POWERART Agencja Reklamowa

Rawicz

Opinie o POWERART Agencja Reklamowa

anonim 2011-05-08 17:22:11
[usunięte przez admina], naciągacze klientów. Ludzie z problemami [usunięte przez admina], wciągają pracowników w niejasne gierki, buntują pracowników jak ktoś im nie pasuje do towarzystwa, obiecują gruszki na wierzbie. Ludzie przychodzą i odchodzą. Nie zatrudniają, tylko biorą na staż, nadgodzin full i po pół roku...na bruk! Na okrągło szukają pracowników, co tydzień ogłoszenia w Życiu Rawicza. Totalne DNO!!
prcownik powerartu 2011-05-23 10:07:14
pracuje w powerarcie i chyba ten ktos mowi o innej agencji. nikt nikogo nie okrada, nie wyzywa i niczego nie obiecuje. wszyscy robimy dla dobra nas wszystkich.nie wiem tez skad ten ktos wzial hasla o wykorzystywaniu i nie placeniu nadgodzin. gdyby tak bylo - dawno by mnie tu nie bylo. jak jest duzo pracy - to sie wrecz cieszymy, bo przeciezs od ilosci zlecen, zalezy los nas wszytskich
pracownik powerartu 2011-05-23 10:10:04
moze ten, kto wypisuje takie bzdety przyjdzie i powie nam w twarz co go boli. wyjasnimy wszytsko.
zapomnialem - duzo pracy jest owszem, ale tylko dlatego, ze do kazdej roboty dla klienta przykladamy sie, jakby to byl nasz jedyny i pierwszy.
a jak komus zal tylek sciska ze fajna z nas ekipa - to juz jego sparawa
ms 2015-01-13 14:33:35
Radzę omijać szerokim łukiem
PM 2015-05-23 07:58:22
Pracowałem tam krótko, porażka na całości.Problemy pseudo szefostwa przenoszone są na pracowników.Atmosfera pracy fatalna, takiego stresu nie mają nawet pracownicy ZK.Nie chcę więcej pisać, bo jakbym miał poprzeć wszystko szczegółami to mi miejsca zabraknie.Dobrze,że istnieje ta strona, gdzie dowiadujemy się opinii o pracodawcy, bo nie jedna osoba szuka czegoś na stałe a w tej pseudo agencji reklamowej pół roku standard a rok to chyba maks.Pozdrawiam uczciwych pracodawców!
zadowolona 2016-04-22 12:05:50
Witam, współpracowałam z firmą POWERART Agencja Reklamowa, roku. Jak dla mnie było super, zdobyłam duże doświadczenie, bo zostałam przyjęta świeżo po studiach. Otrzymałam wiele życzliwości i pomocy od starszych doświadczeniem kolegów. Bardzo polecam :)
Zostaw swoją opinię o POWERART Agencja Reklamowa - Rawicz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POWERART Agencja Reklamowa