Opinie o Eximo Project Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Eximo Project Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Eximo Project Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Licencje i oprogramowanie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eximo Project Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Proces rekrutacji przygotowany profesjonalnie w dobrej atmosferze. Jasne i przejrzyste zasady, dobry kontakt od samego początku. Co prawda nie mogę się wypowiedzieć na temat pracy, ponieważ wybrałem inną ofertę, jednak na etapie rekrutacyjnym wyglądało to bardzo obiecująco. Polecam

@Roman

Cześć Roman, miód na HRowe serduszko :) Cieszymy się, że jesteś zadowolony z przebiegu procesu rekrutacji. Staramy się, aby odczucia po procesie rekrutacyjnym były jak najlepsze dla kandydata, dlatego doceniamy, że jest to zauważane! Mamy nadzieję, że Twoja kariera pięknie się rozwija :) Pozdrawiamy serdecznie

Jak duże doświadczenie trzeba mieć, żeby pracować na Account Manager w Eximo Project Sp. z o.o.?

HR Eximo

Dzień dobry, to prawda, trzeba mieć smykałkę :) Zazwyczaj pracujemy z polskojęzycznymi klientami. Klienci komunikujący się w innym języku to wyjątek. Znajomość języka obcego nie jest więc wymagana, ale na pewno nie zaszkodzi - w końcu nie wiemy, gdzie przyszłość nas zaprowadzi :) Pozdrawiamy serdecznie

Nie widzę aktualnych ofert pracy ale na stronie firmy jest informacja że szukają ludzi szczególnie studentów kierunków informatycznych. Jak jestem świeżo po uczelni i nie mam jeszcze doświadczenia to najpierw staż czy od razu praca na umowie? Łatwo się jest wdrożyć?

@Marek

Marku, dziękujemy za miłe słowa. Także dobrze wspominamy nasze rozmowy i kto wie - być może do usłyszenia w przyszłości :) Wszystkiego dobrego!

@Eximo Project Sp. z o.o.

Kto wie ;) Obserwuje Wasze oferty ... Również wszystkiego dobrego!

Roman
@Marek

Też mam bardzo dobre doświadczenie po przejściu procesu rekrutacji. Gorąco polecam ;)

HR Eximo Nowy wpis
@Roman

Fabek

Podsumowując swoją twórczość piszący tu niedawno poeta zauważył, że w cyberprzestrzeni kompetencje się ceni. No i żeby to od razu sprawdzić, widzę, że jak firma 3 m-ce temu szukał Inżyniera Rozwiązań IT, to oferowali 7 000–9 000 zł brutto na umowie o pracę. A wymagano m.in. znajomości Windows 365, Windows Server i Active Directory. Pytanie więc nasuwa się takie, w jakiej wysokości jest budżet szkoleniowy na każdego pracownika, i na ile przydatne kursy oraz szkolenia (zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne)? Bo choć firma się tym szczyci, to diabeł tkwi w szczegółach.

