Opinie o Cynk-Mal S.A. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Cynk-Mal S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Cynk-Mal S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cynk-Mal S.A. w Legnica

Grzesiek Nowy wpis

Po pierwsze nie ma tam żadnych kursów podnoszących kwalifikacje !!!,po drugie firma w środku wygląda jakby była z lat 80 tych,jest brudno i zimą zimno bo nie ma ogrzewania .Panie na rozmowie kwalifikacyjnej opowiadają bajeczki żeby tylko kogoś zatrudnić a później jest szok .pieniądze słabe ,tak dziesięć lat wstecz się zarabiało podobnie albo i więcej ,no niestety nie dla młodych raczej dla starszych którzy chcą dociągnąć do emerytury

Jakie są warunki zatrudnienia w Cynk-Mal S.A.?

Pracownik Cynk Mal Nowy wpis

Jestem pracownikiem firmy od 20 lat. Praca fajna nie najcięższa, atmosfera luźna w pracy. Mogę szczerze powiedzieć, że od 2020 roku w firmie widać postępy płacowe dla młodych pracowników celem zatrzymania ich w pracy. Starym też się podwyżkę daje ale znacznie mniejszą troszkę nas to boli. Mógł by być jakiś social: opieka zdrowotna, wczasy pod gruszą oraz paczki dla dzieci. Moje oceny w skali od 1 do 10. Praca:8 Placa:7 Social:3. basen i multi sport tylko. Atmosfera:9 Ciężkość Pracy:7 Kadra kierownicza, Pani prezes:10

Administrator Nowy wpis

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie Cynk-Mal S.A. jako Pracownik Produkcji? Jakie macie wrażenia?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Handlowiec ds. kluczowych klientów w firmie Cynk-Mal S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie przedsiębiorstwo Cynk-Mal S.A. rekrutuje na stanowisko Księgowa. Może ktoś planuje aplikować?

Może

Jaka jest atmosfera? I czy można liczyć na dobre wynagrodzenie?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Cynk-Mal S.A.?

=)

Ja nie narzekam na pracę w Cynk Mal. Przyjazna atmosfera, do średniej stawki dodatkowo dobra premia. Praca spokojna. Zakład robi uprawnienia.

@=)

Oooo dobra premia. Jak super. Czy premię dostaje się już od pierwszych miesięcy zatrudnienia, czy dopiero po jakimś czasie? No i czy jest opcja poznania konkretnej kwoty premii? Albo chociaż, ile to % podstawowej pensji?

Paulina

@Adi, możesz napisać coś więcej na temat rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cynk-mal? Jeżeli możesz to proszę opisz jak przebiegała oraz jakie pytania zadawał pracodawca. Czy przyjąłeś warunki oferowane przez firmę Cynk-mal? Podziel się z nami swoją opinią na ten temat.

@Paulina

Ja mogę. Rozmowa w fajnej atmosferze jednak jak przyszło do wynagrodzenia spasowałem i podziękowałem.

Grażyna
@Srulan

A jakie wynagrodzenie Ci zaproponowali ,że nie było dla Ciebie satysfakcjonujące?

@Grażyna

Coś 2400 netto

ZADOWOLONY

Hej:)Praca w Cynk Malu bez zarzutu,jak czytam opinie i widzę te narzekanie to myslę ,że to same klamstwa.Praca 8 -godzinna a w rzeczywistości 5 godzin się pracuje a 3 godziny siedzi.Cynk Mal w porownaniu do strefy do super zakład,zawsze jest czas na śniadanko,na kawkę .Zarobki 2100 na rękę adekwatne do wykonywanej pracy.Chcecie ponarzekać idżcie na strefę tam dopiero zobaczycie co to praca .

March
@ZADOWOLONY

Czy ty czasem nie jesteś z kadr?

@ZADOWOLONY

Tak tak 3 zmiany nocki 2100 na rękę proszę cię... Blahaha tragedia kariera w biedronce ma więcej

@ZADOWOLONY

Nie strasz strefa jak nie byłeś. Zależy na jaką firmę trafisz. Osobiście pracowałm na produkcji. Atmosfera fajna praca też kasa ok 2800 do 2900 na rękę.

@Srulan

Fajnie, że dobrze wspominasz firmę. Czy podczas Twojego zatrudnienia można było dodatkowo dorobić do wypłaty pracując w nadgodzinach?

