Opinie o GOLDTEAM w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie GOLDTEAM. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GOLDTEAM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GOLDTEAM w Gliwice

Czy w GOLDTEAM możliwa jest praca na podstawie B2B?

yyy Nowy wpis

Ta firma juz nie istnieje od 5 lat

dawio Nowy wpis

byly pracownik' a wogole to miales jakas umwe? bo jak nie wyplaca wynagrodzenia pracodawca to widocznie nie miales umowy?

byly pracownik Nowy wpis

Odradzam pracę w firmie GOLD TEAM GLIWICE marne zarobki od sprzedazy , chamski pracodawca, nie wypłacalny oszust. Tyle. Jest to praca w terenie polega na zaczepianiu ludzi i wciskania im kitu o perfumach wartych 5-7 zl sprzedawanych po 30zl ;) zarobek od liczby sprzedanych sztuk :-) Praca codziennie w innym miescie po 12h-16h odradzam, odradzam, odradzam. Biuro ma ciagla rotacje, wyplaty nie zawsze sie dostaje

Gorbi

Szkoda tylko, że Gold Team z Gliwic nie posiadają strony internetowej, bo żeby znaleźć podstawowe informacje trzeba szukać po forach. A na nich nie zawsze wszystko się znajdzie. Firma chyba też ogólnie nie jest aktywna bo mało ludzi też się interesuje nią. Stąd moje pytanie. Czy z GOLDTEAM wszystko jest w porządku ? działają jeszcze ?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w GOLDTEAM odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
kolo

widac zalezy kogo co interesuje czy pieniadze czy umowa albi inne rzeczy dotyczace firmy ja chiałbym wiedziec jaka maja rekrutacje czy bez doswiadczenia sa szanse na dostanie sie i przejscie pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej i zwiekszanie kwalifikacji zawodowych czy cos takiego jest w tej firmie dziekuje za odpowiedzi..

tomek

a mnie nie tylko warunki finansowe interesują, ale przede wszystkim to jakie premie można dostać, czy zdarzają się żeby ekstra jak np. dodatkowa kasa za przepracowanie jakiegoś okresu albo za na przykład dobre wyniki, tutaj bardziej chodzi mi o jakiś system prowizyjny i czy dodatki na swięta dla pracowników są?

odp

tu to raczej najlepiej jest teraz w związkach zawodowych -wszak tam pensyje jogromne i rąk nie brudzą a i zbyt się nie narobisz jak w handlu bezpośrednim..

tańczący w sprawie pracy

-myślę że to wynik kryzysu, w innych firmach też wszyscy psioczą, chyba każdy chce pracę gryzipiórka i łatwą pensję z podatków..

byla pracownica

Odradzam pracę w firmie GOLD TEAM GLIWICE/ Karaków i inne miasta , marne zarobki, demotywujący pracodawca, nie wypłacalny oszust. Tyle. Jest to praca w terenie polega na zaczepianiu ludzi i wciskania im kitu o perfumach wartych 5-7 zl sprzedawanych po 30zl ;) zarobek od liczby sprzedanych sztuk o ile wczesniej firma nie upadnie :) Praca codziennie w innym miescie po 12h odradzam, odradzam, odradzam. Biuro podejrzane

m&m

ja pamiętam taką Roksane, była niemożliwa, strzelała regułke jak z procy, była w stanie nawet żulowi pod śmietnikiem sprzedać ten "perfum" przez 10h nie musiała iść do toalety, tylko sprzedawała. Ja wytrzymałem tylko tam dzień próbny, praca straszna i obrzydzająca tych "sprzedawców" zachowujących się gorzej niż cmentarne hieny

versace85

Proszę Pana znam się trochę na sprzedaży bezpośredniej w terenie i stawki dniowe przy takiej formie zarobku zaczynają się od 120- 150 zł o ile ktoś wykazuje zaangażowanie i umiejętnie sprzedaje produkty, górnej granicy nie ma, może być i 300 zł dniówki. Moja dziewczyna wyciągała w wakacje 4000- 5000 zł a poszła tam do pracy zaraz po maturze. Także nie wiem skąd pan wyliczył te 3,5 zł/h taka stawka chyba wtedy jak ktoś przestał cały dzień na deptaku i nic nie sprzedał.

domi

to wszystko PRAWDA. GORĄCO ODRADZAM!!!!!!!!!

