Advice nieruchomosci

Wrocław

Opinie o Advice nieruchomosci

anetka503 2014-10-03 09:33:28
Najgorsze biuro. Szefowa-pani Magdalena Orłowska nie potrafi nic załatwić. Wynajmowaliśmy mieszkanie i był problem z rozliczeniem za rachunki, miała porozmawiać z właścicielem, do którego nie można było się dodzwonić. Oczywiście nie załatwiła żadnej sprawy, kaucja 2 tys nam przepadła, chociaż mieszkanie było w nienaruszonym stanie. Jak już wzięła kasę dla nieruchomości to w ogóle się nie oddzywała. Tam liczy się kasa, a nie klient. Ostrzegam wszystkich przed tym biurem.
justis 2015-02-23 20:15:56
Podzielam opinie. Proszę patrzeć na ręce, żądać potwierdzeń każdej wpłaty. Mimo pozytywnego wrażenia, kłopoty murowane. A o zwrocie kaucji za wynajem można zapomnieć :(
Marta Wiatr 2016-01-15 21:12:38
Gorąco polecam współpracę z tym biurem! Co za bzdury w innych opiniach od kiedy biuro odpowiada za kaucje którą klient wpłaca do właścicieli ??? jakiś absurd
Z tego co wiem biuro jest już jakiś czas na rynku i nie jakaś firma kogucik.
Polecam współpracę właściciel pani (usunięte przez administratora)interweniuje o każdej porze jestem tego świetnym przykładem z cieknącą lodówką.

Dziękuję za współpracę i na pewno będę polecać jest to rzetelne biuro godne współpracy.
Magdalena 2016-06-06 13:06:14
Witam,

Współpracuję z biurem Advice, serdecznie polecam ! Zgrany zespół, sprawa wynajmu załatwiona od ręki. Dziękuj z czystym sercem polecam, z pewnością wrócę =)
NAJEMNCA 2016-07-20 23:16:43
Pierwsze opinie to pewnie konkurencja probujaca wykurzyc Dobre biuro nieruchomości polecam Panią Magdalenę całym sercem poświęca się każdemu klientowi. Zawsze można liczyć na ta Panią bo wszystko potrafi załatwiać w krótkim czasie . Polecam w stu procentach to biuro
Zostaw swoją opinię o Advice nieruchomosci - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Advice nieruchomosci