BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC

Opinie o BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC

PIOTR 2015-01-02 15:13
BARDZO PROFESIONALY SERWIS GORĄCO POLEWCAM
jasio 602 2015-09-01 17:44
Napewno profesjonalizm na sto procent,ale sami jeżdżą i sprzedają sztrot-to albo oszustwoalbo naprawiać nie potrafją-szęśliwy kupiec samochodu od Pana (usunięte przez administratora)
andrzej porsche 2015-12-15 23:36
znają się na rzeczy ! wysoki poziom i niskie ceny ! bardzo wysoka jakość wykonywanych usług
Darek 2016-04-20 12:53
BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC to naprawdę fajna firma, robili mi dwa razy samochód, nie wyciągają kasy, nie robią problemów, jest spoko
Inteligent 2016-11-14 15:51
Chamstwo arogancja i brak podstawowej podstawowej wiedzy o naprawach to ich wizytówka.omijać z daleka.
A.W. 2017-03-06 08:09
Jestem bardzo ciekaw jaką ty masz wiedzę o naprawach. Swoim wpisem przekonałeś mnie co do twej "inteligencji" i chamstwa o którym piszesz.
Zostaw swoją opinię o BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC - Tarnowskie Góry
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLACHARSTWO I MECHANIKA SAMOCHODOWA - JACEK GRYC