Opinie o Gimplast w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gimplast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gimplast o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gimplast w Sosnowiec

Ula

Niestety nie potrafimy doceniać faktu, że pracujemy w dobrej firmie!!!

misio
@Ula

kobieto co ty bierzesz bo piszesz bzdury

Alicja

@Pracownik innej produkcji, może mógłbyś rozwinąć swoją opinię i dodać swoje odczucia wobec realiów pracy, którą wykonujesz? Wielu z nas przyda się taka wiedza. Komentujcie w zgodzie z regulaminem Gowork.pl!

Pracownik innej produkcji

A jak chcę coś dodać teraz Polak Polaka z złotówkę sprzedaje totalne dno na każdej produkcji. Ale ludzie sami na to pozwalają bo dużo gadają między sobą a nic z tym nie robią.

Alicja

Do@Ula, może podzieliłabyś się swoją opinią o firmie. Piszesz o niej pozytywnie, dodałabyś jakie warunki pracy w niej panują? Czy jest szansa na szkolenia i zawodowe i awans? Atmosfera w pracy też jest ważna! Pozdrawiam.

Czy rekrutacja na stanowisko Inżynier ds. pomiarów - metrolog w firmie Gimplast odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Gimplast? Jakie są mocne strony tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Kabałowa

Jedyna mocna strona że wypłata, pff zaliczka jest czas

Luiza

Firma z opinią dobrego pracodawcy. Wasze opinie to typowy hejt!!

Robol udaje kierownika i udaje cwaniaka. I podkładają świnię żeby cie udupic

d.p

Zwykły robol udaje kierownika to jest ciekawe.Ten zakład to jedno wielkie (usunięte przez administratora)

d.p.

Totalny bałagan i wyzysk nie polecam

Alicja

@xxx, czy w firmie Gimplast dopuszczalna jest negocjacja warunków pracy? Jakie umowy proponuje ten pracodawca? @Albin, nie obrażaj proszę innych osób, to niezgodne z naszym regulaminem (https://www.gowork.pl/regulamin). @Nie polecam, dziękujemy za Twoją opinię. Być może teraz sytuacja w firmie uległa polepszeniu?

@Alicja

Owszem, możesz negocjować, albo bierzesz umowę albo wychodzisz

xxx

Za 1600 są ludzie sobie winni ze za takie pieniądze pracują nigdy nie zapłacą wiecej zawsze kogoś znajda po za tym co do 2000zl na start to tez na maksa wykorzystują czterobrygadowka i inne pierdoly wymyślają i do tego przez te śmieszne agencje

Nik
@xxx

W Amazonie były przyjęcia bezpośrednio.. pierwsza umowa na 3 miesiące rozmowy były tylko przez agencję..

Amazonczyk

Naprawdę ludzie, czy Wy aż tak się nie szanujecie żeby pracować za 1600 złotych? Mało w Sosnowcu zakładów gdzie na starcie oferują minimum 2000 netto? Może gdyby każdy walnął ta robota to by coś tam się zmieniło a tak.. białe murzyny pracują prawie za darmo. Rozumiem to przyzwyczajenie do ludzi, pracy, ale czasami warto coś zmienić niż robić za marne grosze..

Nie polecam

Nie wiem czy cokolwiek sie tu zmienilo, ale dwa lata temu to byla jedna wielka porazka. Wyzysk i jeszcze raz wyzysk. 9.70 brutto przy umowie zlecenie oczywiscie przez agencje. Ciagly zapieprz, osoby spod firmy zachowujace sie jak gorne szefostwo. Atmosfera fatalna, zarobki jeszcze gorsze. Szybko stad ludzie uciekaja.

nicki

nie polecam pracy w tej firmie.jeden wielki syf lepiej omijać zakład szerokim łukiem

N I K

Widząc te wpisy ta firma nadaje się do kontroli

mimi
@N I K

Oj tak to co dzieje w tej firmie to porządna kontrola potrzebna ale przydupasom jest dobrze

Izydor

Jesteście pewni, że nie można napisać cos pozytywnego? Zawsze może być gorzej!!!

Alicja

@Były zawodnik wspominasz, że firma Gimplast z Sosnowca zatrudni każdego, kto będzie chciał pracować. Co przez to rozumiesz? Czy osoby zatrudnione nie muszą mieć określonego doświadczenia?

Były zawodnik
@Alicja

Wystarczą dwie lewe ręce i żebyś przychodziła tylko do pracy. To będzie największy atut

mimi
@Alicja

to zależy palisz fajki dajesz przełożonym postawisz kawę i czy liderkom będziesz włazić w d..e bo inaczej nie popracujesz

Alicja

@anonim w jakim sensie czujesz się wykorzystywany przez pracodawcę? Czy stanowisko, na którym jesteś zatrudniony, ma jasno zdefiniowany zakres obowiązków? To wiele ułatwia i minimalizuje wiele nieporozumień.

Ten zakład to jedna wielka pomyłka . Jawne wykorzystywanie za marne grosze.Totalny bałagan Nie polecam

Totalny bałagan zero organizacji. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Gimplast - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Gimplast?

Zobacz opinie na temat firmy Gimplast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 47.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gimplast?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 3 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gimplast