeku nie miała.Nie będę pisac o tym ze biuro daremne ale warunki maja złe i tyle,jako firma jest spoko,no i oczywiście płaca kłamią jak zawsze,przykład pracownik verbeeka pracuje na Wijnen i drugi pracownik który tez tam pracuje mając te same godziny a jest prze biuro AB Werkt i nasi dostają ledwo 350€ lub mniej a tam maja po 450 € i to jest sprawdzona wiadomość ponieważ porównane są godziny i stawka,na verbeeku okradają.Kasę trzepią ci co pracują dłużej a czasem nawet nowy jak przyjedzie może dostać więcej w zależności od pracy gdzie trafi,ale jeżeli chodzi o firmy w którym można spotkać innych rodaków którzy pracują przez inne biuro w tej samej firmie to na verbeeku dostaniesz mniej.Nie polecam już tej firmy a szkoda bo kiedyś naprawdę było Ok.Park manager tez się zmienił normalny głąb i tyle,jest chamski dla innych i co gorsza jest tam pani K.która tez obrosła w piórka.Napisze tak firma zeszła na psy,omijać ten park i uważać na pana AW pana JF obydwa donoszą co się dzieje na parku można powiedzieć ruskie KGB :)Pozdrawiam byłych i obecnych

przyszły pracownik

Czy ze stawki 10.56 euro/h brutto jest odejmowany podatek czy jak w Polsce do pewnego wieku nie jest i wtedy ta stawka podana w brutto jest równa netto?

@przyszły pracownik

Witam serdecznie, Podatek jest odliczany bez względu ma wiek. Pozdrawiam

Jak jest z pakietem medycznym w Verbeek 4U BV? Można dołączyć rodzinę?

Raczej nie,bo tez się pytałem

Mieczysław

A są inne benefity dla pracowników? Na przykład dofinansowanie do wczasów pod gruszą albo dodatkowe ubezpieczenie? Dają coś fajnego z socjala?

@Mieczysław

Witam serdecznie, oprócz srodków wakacyjnych, które zbierane są za kazdy przepracowany dzien nie ma innych dodatków. Ewentualnie mozna zlozyc wniosek o dofinansowanie do ubezpieczenia od Panstwa Niderlanckiego. Pozdrawiam

Ktos

Nie polecam tej agenci (usunięte przez administratora) żyć mają w biurze o nic się nie idzie doprosic o jarografy się już proszę 10 raz oni tego nie mają. Proszę z ab się kontaktować. Nie polecam

Kiedyś tam, coś tam.

Ktoš tam w ogole jeszcze jeździ? Do tego wariatkowa?

Ktfch
@Kiedyś tam, coś tam.

No rumuni

M

Jeśli tam jesteś to współczuje wiekszość pracowników niezna ang. kłopoty z godzinami dziś praca tu jurto tam . Bardzo słabo

Karol

Jak warunki mieszkalne ?

Kobi
@Karol

Takie same jak zawsze,jak ludzie dbają to jest ok ale czasem trawi się smierdziel i tu nie mowa o Rumunach bo oni są czyści czasem ale jak mówię są gorsze warunki w firmach,tu przynajmniej jest wszystko i wszystko można załatwić,a ze teraz zrobili ze czasem trzeba zapłacić jak coś się zepsuje to może i dobre to bo ludzie czasem nie dbają.Pozdrawiam????

Kaja

Mam kilka pytań do osób które tam były bądź są :Czy wszyscy szukający pracy przez tą agencje trafiają do tych samych miejsc mieszkalnych ? Zamierza ktoś na początku 2021 szukać przez tą firmę pracy ? Ja zamierzam skontaktować się z nimi po nowym roku może jest ktoś taki jak ja , raźniej będzie :)

ObecnyNaVerbek
@Kaja

DODAM NA WSTĘPIE ZE W 2021r NIE OPŁACA WIE PRZJEZDZAC DO HOLANDII, nasz rząd PIS WPROWADZIŁ PODATEK OD DOCHODÓW ZAGRANICĄ ! Wiec tak! Przebywam aktualnie na tej agencji od 4 miesięcy! Co mogę powiedzieć. Osoba, która zostanie skierowana na adres podany meilowo, na dany dzień i godzinę bez obaw otrzyma zakwaterowanie! O to w verbek możesz być spokojny. Co do pracy! Większość prac to tzw. (usunięte przez administratora) i katorżnicza praca typu FROST, sortownie warzyw itp oczywiście za stawkę 10.21euro ( trzeba upaść na głowę żeby pracować za takie pieniądze). Niepewny czas pracy! Po przyjeździe przez pierwsze 3 tygodnie miałem po 26 godzin przepracowanych w tygodniu, po odliczeniu za zakwaterowanie ( około 100 euro do tego 25 euro ubezpieczenie) pieniążków starczyło tylko na jedzenie. Kierowcy w verbek nie maja płacone jak to zapewnia firma, dodatkowo biorą odpowiedzialność za szkody auta i przekroczenia prędkości uwiecznione na fotoradarze, wiec nie polecam podawać prawa jazdy po przyjeździe. W obecnej sytuacji każdy jest zobowiązany przyjechać z testem na covid bądź zrobić go na miejscu! Koszt pokrywa pracownik z własnej kieszeni ( kpina) lepiej jadąc na urlop do Polski nie zgłaszać tego do verbek, tak właśnie zaoszczędziłem sto euro :) Przyjazdy w miesiącach listopad, grudzień, styczeń, luty raczej proszę sobie odpuścić, jak firma zapewnia ze jest praca to KŁAMIE! Mogę prywatnie wysłać zdjęcia list na których w tym okresie widnieje po 60 osób które maja dni wolne w tygodniu tzw. Offday. Gdyby nie fakt ze jestem wykwalifikowanym pracownikiem i dostałem ofertę pracy typowo techniczną już dawno by mnie tu nie było. Ja osobiście mam dobrze, ale 90 procent szarych pracowników tej agencji pracuje za 250 euro tygodniowo maksymalnie ! Ja osobiście daje tej agencji opinie 1/10 za pierwsze 3 tygodnie. Pozdro

Aga
@Kaja

Ja zaczynam pracę od 04. 01 przy sadzonkach

@Aga

Z tego co piszesz, wynika, że już tam jesteś - od wczoraj. Jak kwatera, praca przy sadzonkach i stawki? Trzymam kciuki za Twoje powodzenie i chętnie się dowiem, co myślisz o tym wyjeździe z Verbeek.

Byly pracownik

Tylko uważajcie na Lidie!!! Bardzo ciężko załatwić co kolwiek załatwić u niej . Kiedy nie potrafi Ci czegoś wytłumaczyć prubuje wziąść Cię na krzyki(nieodpowiednia osoba na nieodpowiednim stanowisku). A tak poza tym Sebastian jest w porządku o ile ty jesteś w porządku co do niego . Bungale- to nie bungale tylko slamsy.

Byly pracownik

Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Verbeek 4U BV - Oirlo

• Jak się pracuje w Verbeek 4U BV?

Zobacz opinie na temat firmy Verbeek 4U BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Verbeek 4U BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Verbeek 4U BV?

Kandydaci do pracy w Verbeek 4U BV napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Verbeek 4U BV