@Piotr

Były soboty jak ktoś był chętny można za 100 procent było przyjsc

Dawid

Czy skończy się w tej firmie dziadostwo podwyżki 50 gr dla wybranych i jeszcze w tajemnicy szok masakra

Rozmowa rekrutacyjna

Witam wszystkich byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na dzień dobry spokojne wrażenie o firmie,ale płaca 14,50 na godzinie dla kogoś na rękę troszkę mało zwłaszcza z uprawnieniami bardzo niskie stawki rozmowa przebiegła bardzo miło tyle co mogę powiedzieć,14,40 za co tu żyć..... ????

Adi
@Rozmowa rekrutacyjna

No ja bylem na rozmowie jakiś czas temu to dawali 9. 50 bodajże jeśli dobrze pamiętam i obiecana premia 20 procent banda durni tam pracuje i tyle a czas na rozmowę zmarnowany

Paulina

@Ja, posiadasz więcej informacji na temat warunków pracy jakie oferuje firma Cynk-mal? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami związanymi z pracą w tym miejscu. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które poszukują informacji na temat pracy w firmie Cynk-mal. @Rozmowa rekrutacyjna, dziękuję za podzielenie się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką podjąłeś ostateczną decyzję odnośnie pracy? Przyjąłeś ofertę? Czy pracodawca informował Cię o możliwości z upływem czasu podwyżki zaproponowanej stawki? Zachęcam do dyskusji na ten temat.

bella

Proszę o informację jakie są stawki na początek bez doświadczenia ? dają premie?

Niki

Idealnych firm nie ma a każdy może decydować.

Paulina

@pracownik, dziękuję za wyrażanie swojego zdania. Na swojej stronie internetowej w zakładce "praca" pracodawca informuje, osoby zainteresowane pracą w tej firmie, iż w spółce obowiązuje regulamin wynagradzania i premiowania swoich pracowników. Mógłbyś napisać jak wygląda to w rzeczywistości? Czy rzeczywiście firma Cynk-mal takowe regulaminy posiada i stosuje się do nich?

Paulina

@pracownik, a jak sytuacja z urlopami, łatwo dostać dzień wolny? Temat przerw również będzie dla nas bardzo istotny, są one odpowiedni długie? Jest możliwość odgrzania czegoś na ciepło? Zapraszam Cię do udzielenia nam odpowiedzi, będziemy niezwykle wdzięczni za Twój kolejny wpis w wątku firmy Cynk-mal.

@Paulina

Z urlopami nie ma problemu co do przerw nie ma czegoś takiego je się kiedy jest chwila czasu na stanowisku lecz nie na każdym wydziale tak jest na ocynkowni gdzie nie ma możliwości zatrzymania produkcji chyba że jest postój .

Paulina

@pracownik, Czy obecnie firma Cynk-mal mocno się rozwija, skoro w ostatnim czasie były rekrutacje? Jak wygląda sprawa z dodatkami i benefitami u tego pracodawcy? Zapraszam Cię do podzielenia się informacjami na ten temat. Każda nowa opinia na forum jest bardzo przydatna dla zainteresowanych podjęciem pracy w firmie Cynk-mal.

@Paulina

Warunki lekko się poprawiły co do dodatków to na święta parę złoty było ale mogło by być lepiej

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Adam

Tak jak chcesz pracować to są przyjęcia.

Chciałbym sprostować moja ostatnia opinie i napisać, że wyraziłem ja pod wpływem emocji : złodziejstwo i pijaństwo w tej firmie jest nie prawdą.

Paulina

@On o pracy w jakim dziale firmy mówisz? Co masz na myśli mówiąc, że pracowników się straszy? Ktoś z Was jeszcze miał takie właśnie doświadczenia?

On

Cynk-Mal nie jest dobrym pracodawcą. Pracowników się straszny i zwalnia bez przyczyny lub zabiera im się całą premię. Dobrze by zrobiły zmiany kadrowe w tej firmie w szczególości stanowisko dyrektora handlu.

Zostaw merytoryczną opinię o Cynk-Mal S.A. - Legnica

• Jak się pracuje w Cynk-Mal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cynk-Mal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cynk-Mal S.A.?

Cynk-Mal S.A.
1.8/5 Na podstawie 46 ocen.

Cynk-Mal S.A.