" RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka

Wałbrzych

Opinie o " RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka

klient 2014-11-26 13:08:58
Nie wiem jak się tam pracuje ale wspolczuje osobom pracujacym z panią Sztor. Chamstwo, brak kompetencji, wyuczone formułki. Przez panią mielismy zepsute wakacje na ktore czekalismy tak dlugo. Wiecej nie skorzystamy i innym tez odradzam. Wciska pani kity zeby tylko sprzedac a ludzie nie sa glupi
klient2 2015-12-01 09:20:39
Tez zdarzyło mi się spotkać niejaką Sztor ale w innych okolicznościach. Chyba to była ta sama osoba co ta z biuta o ktorej piszesz. W każdym razie ta osoba z którą mi zdarzyło się mieć kontakt to miała tak samo na imie co osoba z tego biutra turystycznego, no i biuro ma chyba siedzibe w Świdnicy, ale posiada oddział w Wałbrzychu (do którego regularnie poszukiwany jest pracownik osbługi klienta za nieco powyżej minimalki. zarobki śmiech na sali). Ta osoba co mi zdarzyło się spotkać była ze Świebodzić. tak więc pewnie to nie zbieg nazwisk i imion, a ta sama i jedna osoba. W każdym razie ona jak i jej rodzinka cechowała się zakłamaniem i tępotą. No coż widać że pewne cechy sa dziedziczne w rodzinie z pokolenia na pokolenie.
Zostaw swoją opinię o " RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie " RAPALA- Biuro Turystyczne- Salon Firmowy "ITAKA" - Rąpała Agnieszka