HR Eximo Nowy wpis
@Fabek

Dzień dobry, chcielibyśmy wyjaśnić, jak wygląda w naszej firmie kwestia szkoleń i budżetu na nie. Każdego roku inwestujemy znaczną kwotę w szkolenia dla naszych pracowników. Nie określamy precyzyjnego budżetu na jednego pracownika, ale zachęcamy każdego z naszych pracowników i managerów do zgłaszania potrzeb szkoleniowych. W samym roku 2023 niemal wszyscy nasi pracownicy uczestniczyli przynajmniej raz w szkoleniu zewnętrznym. Większość została sfinansowana w 100% przez pracodawcę (łącznie z kosztami noclegów i dojazdów, jeśli była to forma stacjonarna). Część została dofinansowana w ramach umowy z UP (Krajowy Fundusz Szkoleniowy). W jednym przypadku koszty były współdzielone między pracownika a pracodawcę. Co do przydatności – przełożony i pracownik współpracują ze sobą w kwestii określenia obszarów do korekty/nauki. Jeśli pracownik wyraża chęć rozwoju oraz istnieje potrzeba firmy w uzupełnieniu danej kompetencji poprzez udział w szkoleniu/studiach/konferencji lub innej formie rozwojowej, zgłaszają tę potrzebę do HR. HR wspiera w wyborze odpowiedniej formy, szkolenia i dostawcy, dbając o wybór renomowanej firmy z kompetentnym prowadzącym(i). W zeszłym roku skupiliśmy się na szkoleniach z zakresu obsługi programów, IT, cyberbezpieczeństwa, marketingu, zarządzania personelem oraz umiejętności miękkich (takich jak organizacja pracy i prowadzenie prezentacji). Współpracowaliśmy z wieloma renomowanymi dostawcami, w tym: TUV Nord, Altkom, Dagma, Securitam, ThinkDigital, HR na Szpilkach, Artur Jabłoński, Inprogress, EY Academy, Kamil Kozieł, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ponadto, wielu członków naszego zespołu uczestniczyło w branżowych wydarzeniach i konferencjach, również organizowanych przez naszych partnerów, takich jak: Stormshield, Safetica, ESET, Acronis. Regularnie inwestujemy w literaturę branżową, a każdy pracownik ma możliwość zgłoszenia potrzeby zakupu książki/czasopisma, której brakuje mu w firmowej biblioteczce. Oprócz tradycyjnych szkoleń i lektur, bierzemy udział w bezpłatnych webinarach, jesteśmy subskrybentami branżowych newsletterów oraz aktywnie wymieniamy się wiedzą wewnętrznie :) Mamy nadzieję, że powyższa informacja odpowiednio odpowiada na Pana/Pani pytanie. W razie potrzeby rozszerzenia informacji, proszę śmiało się kontaktować: praca@eximoproject.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Donaldtusk

Nie rozumiem, firma szczyci sie bezpieczeństwem It, security a klient firmy pesa padl ofiarą ransomware. Jak to wytłumaczycie? Malo wiarygodne to security skoro wasz klient pada ofiarą ataku

Pracodawca Nowy wpis
@Donaldtusk

Rozumiemy zaniepokojenie, które może wywołać informacja o incydencie z ransomware dotykającym jednego z naszych Klientów. Chcemy zapewnić, że bezpieczeństwo IT jest dla nas priorytetem i traktujemy każde zgłoszenie z najwyższą powagą. Incydenty związane z ransomware są złożonym wyzwaniem dla całej branży IT i niestety, stają się coraz bardziej powszechne na całym świecie. Kilka kluczowych punktów, które warto podkreślić w tej sytuacji: 1. Wszechstronne podejście do bezpieczeństwa: Nasza firma stosuje wielowarstwowe strategie bezpieczeństwa, które są regularnie aktualizowane i dostosowywane do ewoluującego krajobrazu zagrożeń. Obejmuje to zarówno aspekty techniczne, jak i organizacyjne, mające na celu ochronę przed różnorodnymi zagrożeniami. 2. Nieustanne doskonalenie: Zdarzenia bezpieczeństwa są przez nas traktowane jako możliwość do nauki i udoskonalenia naszych systemów oraz procedur. Każdy incydent jest dokładnie analizowany, a wnioski są wykorzystywane do dalszego wzmocnienia naszych mechanizmów ochrony. 3. Współpraca z klientami: Bezpieczeństwo IT to wspólny wysiłek. Regularnie pracujemy z naszymi Klientami nad podnoszeniem świadomości na temat bezpieczeństwa cyfrowego i najlepszych praktyk, jak również nad dostosowywaniem rozwiązań bezpieczeństwa do ich specyficznych potrzeb i środowisk. 4. Transparentność i gotowość do działania: Jesteśmy zobowiązani do transparentnej komunikacji z naszymi Klientami oraz do szybkiej i skutecznej reakcji w przypadku incydentów. Nasze zespoły wsparcia są dostępne 24/7, aby zapewnić niezbędną pomoc i interwencję. Chcemy podkreślić, że bezpieczeństwo IT to dynamiczny proces, wymagający ciągłej uwagi i dostosowywania się do nowych wyzwań. Cenimy zaufanie naszych Klientów i zobowiązujemy się do nieustannej pracy nad zapewnieniem, aby nasze systemy i procedury były jak najbezpieczniejsze. Cześć naszych Klientów korzysta z kompletnej usługi związanej z cyberbezpieczeństwem – a część wybiera tylko fragment możliwości które oferujemy. To zawsze jest decyzja, którą ostatecznie podejmuje Klient.

