RAD-BUD Radosław Wąchała

Kielce

Opinie o RAD-BUD Radosław Wąchała

mlody 2014-12-07 20:51:31
nie polecam. praca po 12 13 h z jedna przerwa. traktuja cie jak robota masz zappppp i juz.zarobki fatalne 8 lub 9 zlh
devix 2015-03-28 13:22:35
racja 8,9 zł na godzine i jedna przerwa i żeby zapierd....lać do bólu.
jeszcze tam pracuje 2015-03-29 16:00:25
nie polecam !!!
wojtek 2015-06-25 20:32:38
ja nie polecam ich jako wykonawców nie warte swoich pieniędzy nikt niczym się nie zajmuje co mamy nawet widoczne po zawaleniu budynku
wojtek 2015-09-30 16:51:50
ODRADZAM jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!!!!! podwykonawców szanowny właściciel traktuje jak wołów do zarabiania na jego dostatnie utrzymanie zmiany samochodów i biurowca!!! Potrąca cwaniak za uszkodzenia sprzętu kwoty które powinien dopłacić za ciężką harówkę po nocach!!!!!!! trzymajcie się od tej firmy z daleka!!!!!
mily 2015-11-09 22:01:09
tylko dzieciaki sie trzymaja ''woja''... firma rad bud ''STB"
szybko tanio bylejak
place okropne zbyd duzo godzin jedna przerwa na 11 h pracy 0 urlopu platnego o l4 mozna zapomniec organizacja zadna zarobki 9 zl
jeden + to dziadowizna na czas
spokojny 2015-11-14 17:53:47
Napiszcie coś więcej o firmie, warto z nią współpracować? kierownictwie w firmie jest ok?
froz 2016-10-14 10:51:19
@eieko no niestety coraz rzadziej. Dlatego, jak ktoś już na star oferuje umowę o pracę to jest naprawdę dobry znak
Radzio 2016-11-27 22:05:40
Pracowałem w tej firmie przez pewien czas tzn.pół roku i moge powiedzieć że ta firma to totalna pomyłka połowa ludzi w tej firmie pracuje na czarno(tak jak ja pracowałem) za psie pieniądze,ludzie sie zmieniają z miesiąca na miesiac z powodu braku jakich kolwiek perspektyw na podwyzke i tak juz smiesznych pieniedzy oraz braku poszanowania przez kadre i szefa, na dodatek w biurze firmy wisi smieszny dyplom od Panstwowej Inspekcji Pracy(no totalny żart!!!!)Ja z własnego dośfiadczenia radze omijać firme szerokim łukiem gdyz szkoda waszego czasu i zdrowia psychicznego jak i fizycznego.
Mirek 2016-11-29 08:36:08
Radzio, mogłbys nap coś więcej ile godzin się pracuje, ile jest przerw w pracy i czy cała kadra nie ma poszanowania dla człowieka.
Zostaw swoją opinię o RAD-BUD Radosław Wąchała - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RAD-BUD Radosław Wąchała