Opinie o Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek w Kalisz

Marcel Nowy wpis

Tej firmy już tam nie ma zapewne sprawiedliwość ją dosięgła

PITER

Czy to ten gość w okularach u którego chłopaki dźwigali ciężkie żelazawa i pracowali jako górnicy i murarze a uczyli się elektryki a żadnych prac związanych z elektryką nie wykonywali ? Jeśli tak to pod sąd z nim rzeczywiście nic niewart ten Edward Samek - Esmont Przedsiębiorstwo

Jakub Nowy wpis
@PITER

W Twojej wypowiedzi zawarte są dane osobowe innych osób. Łamiesz w ten sposób regulamin. Możesz przeczytać go pod tym linkiem: https://www.gowork.pl/regulamin Staraj się proszę do niego stosować. Każdą wypowiedz niezależnie od tego, czy jest ona pozytywna, czy negatywna, można przekazać w sposób kulturalny. Jeżeli masz więc informacje o pracodawcy lub warunkach zatrudnienia i możesz napisać obiektywną opinię, zrób to. Możesz zacząć od przekazania nam informacji, czy firma otwarta jest na studentów?

Marcin Nowy wpis
@Jakub

Tutaj nie ma żadnych danych osobowych z wyjątkiem tych które są opisywane czyli Opinie o Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek a jeśli pracodawca jest w stanie udowodnić że opinie na jego temat to kłamstwo może to zgłosić

Zuza

Esmont to firma z opinią dobrego pracodawcy!

Marcin Nowy wpis
@Zuza

Masz na to jakiś dowód?

Bolek

Prawda jest taka że w firmie pracowały dzieci które dostawały 100 zł miesięcznie za pracę w której nie powinny wykonywać czyli skręcać metalowe konstrukcje kopać rożne rowy, wykonując ogrodzenia, fundamenty betonowe, a czas w którym dojeżdżali do miejsca pracy zarówno dla dzieci jak i pracowników nie był wliczany do godzin płatnych to tak jakby strażacy mieli płacone tylko za czas w którym wykonują ratunek w postaci gaszenia pożaru więc jest mi wstyd że nie napisałem tego wcześniej a jeśli ktokolwiek udowodni że kłamię kupię mu nowy dom lub mieszkanie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy SPAWACZ TIG ZA GRANICA
ATN Service ApS
Bolek

Rzeczywiście nic niewart w skoali od 1 do 10 mniej niż 0

Roka

Pracowałem i więcej nie zamierzam bo to oszust dla pracowników jak i klientów więc innym odradzam kontaktu z nim jak i jego firmą

admin

Pracowałeś w firmie ESMONT PRZEDSIĘBIORSTWO EDWARD SAMEK? Czekamy na Twój komentarz. Nasze forum, Twoja szczerość.

mik
@admin

poje...y facet

Zostaw merytoryczną opinię o Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek - Kalisz

Esmont Przedsiębiorstwo -Edward Samek
1.4/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Wojciecha Z Brudzewa 30A
    62-800 Kalisz