Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

belzebub

Aldona lecę na Ciebie !

;@

czy z okazji Świąt dostaliście jakieś paczki lub kasę w Gimplaście? poprawiło się coś w tym zakładzie???

Nimfa

a słyszał ktoś o nowym romansie w Imielinie, chodzą plotki że Pani X-blond z biura mocno współpracuje z synem grubego ?? Ciekawe czy mężulek wie heh :-)

qweqasdqwe
@Nimfa

I jak tu ma być dobrze jak temat romansu jest ważniejszy dla niektórych niż poprawa warunków pracy? Tak cię to interesuje? To jedź i się zapytać o co chodzi, kto, z kim i gdzie.

kameleon

Beznadzieja, praca na niskim poziomie - dla desperatów...bo nikt normalny z własnej woli nie chwyci się takiej roboty... Zapowietrzeni ludzie, do tego mało komunikatywni, dziwna sucha atmosfera, nie wspomnę o inteligencji bo chyba tam mija się z celem ((usunięte przez administratora) - cofanie sie w rozwoju do czasów podstawówki). Niektórzy ludzie nie pasujący do swoich wyższych stanowisk ... ;/ wybrani po ciemku (usunięte przez administratora)?? Nie żebym był wybredny ale jak można się tak poniżać za takie grosze ... ?? Dziwi mnie fakt ze niektórzy pracują tak kilka lat ... brak większych perspektyw na życie ? Desperacja ? Z obserwacji ... wiele nowych ludzi szybko stamtąd (usunięte przez administratora). Brak tolerancji u kierownictwa , liderów i innych osób na układach. Jak komuś podpadniesz to masz już u niego przej...ne! 10 kierowników nie wiadomo po co i dlaczego ... Jedyne co wszystkim dobrze wychodzi to żucie gumy przez 8 godzin stania w pracy :| Nie polecam ...

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
kameleon

beznadzieja, beznadziejny klimat ,kasa i ludzie, nie polecam

grrr

w tym obozie widać jak włosi nienawidzą Polaków i niech wiedzą ze Polacy maja jeszcze gorsze zdanie od nich ....tyle stron internetowych jest które zawierają same złe opinie o tym kraju i ludziach, umieją się dorobić tylko na wyzysku ....do czego to doszło że Polacy muszą u takich (usunięte przez administratora) pracować przecież mieliśmy tyle firm Polskich i dobre warunki

g

(usunięte przez administratora) ale zadnego szacunku nie maja ,umowy do (usunięte przez administratora) o urlop trzeba prosic i dadza w terminie jak im pasuje,plaszczyc sie przed nimi o wszystko,odradzam prace ...zdecydowanie wole Polskie firmy ..niech Polacy sie wzbogacaja a nie wlosi

t102

Czy w tej firmie coś sie pozmienialo?

gggdgdgdg

nie polecam nikomu, naprawdę nikomu, lepiej jest ulotki rozdawać, sprzedawać umowy z orange albo garnki, w tym zakładzie panuje pomieszanie z poplątaniem, jak nie masz pleców i nie liżesz (usunięte przez administratora) to choćby człowiek ponad normę robił i tkwił 8 godzin na stanowisku, to i tak może zostać zwolniony w każdej chwili, co jest śmieszne biorąc pod uwagę że płacą gorzej niż w kamieniołomach

obiektywna

Pracowałam na produkcji i na montażu ogólnie firma taka że nawet wrogowi nie polecam!!!! Ale fakt jest taki że ci co są na produkcji maj (usunięte przez administratora) i to za takie grosze są dni że nie wiesz za co się najpierw wsiąść żeby to ogarnąć musisz sam przynieść sobie palety które ważą dużo sam kartony wypełniać papiery sprzątać co chwile bo inaczej cię zjebią ważyć detale a taśmy cały czas idą i się nie miłosiernie zapełniają a nie ma się jednej czy dwóch tylko dużo więcej - po prostu pot leje ci się po (usunięte przez administratora)!!!!! Nikt z montażu nie chce na produkcje boi się jej jak ognia bo prawda jest taka że na montażu stoisz przy swoim stanowisku masz swoją normę i robisz. Dać kogoś z montażu na produkcje i na 90% nie ogarnie się i zacznie jej spadać z taśmy. Dać kogoś z produkcji na montaż i normy idą w górę. Ludzie na produkcji są nauczeni do ostrego(usunięte przez administratora)... i tu ode mnie respekt dla was podziwiam was za wytrwałość i mega ale to mega silną wole ....POZDRO

bzzz

Praca w 4 brygady, i tu nie istnieje coś takiego jak dodatek, 1600 brutto i (usunięte przez administratora)

ja...to..ja..a Tyyy

praca jest od pon do piątku czy w systemie 4 brygadowym? i ile jest dodatu za 4brygadówkę??

sraty

Sa przyjecia na kontrole jakosci? Jacy sa wspolpracownicy? Czy praca przyjemna?

nowy

Jakie sa zarobki w gimplascie przez posrednika?

mirabella

nic nowego nie piszecie?? ja tam lubie swoja prace... zawsze moglam trafic gorzej

babajaga

.... a na jakich stanowiskach powinni być kierownicy ?

Hahahahah

CO ZA (usunięte przez administratora) TERAZ 6,7 NA ZMIANIE NA TYLE MASZYN BO NIE CHCĄ NIKOGO PRZYJĄĆ TANIA SIŁA ROBOCZA ROBIĄ PODWÓJNĄ ROBOTE ZA MARNE GROSZE JAK SIĘ MOŻNA DAWAĆ TAK WYKORZYSTYWAĆ WOLAŁBYM ULICE ZAMIATAĆ!!!!GŁUPIE I TYLE A DAWAJCIE SIĘ WYKORZYSTYWAĆ I PONIŻAĆ PRZEZ (usunięte przez administratora) ZA 1200 HAHAHHAAH WIĘCEJ BEZ KOM

dagmara

zgadzam się za takie pieniądze to musi ktoś już całkiem przybity robić hahahahahhhah

Operator X

Pewnego czasu opuściłem ten zakład i nie żałuje, w nowej pracy nie dość że nie pracuje wśród nieudolnych ludzi to jeszcze normalne wynagrodzenie i premie a nie jak w Szajsplaście.. Kto naprawdę chce lepszej pracy to zawsze znajdzie, powodzenia.

A.

B. - 2012-10-22 15:20:55 Gimplast hmmm, praca bardzo fajna, miła atmosfera, wszyscy pomocni i przyjaźnie nastawieni do bliźniego, jeśli chodzi o zarobki- premii sporo więc jest co odłożyć z miesiąca na miesiąc a jesli chodzi o podstawę to tez nienajgorzej, ja pracuje na jednym automacie i zarabiam 4,300zł na ręke, mam godzinną przerwę i chwalą mnie na każdym kroku. Polecam każdemu! :D:D:Dmaszyna 208 =]

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast