"Urbut" Sp. z o.o.

Zawiercie

Opinie o "Urbut" Sp. z o.o.

były pracownik 2015-04-10 12:15
Jednym słowem OBÓZ!!!!!!!!!!! Nikomu nie polecam TYRANIA w tej firmie! Powód 1: Każą pracować po ponad 10 godzin a i tak kierownictwo pisze po 9 ! Powód 2: Duże problemy z płatnościami!!!!! Na umowach o DZIEŁO piszą że wynagrodzenie jest do 10 każdego miesiąca A NIGDY NIE JEST WCZEŚNIEJ JAK 20!!!
potwierdzam 2015-04-10 12:40
Potwierdzam, gdyż też tam pracowałem. Dodam jeszcze,że firma nie zwraca za badania i nikt nie ma gwarancji, ze jak zrobi badania na własny koszt będzie przyjęty!! Druga sprawa, umowa o dzieło jest "wciskana "do podpisania , a kiedy ją pracownik otrzyma jest zagadką. STANOWCZO ODRADZAM!!
Piotrek 2015-04-10 12:53
Cześć. Szkoda, że ludzie którzy tam pracują (ja już nie)nie potrafią się zgrać i wyrazić wspólnie swój protest wobec tego co robi PSEUDO BIZNESMEN WŁAŚCICIEL I KIEROWNICZKI! Każdy szczeka między sobą! Marzę i życzę by WSZYSCY pracownicy głośno wyrazili dość!! I po wypłacie spóznionej NIKT NIE PRZYSZEDŁ do roboty!!!!!!!!!!!!!!!! Niech sobie szef z żonką sam ZAPIERDALA!!!!!
Adam 2015-04-10 14:05
Cwaniaków [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie brakuje!! Wypisz wymaluj szef Urbut!!! UNIKAĆ JAK OGNIA TEJ"FIRMY"!!!
jaro 2015-04-13 18:19
wszystko się zgadza i dodam że chcąc tam robić trzeba mieć ze sobą własną skrzynie z narzędziami, gdyż na 30pracowników przypada 1 przecinak 1 mała "boszka" 1 "esdes" itd. Niejeden pewnie złomiarz ma więcej narzędzi niż ta firma.Więcej czasu zajmuje szukanie po budowie kto akurat ma potrzebne nam narzędzie,a kierownik za "łażenie" po budowie odpisuje godziny!!Brawo!!
admin 2016-01-22 15:59
Pracuję w tej firmie. Co do wypłat to od jakieś czasu są na czas. Co do pracy na mrozie lekceważą warunki gdzie trzeba zaopatrzyć każdego pracownika na przynajmniej jeden ciepły napój. I jak to mówią ręka rękę myje, czyli nie zauważanie wiernych pracowników a okazywanie hojności innym nie doświadczonym pracownikom, którzy sprzedają i liżą tyłki innym
admin 2016-06-02 14:39
Dlaczego firma robi kogoś brygadzistą która pracując krócej niż inny pracownik!!!! Bo strzela z d....???? Każdy tam pracownik takiego brygadzistę ma głęboko w "poważaniu" Zacznijcie szanować ludzi i przyjżyjcie się tzw.brygadzista. Bo pija!!!
pracownik 2017-03-07 08:56
Powinniście podziękować za prace bo akurat w tej firmie kazdy sobie wyprówa flaki włącznie z szefem zeby kazdy miał wypłate na tego 10 (każdy dobrze wie jakie są realia w Polskim Budownictwie i ile jest złodziei na rynku ) a co do tego dlaczego brygadzistą jest ktoś kto pracuje krócej niż pracownik to odpowiadam że tylko trzeba chcieć a nie chować się w tłumie
Zostaw swoją opinię o "Urbut" Sp. z o.o. - Zawiercie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Urbut" Sp. z o.o.