Gość Gold team

Też nie radzę pakować się do tej firmy. Atmosfera fajna ale tylko to. Stanie po 10 godzin namawiając (oszukując) ludzi do zakupu perfum...;/ Zarobki też nie zachęcające. Początek 1200 zł ale pan z rekrutacji szybko powie że niektórzy zarabiają po 3000 zł, a to może już skusić .

Jak to czytam to plakac mi sie chce ze smiechu haha ludzie ktorzy nie byli nawet 1 dzien w pracy pisza zeczy o tej firmie a (usunięte przez moderatora)wiedza firma daje mase mozliwosci dobre pieniadze Zawsze na czas!! mega fajna atmosfere i mozna sie duzo nauczyc wspolczuje ludzia ktorzy wieza we wszystko co pisza w internecie a sa za slabi albo sie boja sami sprubowac byc chociarz na dniu szkoleniowym hahah ja pracuje tam 9 miesiecy i nie narzekam na nic a wy myslcie co chcecie

srednio to wyglada

Bylem wlasnie na rozmowie i Pani zajmujaca sie rekrutacja oczywiscie jak poprzednikom pochwalila sie ze zarabia 5k i auto za gotowke sobie kupila, jesli chodzi o konkrety to nic sie nie dowiedzialem poza tym ze 1000 zl podstawy i nic pozatym nie chciala powiedziec, dopiero tutaj przeczytalem czym oni dokladnie handluja i jak to wyglada. Mialem jutro isc na dzien proby na 9:00 ale jednak mnie nie zobacza :)

inka

Także miałam jechać na rozmowę nie jestem z gliwic i cale szczeescie ze ta firma to kogucik bo za darmo swiat drogi nie bede pracowac żenada

no właśnie, dziękuję za informacje bo też miałam jutro jechać na rozmowę do tej firmy, i powiem wam jeszcze że tak samo działa firma INSYGNIA W KATOWICACH. A więc lepiej omijać ich z daleka!

wstrząśnięta

Dzięki kochani za te wpisy!! bo miałam zamiar się wybrać na to ich "szkolenie" - po to, żeby się dowiedzieć czym oni do ch... się zajmują. Na rozmowie kwalifikacyjnej (o podejrzanej godzinie 18.30) Pani bardzo się broniła przed udzieleniem jakiejś konkretnej odpowiedzi. Ale po tym co tu przeczytałam wszystko stało się jasne i .. wszystko się zgadza - firma bez strony internetowej, prowizoryczne biuro, Pani, która zarabia 5 tys i po roku pracy kupiła sobie samochód. Śmiałam się czytając powyższe wpisy. Jeszcze raz dzięki za pomoc w podjęciu decyzji, bo pewnie bym tam pojechała i tylko straciła czas... Oczywiście odradzam wszystkim!

Witam takze dostałam taka oferte pracy masakra wszystko co tu piszecie to prawda (usunięte przez moderatora)Na rozmowe o prace przyjeła mnie taka dziewczyna ok 22 lat młoda zaczeła mi sie pytac o wakacje o moje oczekiwania mowiła ze zarobki sa duze ze kupiła sobie wuto nowe po 10 miesiacach pracy i ze jest zadowolona po paru minutach zapytałam ja o sedno sprawy czyli co to za praca? mowiła wyklepana regułke na pamiec tak szybko ze nawet nie zrozumiałam jej mowiła to jak wiersz:/ teraz sie dowiaduje ze to firma naciagacze byli we wrocławiu i mieli 15 pracownikow którzy tak jak tu opisujecie sprzedaja perfumy na ulicy oczywiscie zaden z tych pracownikow wynagrodzenia nie dostał:) taka prawda

MoniCa

Jakie firmy możesz/możecie polecić?

Zostaw merytoryczną opinię o GOLDTEAM - Gliwice

GOLDTEAM
1.4/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Romana Dmowskiego 121
    60-124 Gliwice