Key Account Manager

Panie Macieju, W tym miejscu również przepraszamy za zaistniałą sytuację. Mieliśmy okazję porozmawiać telefonicznie w piątek, oficjalnie kończąc proces rekrutacji. Z pokorą przyjęliśmy Pański feedback. Sytuacja opisana przez Pana jest dla nas cennym doświadczeniem, z którego z pewnością wyciągniemy wnioski na przyszłość. Życzymy wielu sukcesów na polu zawodowym w nowej organizacji.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

A tak na poważnie? Nie bardzo rozumiem co zarzucasz właścicielowi, możesz napisać coś więcej? Tak na prawdę trzeba mieć w ogóle jakiekolwiek doświadczenie czy bez niego też zatrudniają ludzi?

Zed.

Taki żarcik sytuacyjny - bez doświadczenia w IT tak ale czy bez doświadczenia w sprzedaży to wątpię jednak.

HR Eximo

Dzień dobry, zazwyczaj jesteśmy otwarci na zatrudnienie osób o różnym poziomie doświadczenia. Każdemu nowemu pracownikowi poświęcamy czas na wdrożenie. Niemniej jednak, w związku z obecnymi planami rozwoju firmy i stojącymi przed nami wyzwaniami, poszukujemy kandydata, który będzie w stanie wdrożyć się dość szybko. Do tego niezbędne jest doświadczenie w sprzedaży (niekoniecznie długoletnie – dla nas liczy się przede wszystkim jakość), jak i wiedza IT. Od kilku miesięcy nasz zespół handlowy prowadzony jest przez managera z wieloletnim doświadczeniem zarówno w zarządzaniu, jak i w sprzedaży oraz IT. Jesteśmy przekonani, że przy jego wsparciu każda osoba, która jest zaangażowana, ma chęci, smykałkę do sprzedaży i wiedzę, poradzi sobie doskonale :) Jeśli możemy rozwiać jeszcze jakieś wątpliwości – serdecznie zapraszamy do kontaktu z działem HR na praca@eximoproject.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Zoja
@HR Eximo

To nie interesuje to, że wymagane jest doświadczenie handlowe i w IT. Czy jak jest rekrutacja, to jest sprawdzana wiedza czy konkretne umiejętności? Może jakieś zadania lub test? I czy w jakimś stopniu liczą się kompetencje miękkie?

@Zoja

Dzień dobry, w ramach procesu rekrutacji na stanowisko Key Account Managera przeprowadzamy dwuetapowy proces. Zależy nam na otwartym dialogu i szczerości, ponieważ ten czas to moment, w którym obie strony decydują, czy chcą nawiązać współpracę :) Pierwszy etap to zdalna rozmowa z działem HR, podczas której analizujemy ogólne doświadczenie i potrzeby kandydata. To także chwila, w której dokładnie przedstawiamy firmę i omawiamy wyzwania związane z pracą na danym stanowisku. Drugi etap to spotkanie, zazwyczaj osobiste, z HR i potencjalnymi przełożonymi. Na tym etapie sprawdzamy również wiedzę i umiejętności. Wiedzę oceniamy poprzez pytania, a umiejętności - poprzez praktyczne zadanie. Kilka dni przed umówionym terminem drugiego spotkania, kandydat otrzymuje mailowo informacje dotyczące jednej z naszych usług. Jego zadaniem podczas spotkania jest zaprezentowanie tej usługi. Bezpośrednio po prezentacji udzielamy rozbudowanej informacji zwrotnej dotyczącej przebiegu zadania, aby kandydat zawsze wyniósł ze spotkania kawałek wartości :) Jeśli masz więcej pytań - serdecznie zapraszamy do kontaktu: praca@eximoproject.pl Pozdrawiamy serdecznie

@Zed.

Do sprzedaży trzeba mieć jednak smykałkę :) zdarzają się czasem obcojęzyczni klienci? Wymagana jest znajomość chociażby angielskiego?

