GOLDTEAM

Gliwice

Opinie o GOLDTEAM

anonim 2011-05-23 22:05:31
(usunięte przez moderatora) Nie Polecam!!
anonim 2011-06-04 14:13:44
dlaczego? chce wlasnie podjac prace w tej firmie, ale po wypowiedzi powyzej nie jestem pewna czy to dobry pomysl...
anonim 2011-07-04 17:51:23
przegladając internet sporo jest ofert pracy z tej firmy, również otrzymałam propozycję pracy i się zastanawiam....czy cos nowego na ten temat?
anonim 2011-07-04 17:52:02
onaa 2011-07-12 09:21:08
nic się nie zmieniło... ;/
anonim 2011-07-17 21:52:33
Podobnie jak wyżej. Nie polecam
anonim 2011-09-08 10:40:48
hahaha teraz przeczytałam te komentarze i ciesze sie bardzo ze olalam ten caly probny dzien wiedzialam ze to jakas psiocha ta praca te biuro to wszytsko porazka jeden laptop na cale biuro
noninmos 2011-09-12 11:56:16
tez sie ciesze ze przeczytałem - bo to co myslałem jest podobne do poprzednich wypowiedzi
znalem lepsze firmy
MoniCa 2011-10-14 17:08:46
Jakie firmy możesz/możecie polecić?
anonim 2011-10-14 20:29:46
Witam takze dostałam taka oferte pracy masakra wszystko co tu piszecie to prawda (usunięte przez moderatora)Na rozmowe o prace przyjeła mnie taka dziewczyna ok 22 lat młoda zaczeła mi sie pytac o wakacje o moje oczekiwania mowiła ze zarobki sa duze ze kupiła sobie wuto nowe po 10 miesiacach pracy i ze jest zadowolona po paru minutach zapytałam ja o sedno sprawy czyli co to za praca? mowiła wyklepana regułke na pamiec tak szybko ze nawet nie zrozumiałam jej mowiła to jak wiersz:/ teraz sie dowiaduje ze to firma naciagacze byli we wrocławiu i mieli 15 pracownikow którzy tak jak tu opisujecie sprzedaja perfumy na ulicy oczywiscie zaden z tych pracownikow wynagrodzenia nie dostał:) taka prawda
wstrząśnięta 2011-10-17 21:18:26
Dzięki kochani za te wpisy!! bo miałam zamiar się wybrać na to ich "szkolenie" - po to, żeby się dowiedzieć czym oni do ch... się zajmują. Na rozmowie kwalifikacyjnej (o podejrzanej godzinie 18.30) Pani bardzo się broniła przed udzieleniem jakiejś konkretnej odpowiedzi. Ale po tym co tu przeczytałam wszystko stało się jasne i .. wszystko się zgadza - firma bez strony internetowej, prowizoryczne biuro, Pani, która zarabia 5 tys i po roku pracy kupiła sobie samochód. Śmiałam się czytając powyższe wpisy. Jeszcze raz dzięki za pomoc w podjęciu decyzji, bo pewnie bym tam pojechała i tylko straciła czas... Oczywiście odradzam wszystkim!
ja 2011-10-19 22:08:16
no właśnie, dziękuję za informacje bo też miałam jutro jechać na rozmowę do tej firmy, i powiem wam jeszcze że tak samo działa firma INSYGNIA W KATOWICACH. A więc lepiej omijać ich z daleka!
inka 2011-10-20 00:04:10
Także miałam jechać na rozmowę nie jestem z gliwic i cale szczeescie ze ta firma to kogucik bo za darmo swiat drogi nie bede pracowac żenada
srednio to wyglada 2011-10-25 20:19:01
Bylem wlasnie na rozmowie i Pani zajmujaca sie rekrutacja oczywiscie jak poprzednikom pochwalila sie ze zarabia 5k i auto za gotowke sobie kupila, jesli chodzi o konkrety to nic sie nie dowiedzialem poza tym ze 1000 zl podstawy i nic pozatym nie chciala powiedziec, dopiero tutaj przeczytalem czym oni dokladnie handluja i jak to wyglada. Mialem jutro isc na dzien proby na 9:00 ale jednak mnie nie zobacza :)
Pracownik 2011-12-23 10:47:38
Jak to czytam to plakac mi sie chce ze smiechu haha ludzie ktorzy nie byli nawet 1 dzien w pracy pisza zeczy o tej firmie a (usunięte przez moderatora)wiedza firma daje mase mozliwosci dobre pieniadze Zawsze na czas!! mega fajna atmosfere i mozna sie duzo nauczyc wspolczuje ludzia ktorzy wieza we wszystko co pisza w internecie a sa za slabi albo sie boja sami sprubowac byc chociarz na dniu szkoleniowym hahah ja pracuje tam 9 miesiecy i nie narzekam na nic a wy myslcie co chcecie
Gość Gold team 2012-09-09 10:58:51
Też nie radzę pakować się do tej firmy. Atmosfera fajna ale tylko to. Stanie po 10 godzin namawiając (oszukując) ludzi do zakupu perfum...;/ Zarobki też nie zachęcające. Początek 1200 zł ale pan z rekrutacji szybko powie że niektórzy zarabiają po 3000 zł, a to może już skusić .
domi 2012-12-14 12:00:11
to wszystko PRAWDA.
GORĄCO ODRADZAM!!!!!!!!!
versace85 2013-01-13 16:17:11
Proszę Pana znam się trochę na sprzedaży bezpośredniej w terenie i stawki dniowe przy takiej formie zarobku zaczynają się od 120- 150 zł o ile ktoś wykazuje zaangażowanie i umiejętnie sprzedaje produkty, górnej granicy nie ma, może być i 300 zł dniówki. Moja dziewczyna wyciągała w wakacje 4000- 5000 zł a poszła tam do pracy zaraz po maturze.

