Tofama S.A.

Opinie o Tofama S.A.

Kandydat Nowy wpis

Jak wygląda wynagrodzenia spawaczów? Czy opłaca się praca ?

Beata Nowy wpis

Chyba nawet nie trzeba się kontaktować bezpośrednio żeby sprawdzić wolne wakaty jak ktoś sugerował? My z chłopakiem przyszliśmy z LinkedIn, wisi na nim oferta sprzed tygodnia na tokarkę. Za dużo w opisie się nie znalazło, czy ktoś z aktualnego zespołu, do którego chłopak być może dołączy może coś napisać na temat pracy? Atmosfera? Zarobki?

S

Jeden klient pisał o premiach dla handlowców. A czy ktoś kto pracuje i zna kwoty może je przybliżyć i ocenić? Zastanawiam się także nad warunkami na Curie. Chodzi o to, że ze 4 miesiące temu była oferta dla dyrektora produkcji, czy do dziś sporo nie zmieniło od ostatnich przyjęć? jaka jest atmosfera?

@S

kwoty ustalane indywidualnie i zależą od doświadczenia i umiejętności, wyślij swoja aplikacje - osoba zajmująca się rekrutacją poinformuje Cię o warunkach.

Da radę przy tym o jakiś konkretny opis wspomnianej rozmowy, skoro słanie aplikacji jest polecane? Po jakim czasie od nadesłana cv otrzymuje się zwrotkę? I jak wygląda sam feedback bo rozmowie? Poznasz konkrety z jakich przyczyn się nie dostaniesz?

@były pracownik Nowy wpis
@Monika

Niestety nie mam pojęcia jak to wygląda obecnie i jakie są wolne wakaty - proponuje skontaktować się bezpośrednio z firmą.

Jak wygląda sprawa grafiku w Tofama S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy rekrutacja na stanowisko TOKARZ KARUZELOWY w firmie Tofama S.A. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

hej, widzę, że doradcy handlowego obecnie do siebie szukają. warunki w miarę jasno opisane ale czy ktoś może mi przybliży ten obecny system wynagrodzeń, o którym piszą?

klient
@Anna

Witam Z tego co wiem, handlowcy działają na płacy podstawowej + premie od wyników. Miałem okazje współpracować, kompetentny zespół doświadczonych pracowników - więc pewnie szukają kogoś kto ma pojęcie o branży.

@klient

witam, dziękuję. pojęcie w branży? czyli na jakie szkolenie wobec tego można się nastawiać? czy ktoś z aktualnie zatrudnionych się do nich odniesie? czy prócz tych wdrożeniowych można nastawiać się na jakieś kolejne? co z kursami lub możliwymi do zdobycia certyfikatami?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Tofama S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jak najbardziej tak.

osoba

Coraz gorzej w Tofamie. Większość osób obawia się przed zwolnieniem. Część pracowników dostała wypowiedzenie. Ewidentnie zakład cierpi na brak pracy, a co za tym idzie część ludzi nie jest już potrzebna. Maszyny skrawające są na sprzedaż, hale idą pod wynajem. Większość firm, które mają tokarki, frezarki czyli maszyny skrawające nie narzekają na brak pracy, a tu patrz Tofama nie potrafi znaleźć zleceń na obróbkę i spawanie.

@osoba

Co za bzdury. Może ta firma cierpi na wiele różnych dolegliwości (np. brak inwestycji w nowy sprzęt, sypiący się park maszynowy, brak frezerów i innych wyspecjalizowanych fachowców), ale na pewno nie można powiedzieć, że cierpi na brak pracy.

Pracownik1

To odpowiedz mi na pytanie czemu są zwolnienia? Czy to ten nadmiar pracy ????????? Czemu cała produkcja przenoszona jest na jedną halę? Czemu maszyny są na sprzedaż?

Piotrek

W przemyśle pracowników brakuje wszędzie, jeśli znajdzie się odpowiedni specjalista to jest doceniany. Były pracownik

Jacek

Tofama S.A. prowadzi nabór na stanowisko doradcy handlowego ze znajomością języka niemieckiego. Ogłoszenie znajduje się na stronie: http://www.tofama.eu/praca/ Czy faktycznie, tak jak napisano w ogłoszeniu, firma udziela premii za osiągane wyniki? Jak oceniacie atmosferę?

nikt
@Jacek

A co to jest premia?

