brak logo

Yaga Team

Kraków

Opinie o Yaga Team

Marta 2013-08-20 22:58
Ależ oczywiście ja też mam cholerny problem z tą firmą bo nie dostałam pieniędzy od kilku tygodni. Wiec niech [usunięte przez moderatora] przestanie udawać "wow" i w końcu zapłaci a swoje doświadczenia niech wsadzi sobie w [usunięte przez moderatora]
Klient 2013-08-23 23:19
Pierszy raz jestem na tym portalu ale tak mnie wyprowadziła z równowagi właścicielka Pani Agnieszka i jej pracownicy że obiecałam sobie że napiszę. Jestem niezadowolona, brak kontaktu, tel wyłączony, ludzie pszyszli o godzinę poźniej bez żadnego tłumaczenia, pracownicy unosili sie agresją, jak zwróciłam im uwagę, grozili mojej osobie. Koszmar. Straciliśmy przez tą firmę część Klientów. NIE POLECAM!
2013-08-31 20:51
Jestem rozczarowana i całkowicie zawiedziona. Czuję się wręcz oszukana [usunięte przez moderatora] Tyle obietnic, zapewnień i gwarancji a rzeczywistość wszystko zweryfikowała. Porażka i dramat. NIE POLECAM, OSTRZEGAM I ODRADZAM.
Ameetuu 2015-10-25 12:42
Pracuję z Panią Agnieszką już ponad rok i jestem bardzo zadowolona. Pieniądze w ciągu max. 2 tygodni są u mnie, w razie problemów łatwo się skontaktować, wszystko jest świetnie wyjaśnione i przejrzyste. Z czystym sumieniem polecam!
Soszi 2015-11-11 11:00
Powiem tak, kumpel dość długo współpracuje z Panią Agnieszką, dziewczyny wszystkich z naszej paczki, znajomi i ja. Opinie negatywne chyba pisane w impulsie ? Idealnie nie jest, ale idzie się z głową dogadać ze wszystkim. Czasami Pani Agnieszka przesadza, ale jak widzę podejście niektórych do promocji to się nie dziwię. Jedyny minus? Kasę dostaje od 3-5 tygodni.
dalum 2016-05-17 21:01
ola, teraz nie poszukują. Generalnie żeby do nich się dostać trzeba mieć sporo fuksa. Przede wszystkim dlatego, że zawsze trzymają telefony do osób z którymi wcześniej pracowali. I jeżeli oni są chętni na pracę to inni mogą o niej zapomnieć. Ale powodzenia: )
Karolina 2017-08-07 13:56
@Soszi dalej pracujesz w firmie? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o aktualnych warunkach zatrudnienia. Na co mogą liczyć obecnie osoby dołączające do Yaga Team? Jakie zmiany zaszły w firmie w ostatnim czasie? Takie dodatkowe informacje będą szczególnie pomocne dla osób, które obecnie zastanawiają się zmianą miejsca pracy.
Zostaw swoją opinię o Yaga Team - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yaga Team