Także nie wiem skąd pan wyliczył te 3,5 zł/h taka stawka chyba wtedy jak ktoś przestał cały dzień na deptaku i nic nie sprzedał.
m&m 2013-01-29 12:34:46
ja pamiętam taką Roksane, była niemożliwa, strzelała regułke jak z procy, była w stanie nawet żulowi pod śmietnikiem sprzedać ten "perfum" przez 10h nie musiała iść do toalety, tylko sprzedawała. Ja wytrzymałem tylko tam dzień próbny, praca straszna i obrzydzająca tych "sprzedawców" zachowujących się gorzej niż cmentarne hieny
byla pracownica 2013-05-01 13:06:11
Odradzam pracę w firmie GOLD TEAM GLIWICE/ Karaków i inne miasta , marne zarobki, demotywujący pracodawca, nie wypłacalny oszust. Tyle.

Jest to praca w terenie polega na zaczepianiu ludzi i wciskania im kitu o perfumach wartych 5-7 zl sprzedawanych po 30zl ;) zarobek od liczby sprzedanych sztuk o ile wczesniej firma nie upadnie :) Praca codziennie w innym miescie po 12h odradzam, odradzam, odradzam. Biuro podejrzane
tańczący w sprawie pracy 2013-06-28 20:47:08
-myślę że to wynik kryzysu, w innych firmach też wszyscy psioczą, chyba każdy chce pracę gryzipiórka i łatwą pensję z podatków..
odp 2013-07-01 20:47:40
tu to raczej najlepiej jest teraz w związkach zawodowych -wszak tam pensyje jogromne i rąk nie brudzą a i zbyt się nie narobisz jak w handlu bezpośrednim..
tomek 2014-12-11 13:00:31
a mnie nie tylko warunki finansowe interesują, ale przede wszystkim to jakie premie można dostać, czy zdarzają się żeby ekstra jak np. dodatkowa kasa za przepracowanie jakiegoś okresu albo za na przykład dobre wyniki, tutaj bardziej chodzi mi o jakiś system prowizyjny i czy dodatki na swięta dla pracowników są?
kolo 2015-02-24 21:50:37
widac zalezy kogo co interesuje czy pieniadze czy umowa albi inne rzeczy dotyczace firmy ja chiałbym wiedziec jaka maja rekrutacje czy bez doswiadczenia sa szanse na dostanie sie i przejscie pozytywnie rozmowy kwalifikacyjnej i zwiekszanie kwalifikacji zawodowych czy cos takiego jest w tej firmie dziekuje za odpowiedzi..
Gorbi 2015-03-26 02:36:56
Szkoda tylko, że Gold Team z Gliwic nie posiadają strony internetowej, bo żeby znaleźć podstawowe informacje trzeba szukać po forach. A na nich nie zawsze wszystko się znajdzie. Firma chyba też ogólnie nie jest aktywna bo mało ludzi też się interesuje nią. Stąd moje pytanie. Czy z GOLDTEAM wszystko jest w porządku ? działają jeszcze ?
byly pracownik 2016-06-08 14:24:19
Odradzam pracę w firmie GOLD TEAM GLIWICE
marne zarobki od sprzedazy , chamski pracodawca, nie wypłacalny oszust. Tyle.

Jest to praca w terenie polega na zaczepianiu ludzi i wciskania im kitu o perfumach wartych 5-7 zl sprzedawanych po 30zl ;) zarobek od liczby sprzedanych sztuk :-) Praca codziennie w innym miescie po 12h-16h odradzam, odradzam, odradzam. Biuro ma ciagla rotacje, wyplaty nie zawsze sie dostaje
dawio 2016-07-05 12:18:16
byly pracownik' a wogole to miales jakas umwe? bo jak nie wyplaca wynagrodzenia pracodawca to widocznie nie miales umowy?
Zostaw swoją opinię o GOLDTEAM - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GOLDTEAM