ASWENT MARCIN BARTOS

Kielce

Opinie o ASWENT MARCIN BARTOS

on 35 2014-11-21 14:04
Dzień dobry chciał bym wam powiedzieć coś na tenat firmy ASWENT to jest firma nie godna uwagi na umowie masz 1680zł brutto a reszte dostaniesz 20 jak będą chcieli ci ją wypłacic duży mobing zeby zarobic 3000zł to musisz miec 240 godzin nie polecam
M.O.B 2015-08-21 10:36
Aswent to jakas porazka i omijac ja zdaleka . Nieterminowe wypłaty a ten ich dyrektorek na poziomie szamba
piotrek 2015-10-02 18:07
witam odradzam tam prace to jakas masakra mobbing ,i tak jak wyzej jestes zarejestrowany na najnizsza krajowa a reszta do KOPERTY pozdrawiam skarbówke.mało tego gnojenie pracownikow. praca po 10 godz lub dłuzej a kasy brak i brak ibrak.
al 2016-04-24 21:46
czesiek' moim zaniem każdy wie co w tych czasach oznacza to słowo,jest najpopularniejsza przyczyna zwalnianai sie pracownikow i pozwow sądowych
Mietek 2016-11-03 11:09
Solidna firma. Pieniądze w terminie, wiadomo jak na budowie, czas goni wiec czasem zostaje sie dłużej, lecz wiadomo wszystko potem płacone za każdą godzine. POLECAM

Mieczysław
Andrzej 2016-11-03 11:14
skad takie informacje? planuje tam prace
Zostaw swoją opinię o ASWENT MARCIN BARTOS - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ASWENT MARCIN BARTOS