HR Eximo

Dzień dobry, uważamy, że ocenianie czyjejś pracy i ustalenia widełek płacowych jedynie na podstawie długości stażu byłoby niesprawiedliwe wobec pracowników pracujących krócej. W związku z tym nie mamy dodatków stażowych i nie planujemy ich wprowadzenia. Oczywiście, wynagrodzenie naszej ekipy zwiększa się z upływem czasu. Jednakże przy podejmowaniu decyzji o podwyżkach oceniamy m.in.: faktyczne umiejętności, zakres zadań, efektywność pracy, posiadaną wiedzę, poziom zaangażowania. To przede wszystkim od tych aspektów ustalamy widełki wynagrodzenia. Oczywiście, kryteria oceny mogą się nieco różnić w zależności od stanowiska. Musimy brać pod uwagę także wyniki firmy oraz czynniki makroekonomiczne. Przeprowadzamy przegląd wynagrodzeń co najmniej raz w roku, dostosowując widełki wynagrodzeń do wymienionych czynników. Pozdrawiamy :)

HR Eximo

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Eximo Project Sp. z o.o. na stanowisku Asystent/-ka? 27 stycznia pojawiły się ich ogłoszenia na GoWork.pl.

Dzień dobry, w skład wynagrodzenia Asystenta/Asystentki wchodzi przede wszystkim wynagrodzenie podstawowe, którego widełki wskazujemy zawsze w ogłoszeniach. Dodatkowymi elementami mogą być premie świąteczne czy nagrody uznaniowe. Ponadto oferujemy szereg benefitów pozapłacowych, o których wspominamy m.in. w ogłoszeniach. Na ten moment nie mamy otwartej rekrutacji na stanowisko Asystenta/Asystentki. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o kontakt na adres mailowy: praca@eximoproject.pl. Udanego dnia! :)

@Eximo Project Sp. z o.o.

Skoro aktualnie nie macie otwartej rekrutacji na stanowisko asystentki, to może napiszecie tutaj, ile tak mniej więcej jest oferowanego wynagrodzenia podstawowego? Taka informacja może przyciągnąć uwagę i zachęcić do wzięcia udziału w kolejnej rekrutacji. Ja już bez tego mam zamiar złożyć CV... Poza tym, jeśli chodzi o benefity, to wymienicie kilka z nich? Bo o nich też mi nic nie wiadomo.

Dzień dobry, mamy obsadzone stanowisko Asystentki Biura. W najbliższej przyszłości nie planujemy otwierać rekrutacji na to stanowisko. W związku z tym trudno określić nam widełki na tym stanowisku - w końcu te, które będą aktualne dzisiaj, niekoniecznie będą aktualne za kilka tygodni, miesięcy czy lat. W każdym swoim ogłoszeniu o pracę umieszczamy widełki płacowe, także osoba aplikująca na otwartą rekrutację będzie miała klarowną sytuację :) Benefity w naszej firmie to: opieka medyczna Lux Med, karta MultiSport, pakiet MultiLife, ubezpieczenie grupowe Uniqa, dofinansowanie do szkoleń, firmowa biblioteczka, firmowe lunche/wyjścia/wyjazdy i słynne „owocowe czwartki” (choć u nas poniedziałki, aż do końca tygodnia :)). Na większości stanowisk mamy możliwość pracy hybrydowej (standardowo 50/50, ale jesteśmy otwarci na inny wymiar). Stanowisko Asystenta/Asystentki Biura jest tu jednak wyjątkiem, tj. przeważa tu praca stacjonarna, z uwagi na zakres zadań, których w większości nie ma możliwości wykonywać zdalnie. Pozdrawiamy serdecznie

Hej na ich stronie aktywna oferta dla Specjalisty ds. systemów Microsoft, podobno można współpracować na B2B. Jak w takim przypadku wygląda kwestia urlopów? Każdy dostaje pulę płatnych dni? I hybryda możliwa podobno 50/50, jest jakakolwiek szansa, aby się dogadać jeśli ktoś miałby dłuższy dojazd? I jak z godzinami, są elastyczne?