@nikt

Jeśli ktoś ma wyniki to i są premie także uznaniowe.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Tofama S.A.?

Piotrek

Wszystko zależy od stanowiska, ale podstawowe jak wszędzie, jeśli ktoś lubi wyzwania to na pewno jest to zajęcie odpowiednie. Wieloletni pracownik pozdrawiam.

Jędrzej

Firma się rozwija, wprowadzane są nowe produkty - zarobki na średnim poziomie, na plus stabilne zatrudnienie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Tofama S.A.?

Tomasz

7-15 biura

Wanda
@Tomasz

A czy w Tofama zdarzają się nadgodziny? Są osoby, które chciałyby uniknąć zostawania po godzinach w pracy bo mają jakieś swoje inne obowiązki. Warto więc by było to ustalić jeszcze przed wysłaniem CV do firmy.

T.Hanks

Hej. Wisi ogłoszenie na zakupowca. Czy ktoś może się na ten temat wypowiedzieć? Czy warto?

Były
@T.Hanks

Nie nie warto uwierz mi.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Tofama S.A.?

A po co to komu?każdy wie co ma robić

@pracownik o jakiej przeprowadzce mówisz ?

Jak się pracuje z ludźmi z Tofama S.A.?

to zależy z kim. Teraz po tej przeprowadzce gdzie upchali wszystkich w jednym miejscu nie jest najlepiej. Właściciel kręci się non stop po hali co nie dodaje atmosfery. Jak chcecie mieć dobrą atmosferę to idźcie do działu utrzymania ruchu kierownik tam jest do rany przyłóż (usunięte przez administratora)

Henryk

Nie zawsze jest z górki. Czasami przychodzi trudniejszy moment i trzeba wytrzymać.

Danuta

@Andrzej, może w takim razie napiszesz coś o pracy w swoim na dziale, na swoim stanowisku bądź podobnym? Nie potrafię wskazać konkretnego stanowiska. Jakie widzicie plusy i minusy pracy w Tofama w Toruniu? Czy ten pracodawca jest Waszym zdaniem atrakcyjny na lokalnym rynku pracy? Zachęcam do dodawania swoich spostrzeżeń!

Danuta

@Grażyna, myślę, że zawsze warto spróbować i przekonać się, czy dana praca i pracodawca będzie nam odpowiadać. Daj znać, czy zdecydujesz się aplikować do pracy w Tofama! @Andrzej, rozumiem więc, że pracujesz w tej firmie. Możesz podzielić się swoją opinią na jego temat na forum? Na pewno osoby zainteresowane pracą w Tofama będą Ci wdzięczne za wszelkie szczegóły! @mammmmmamamam, dziękuję za odpowiedź. Powiedz mi jeszcze proszę, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca.

@Danuta

Każdy dział ma swojego kierownika jeden jest mniej lub bardziej przyjemny :). Jak Pani Grażyna zapyta o konkretne stanowisko to wtedy będę cos w stanie powiedzieć inaczej musiałbym opisywać każdy dział

Na jakie stanowisko chcesz aplikować to opowiem Ci co nieco

Danuta

@anonymous, czy możesz napisać coś więcej na temat programu "ERP" o którym napisałeś w swoim komentarzu? Co do informacji przekazywanych w wątku opinii o pracy w firmie Tofama to, każdy pracownik może mieć inne doświadczenia związane z pracą w tej firmie. Jak długo pracujesz w tej firmie? Może w okresie w którym pracował @obserwator te świadczenia, które opisał mogły mieć miejsce?

mammmmmamamam
@Danuta

Systemu ERP już nie ma w firmie jest SENTE podobny do ERP powie tak system porażka. Tak samo jak płace w firmie zdarzają się opóżnienia w wypłacie paro dniowe ale są a to żle wróży oprócz tego zaległości względem dostawców . W tym wypadku dopóki nie będą uregulowane zaległości nici z dotrzymania planu produkcyjnego. (usunięte przez administratora) . Prawda jest taka że do szefostwa nie dociera że czasy kiedy straszyli zwolnieniami dawno się skończyły trzeba zmienić podejście i zacząć dobrze płacić bo fachowców z obróbki skrawaniem na rynku pracy jest w tym momencie bardzo mało dla szefostwa firmy niech sobie to przemyślą.

Zostaw merytoryczną opinię o Tofama S.A. - Toruń

• Jak się pracuje w Tofama S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Tofama S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Tofama S.A.