B.J.B

Koszalin

Opinie o B.J.B

wykiwany 2010-09-30 13:11:52
Oddz. Szczecinek praca dla desperata lub na przetrwanie nim się zatrudnisz to pogadaj z ludźmi tam pracującymi byłem 3 dni 4 odszedłem .Samochodem po 300 km bez koła zapasowego można zrobić na swój koszt ,opony łyse ,czekać trzeba za będą kilometry przejechane ,norma paliwowa przekrocz płacisz ,ktoś cie stuknie co z tego ze Oc tobie potrąca,(usunięte przez administratora)
yazz 2014-08-05 14:16:44
zarobki..to żarty, samochody zimą na letnich oponach oczywiście łysych, ta firma to nieporozumienie...lekko powiedziane
andrej29 2014-10-13 09:29:18
Pracuje w tej firmie od pól roku i zamierzam zmienić prace. Zarobki tak jak kolega wcześniej napisal czyli na przetrwanie. Obiecują podwyżkę po 3 msc lecz jej nie widać. Wyplata powinna wplywac max do 10 a tutaj wplywa 11,jezeli 10 wypada w piątek to dostajesz dopiero 13. Samochody nie sprawne,strach nimi jezdzic. Ogólnie nie polecam.
onklin 2014-10-29 17:52:39
podbijam!
czy wie ktoś coś więcej na temat traktowaniu pracownikow ????
hilda 2016-05-19 22:53:00
w sumie to hurtownie wyrobów tytoniowych zazwyczaj dają zlecenia
Zostaw swoją opinię o B.J.B - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie B.J.B