Dzień dobry, w ramach współpracy B2B nie funkcjonują urlopy, jest to element umowy o pracę. W ramach współpracy B2B przyznajemy płatne przerwy od świadczenia usług w wymiarze 26 dni w roku, a gdyby wykonawca miał taką potrzebę - może skorzystać także z większej ilości przerw, ale już bezpłatnych. Większość stanowisk w naszej firmie ma możliwość pracy tzw. hybrydowej. Standard to 50% pracy zdalnej i 50% pracy stacjonarnej. Jeśli współpracownik ma taką potrzebę, jak najbardziej można dogadać się na większą liczbę dni pracy zdalnej. Jesteśmy w tym zakresie elastyczni. Mamy w swoim zespole osoby, które pracują w biurze tylko raz w tygodniu. Staramy się ten element doprecyzowywać wspólnie z kandydatem już na etapie ogłoszenia i rozmów rekrutacyjnych, aby obie strony miały jasność sytuacji. Do tematu podchodzimy elastycznie także już w trakcie współpracy – zależy nam, aby obie strony były zadowolone :) Nasze standardowe dni i godziny pracy to poniedziałek-piątek, rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 i praca 8 godzin dziennie. Nasi doświadczeni, samodzielni specjaliści, którzy znają już środowiska obsługiwanych przez nas użytkowników, mają możliwość realizacji tak zwanych dyżurów/standby. Jest to czas poza w/w standardowymi godzinami pracy, w którym dyżurujący pracownik reaguje na incydenty u naszych klientów. Warto zaznaczyć, że dyżury te są dodatkowo wynagradzane, ale przede wszystkim są dobrowolne i podejmowane przez osoby zainteresowane. Jeśli masz dodatkowe pytania – zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR, pod adresem mailowym: praca@eximoproject.pl. Pozdrawiamy serdecznie :)

Jestem zainteresowany pracą jako inżynier, firma zachęca do aplikacji. Wyczytałem, że doświadczeni inżynierowie mogą pracować poza standardowymi godzinami pracy. O co konkretnie chodzi? Czy na tym stanowisku można pracować zdalnie bo jest info, że na niektórych stanowiskach można?

Dzień dobry, nasze standardowe dni i godziny pracy to poniedziałek-piątek, rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 i praca 8 godzin dziennie. Nasi doświadczeni, samodzielni specjaliści, którzy znają już środowiska obsługiwanych przez nas użytkowników, mają możliwość realizacji tak zwanych dyżurów/standby. Jest to czas poza w/w standardowymi godzinami pracy, w którym dyżurujący pracownik reaguje na incydenty u naszych klientów. Warto zaznaczyć, że dyżury te są dodatkowo wynagradzane, ale przede wszystkim są dobrowolne i podejmowane przez osoby zainteresowane. W kwestii pytania o pracę zdalną – większość stanowisk w naszej firmie ma możliwość pracy tzw. hybrydowej. Standard to 50% pracy zdalnej i 50% pracy stacjonarnej. Staramy się ten element doprecyzowywać wspólnie z kandydatem już na etapie ogłoszenia i rozmów rekrutacyjnych, aby obie strony miały jasność sytuacji. Do tematu podchodzimy elastycznie także już w trakcie współpracy – zależy nam, aby obie strony były zadowolone :) Na ten moment mamy także otwartą rekrutację na stanowisko Presales Technical Specialist. Szczegóły znajdziesz m.in. w zakładce „kariera” na naszej stronie www. Jest to stanowisko łączące w sobie elementy IT i handlu, na którym dyżury nie występują, a możliwość pracy hybrydowej – jak najbardziej. Jeśli masz dodatkowe pytania – zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z działem HR, pod adresem mailowym: praca@eximoproject.pl. Udanego dnia! Pozdrawiamy serdecznie :)

Jaka jest kultura pracy w Eximo Project Sp. z o.o.?

Iwona

Nie do końca rozumiem twoją odpowiedź. Może sformułuje to pytanie poprzednika troszkę inaczej. Dla mnie np bardzo ważna jest atmosfera samej pracy, jak to wygląda w tej firmie?

Sajanin

Jakie są widełki na 1 i 2 lini wsparcia ?

Someone

Nawet nie dają szansy rozmowy rekrutacyjnej pomimo, że spełnia się wymagania oraz ma się wykształcenie kierunkowe... Spróbuję jeszcze raz jak będę miał 5 lat doświadczenia

@Someone

Dziękujemy za Twoją opinię. Cieszymy się, że chciałbyś/chciałabyś z nami pracować :) Proces rekrutacji zawsze wiąże się z koniecznością dokonania wyboru. Nasze ogłoszenia obecnie cieszą się sporym zainteresowaniem. Chcielibyśmy spotkać się z każdym, ale przy takiej ilości kandydatów nie jest to możliwe. Mimo to zachęcamy do śledzenia naszych przyszłych ogłoszeń. Zawsze chętnie spotkamy się z ciekawymi ludźmi :) Życzymy Ci wszystkiego najlepszego w poszukiwaniu pracy i dalszej karierze zawodowej!

