Opinie o "Urbut" Sp. z o.o. w Zawiercie

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie "Urbut" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w "Urbut" Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "Urbut" Sp. z o.o. w Zawiercie

abc Nowy wpis

Witam, proszę o usunięcie wpisów firma jest w upadłości i likwidacji

Henry Nowy wpis

Zastanawiam się jaki jest powód, że od dawna nikt nie skorzystał z możliwości zostawienia tu swojej opinii o pracy?

Tomasz Nowy wpis

Czy to jest ta sama firma co USiM Zawiercie ?

Jakub Nowy wpis

@informator, dziękuję za odpowiedź! Mam nadzieję, że wszystko się ułoży i będzie szło w lepszym kierunku. Gdyby sytuacja w firmie uległa zmianie, to napisz nam proszę na forum! Czy ktoś z Was tak jak @informator pracuje w P.B.U. "Urbut"? Zgadzacie się z jego opinią o firmie czy macie zupełnie inną?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie "Urbut" Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
informator

Pracuje i gdyby nie to ze zmusza mnie do tego sytuacja dawno by mnie w tej firmie nie bylo, tragedia

Jakub

@informator, dziękuję za doprecyzowanie. Mamy więc jasną tę kwestię. A Ty pracujesz w P.B.U. "Urbut"? Jeśli tak, to podziel się proszę z nami swoją opinią na temat tego pracodawcy. Jestem ciekawa, jakie warunki oferowane są nowym pracownikom - wiesz może coś na ten temat? Czy ktoś z Was pracuje aktualnie u tego pracodawcy? Zachęcam do wypowiadania się na forum!

informator

Firma Urbut dalej funkcjonuje tylko zamiast "Urbut" Sp. z o.o. jest jako P.B.U "Urbut" (ta sama firma)

ABCD

Proszę o czytanie ze zrozumieniem, FIRMA URBUT SP. Z O.O. nie funkcjonuje.

Jakub

@ABCD, a skąd masz takie informacje? Czy są one sprawdzone? W KRS-ie nie znalazłam potwierdzenia tego, o czym piszesz. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja pracowników w tej firmie? Czy "Urbut" normalnie funkcjonuje? To bardzo ważne informacje.

ABCD

Skąd takie opinie o URBUT Sp. z o.o. skoro firma nie funkcjonuje?? Same kłamstwa...

Jakub

Widzę, że sporo jest na forum negatywnych opinii dotyczących pracy w "Urbut" w Zawierciu - może jednak znajdziecie jakieś plusy pracy w tej firmie? Przypominam także, że na forum obowiązują pewne zasady (https://www.gowork.pl/regulamin ), a komentarze pisane w wulgarnym i obraźliwym tonie nie będą tolerowane. Takie wypowiedzi administrator forum ma prawo usunąć.

....

szef wiecej kasy wydaje na koscioł niz na pracownikow pokazujac jakim to sie nie jest PANEM i bogaczem, wiesniada

daro

DAJCIE SOBIE SPOKOJ Z TA FIRMA WYKORZYSTYWANIE LUDZI SZARYCH CZŁOWIECZKOW PLACA KASE JAK IM PASUJE UCINAJA WSZYSTKO SZEFOSTWU SŁOMA Z BUTOW WYSTAJE A CZUJA SIE JAK WIELMOZNE PANSTWO

Remik

Zasada w firmie jest prosta. Pracownik pracuje a firma płaci za to pensję. Nikt nikomu nie robi łaski!!

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

Julita

Tylko ten się nie myli kto nic nie robi!!!

Zły B

Znów okradają ludzi, źle policzone godziny itp. Wypłata na czas ale co z tego. Znów wrócił stary system. Żenada

Jacek

Może zamiast narzekać na forum rozmawiajcie z szefostwem o rozwiązaniu problemu.

Zadowolony

No i w końcu jakaś odmiana. Wreszcie wypłata prawie na czas. I do tego zasłużony bonus (z tego co się doliczyłem, mimo, że tyle wolnego było). Super, oby tak dalej a pracownicy z chęcią będą przychodzili do pracy jak tak dalej będzie i nie będą uciekać z firmy

Oceniacz

Normalna firma tylko wymaga pracy.

!!!!!!!!!
@Oceniacz

By wymagać pracy należy tez za nia placic w miare z opoznieniem do tygodnia a nie prawie miesiac, pracownicy nie maja za co płacic czynszu itp. a jak nie zapłaca jakiejs opłaty to sa naliczane odsetki (a pracownikom nawet premi nie dadza za takie opoznienia z wyplatami)

Zostaw merytoryczną opinię o "Urbut" Sp. z o.o. - Zawiercie

"Urbut" Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Obrońców Poczty Gdańskiej 22 lok. 6
    42-400 Zawiercie