Opinie o Lalill w Piła

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Lalill. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lalill o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lalill w Piła

never Nowy wpis

nigdy w życiu nie pojde nawet na miesia tam do pracy. nie szanuja pracownika. brak przerw na sniadanie. chociazby 10 min.

Bjorn Nowy wpis

Większość tych negatywnych opinii, napisana jest z błędami. No o czymś to chyba świadczy nie?

Dawid Nowy wpis

@majorek Konkurencja postanowiła podważać dobre opinie jakie firma wypracowała sobie zostawiając dwuznaczne wpisy?

Kamila

Firma z dobrymi opiniami jak również z opinią dobrego pracodawcy więc można spokojnie aplikować!!

majorek Nowy wpis
@Kamila

rozumiem ze sama firma wypisuje tu sobie dobre opinie by czytac tylko górne komentarze ?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lalill, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Czy ciężko się dostać? Jaką formę zatrudnienia proponują?

mada
@Andrzej

umowa zlecenie. po miesiącu narka

Czy w Lalill panuje luźna atmosfera?

sobal

tak luźna ze pracownicy pozwalają sobie na wszystko. wlascicielka nie panuje nad niczym. ich slucha co jej kierowniczka nagada. nigdy w zyciu bym tam w zyciu nie aplikował podania o pracę. po mieisqacu cie i tak i tak zwolnia bo dostaniesz umowę zlecenie. ZOBACZYSZ Z RESZTĄ PO 2 TYGODNIACH JAK CIE WYZWIĄ. Głowny wlasciciel powinien to uslyszec zza sciany a nie zamykac biuro i nic z tym nie robic.

Nie rozumiem poprzedników, najlepsza firma w jakiej pracowałem. Awanse, podwyżki.

Rose de Diamant

Miałam juz wczesniej zgłosić (usunięte przez administratora) Ale jestem gł.... że tego wtedy nie zrobiłam. Te wyzwiska+ poniżanie. Chyba że naprawię starą komórkę na której jest to nagranie. Lub poszukam tej SD Karty gdzie @Jagoda wyzywa od głupich i że mam się ruszyć do roboty. A podkreslam @Jagodo że czasy Ausswitz już się zakonczyly w my żyjemy w wolnej Polsce. I Mamy prawo rozmów . Np Przy pakowaniu co Ci ciągle przeszkadzalo.

Rose de Diamant

Raz ostro zachaczyłam(usunięte przez administratora) kartonem a było w nim cieżko zapakowane coś. To wydarła ryja że zrobiłam to specjalnie

Rose de Diamant

Tam nie ma wogole przerw co pokazuje Monitoring. A szefowa ? wszystko wszystkim wierzy, tylko tym co dłużej tam pracują. A opini mojej to nigdy sie nie zapytała

Rose de Diamant

Najlepsze jest to że @Jagoda kazała mi zrobić kawę. Rzuciła ten ......swój kubek na stół i powiedziała abym jej zrobiła kawę. Ja za to miałam lepszy pomysł co zrobić by kawa jej jeszcze bardziej smakowała :) Do tego kazała mi to zrobić na mojej przerwie. A co przerw ?? To ich nie ma. Dlaczego ? Bo na mojej przerwie kazała mi @Jagoda wyjs by porozmawiac co znow jej sie nie podoba. A gdy wróciłam kazano mi pracować. Wczesniej informowalam ze nie zjadlam bulki. Wiec zrobie se przerwe na nowo. A co to jeden gryz ?

Rose de Diamant

Mogłam bym nawet dużo opowiadać o tej firmie dlatego piszę kolejny komantarz który jest spowiązany z dziewczyną która miała pracować na kasie w centrum Piły a nie na Produkcji gdzie pakowaliśmy wszystko. Ją też oszukano.

Rose de Diamant

Dodam jeszcze że przyszłam pracować w biurze jako Asystent-telefonistka. A wzięli mnie tam do noszenia ciężkich kartonów. Wyzywano od głupich @Dorotek. Najlepsze jest to że stojąc za regałem o czym nie wiedziały mówily nieprawdziwe słowa że narobiłam błędy przy pakowaniu. A dziewczyna w kręconych włosach, żal jej imienia mówić naściemniała że to zrobiłam ja. skoro była kontrolą jakości to kiepsko jej to szło. Ta, szefowa ślepa wierzyła w najgorsze głupstwa @Ilonki która wyzywała pracowników

admin

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś osoba, w Lalill , który ma jakieś nowe sprawozdania, bo nie wiem czy opłaca się u nich podjąć pracę.

@admin

Sądzę że nie powinnaś podejmować tak jakiejkolwiek pracy. Byłam tam miesiać. po przeczytaniu tego komentarza dam se łapę uciąć że szefowa i szef będą do mnie wypisywać. A więć wypowiem się że najeżdżali na każdego pracownika psychicznie. Ostatniego dnia w pracy musiał aż przyjechać po mnie mój chłopak który był policjantem. Bo był ostry dym.

Lidia

@pracownik biurowy Dwa lata doświadczenia to już wystarczający czas by dobrze poznać firmę. Co najbardziej podoba Ci się w pracy dla firmy Lalill? Napisałaś, że jesteś zadowolona w 100% Jak oceniasz swoje wynagrodzenie i czy firma daje szansę na rozwój zdolnym pracownikom?

pracownik biuro

Ja w 100% jestem zadowolona, pracuję tam już ponad 2 lata.

Zostaw merytoryczną opinię o Lalill - Piła

• Jak się pracuje w Lalill?

Zobacz opinie na temat firmy Lalill tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Lalill