Czy w Eximo Project Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Ehh

Tutaj się prawdy nie dowiesz

@Ehh

W firmie obowiązują dodatkowe świadczenia finansowe, w postaci nagród, premii i prowizji naliczanych od sprzedaży.

Zed

Bo to nieprawda

Honorata
@Zed

Jak to nieprawda? Ile wynosi w takim razie podstawowe wynagrodzenie?

@Honorata

Podstawowe wynagrodzenie jest uzależnione od stanowiska, formy zatrudnienia oraz doświadczenia i umiejętności, które są weryfikowane w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Obecnie prowadzimy rekrutację na Stanowisko Specjalisty ds. Systemów Microsoft. W tym konkretnym przypadku widełki wynagrodzenia wynoszą: - od 6.000 do 9.000 zł brutto na podstawie umowy o pracę, - od 7.000 do 11.000 zł netto na kontrakcie B2B. W razie dodatkowych pytań, bardzo prosimy o kontakt pod adresem eximo@eximoproject.pl

MAster

Tak, są różne premie, wyjazdy, imprezy integracyjne, konkursy, Dużo jedzonka;) Jak pokażesz, że chcesz i potrafisz to nie będziesz narzekał. Pracy dużo ale to świetne miejsce na zdobycie doświadczenia. Osobiście polecam;]

Zofia
@MAster

hej, rozwiniesz kwestię tych premii? Niby coś w niektórych wątkach pisali ale bez większych konkretów. Ile one mogą wynosić? Te świąteczne chociażby to jak w tym roku wyszły?

Jak wygląda ścieżka kariery w Eximo Project Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Oj

Co wywalczysz na początku masz do końca, nie ma awansów ani podwyżek

Ech, Darku....
@Oj

Znowu Ty? I po raz kolejny mijasz się z prawdą..... Przykro to czytać... Czujesz satysfakcję z generowania paszkwili na temat naszej firmy? Co z Tobą jest nie tak?

Poinformowany

Najczęściej wszelkie awanse odbywają się z L1 na L2 lub inne stanowiska funkcyjne. W tej chwili w Dziale Technicznym pracuje ok. 30 inżynierów, więc jest możliwość przesunięć między stanowiskami.

Elo
@Poinformowany

30 to jest max wszystkich pracowników. Generalnie awanse odbywają się do innych firm.

Aktualność
Rekrutacja w Eximo Project. Sprawdź jak działamy!

[hr]
Od pewnego czasu jestem uczestnikiem procesu rekrutacji. Najpierw jako osoba starająca się o pracę, a teraz jako osoba rekrutująca nowych pracowników. Dochodzę do wniosku, że rekrutacja jest jednym z kluczowych procesów zachodzących w organizacji. Głównie z tego względu, że w jego trakcie podejmowane są decyzje dotyczące z jednej strony wyboru najbardziej odpowiedniego kandydata, a z drugiej, wyboru pracodawcy z którym chcesz związać swoją najbliższą przyszłość. Niezależnie z której strony patrzę na ten proces to zawsze wiąże się on z koniecznością dokonania wyboru. Samo podjęcie decyzji budzi w Tobie emocje, które zamiast działać mobilizująco, paraliżują. Samo określenie  rozmowa kwalifikacyjna powoduje, że odczuwasz dyskomfort, czujesz ścisk w żołądku i nie jesteś w stanie zachowywać się naturalnie? Powód może wydawać się banalny…po prostu Ci zależy. Mam rację?

Obecnie w Eximo Project poszukujemy:

• Specjalisty ds. Wsparcia IT

• Młodszego Specjalisty ds. Sieci

• Key Account Mangera

• Kierownika Projektu

Każde spotkanie z kandydatem stanowi dla nas niesamowitą dawkę wiedzy i doświadczenia. Uczy nas empatii i szerszego spojrzenia na całą sytuację. Każdy z kandydatów jest inny, ma inne doświadczenie, inny sposób bycia, inne zainteresowania i cele. Dlatego tak ważnym jest indywidualne podejście do każdej osoby i sprawienie aby w tej stresującej sytuacji jaką jest rozmowa kwalifikacyjna, poczuła się jak najbardziej komfortowo.
Głównym celem jaki postawiliśmy sobie w Eximo Project w trakcie spotkań rekrutacyjnych jest przede wszystkim stworzenie pozytywnej atmosfery i środowiska jak najbardziej komfortowego dla kandydata. Po prostu zależy nam na tym aby kandydat poczuł się dobrze. Wierzymy, że tylko wtedy będzie mógł być sobą i pokazać nam potencjał jaki w nim drzemie. A jesteśmy przekonani, że stać Was na bardzo dużo.

Proces rekrutacyjny który sobie wypracowaliśmy i który cały czas rozwijamy składa się z dwóch etapów.
Pierwsze spotkanie odbywa się zdalnie, ma na celu przede wszystkim poznanie się.

• Opowiadamy o firmie, zespole, specyfice pracy.

• Następnie nastawiamy się na odbiór, bo jesteśmy ciekawi co u Ciebie słychać ?

• Pojawiają się też pytania związane z Twoimi oczekiwaniami i tym co jest dla Ciebie ważne oraz pytania związane z Twoimi kompetencjami.

Pomaga nam to zweryfikować czy będziesz dobrze się czuł pracując z nami. Jest to dla nas bardzo ważne.
Jeśli okaże się, że nadajemy na tych samych falach, to na pewno zaprosimy Cię do drugiego etapu. Kolejne spotkanie  odbywa się z kierownikiem działu do którego aplikowałeś/aś. Odbywa się ono już u nas w firmie. Po tej rozmowie podejmowana jest decyzja co do nawiązania współpracy. Etap rekrutacji kończy się podpisaniem umowy. Bez względu na decyzję, zawsze przekazujemy odpowiedź zwrotną. Zdajemy sobie sprawę z tego, że na nią czekasz.

Jak się przygotować do pierwszego spotkania z nami?

•  zastanów się czego chciałbyś dowiedzieć się o nas

•  pomyśl o tym co chciałbyś nam o sobie powiedzieć

•  zaparz kubek gorącej kawy

•  znajdź miejsce w którym będziesz czuł się dobrze i będziesz miał pewność, że nikt nie będzie Ci przeszkadzać

•  usiądź wygodnie

• włącz laptopa i dołącz do spotkania

To może być początek niesamowitej przygody.
Jeśli powyższe informacje Cię nie przekonują i nadal odczuwasz dyskomfort na samą myśl o rozmowie kwalifikacyjnej, to mam dla Ciebie jeszcze jedną wskazówkę.  Podobno udowodniono naukowo, że jeśli przed ważną rozmową postoi się przez kilka minut przed lustrem w pozycji superbohatera to jest się bardziej pewnym siebie, a co za tym idzie można poradzić sobie zdecydowanie lepiej z każdym wyzwaniem.

Joanna Radzińska
Employer Branding Specialist
Radek

Hej Asiu - super robota!

Go

Cenzura na najwyższym poziomie

Anioł

Nad wszystkim czuwa gospodarz domu, nie da on krzywdy zrobić nikomu, zawsze pomoże, o każdej porze, o mój Boże

Jakie są warunki zatrudnienia w Eximo Project Sp. z o.o.?

gong

ludzkie Panie, po prostu

Joe

Nie mam uwag!

Bsss

Jakie zarobki są w Eximo? Tzn jakie widełki na start?

Psss
@Bsss

Zależy co byś chciał tu robić, bo głównie od tego zależy. Złóż papiery i się dowiesz.

@Bsss

Zależy od stanowiska i kompetencji.

sycdab
@Poinformowany

@Poinformowany Warto dodawać w ogłoszeniu widełki: 1. Tracimy czas osoby potencjalnie zainteresowanej. Jeśli go straci aby dowiedzieć się o nieakceptowalnych zarobkach dla posiadanych kompetencji to negatywną opinie o firmie przekaże dalej. 2. Cześć pracowników mających wiedzę i doświadczenie już na starcie skreśla firmy gdzie ogłoszenia nie zawierają proponowanych kwot za dane stanowisko (przecież wymagania są zawarte). Z doświadczenia wiedzą że pracodawcy nie podają widełek ponieważ wstydzą się swoich intencji. Zależy im bowiem na tym, aby zapłacić jak najmniej za jak najlepszego pracownika.

ta jasne
@sycdab

Ale bzdury. Pewnie, że fajnie by było znać, ale nikt nie podaje. Chyba, że na OLX na stanowisko pomocy kuchennej (nie umniejszając). Na Lin może 5% stanowisk zawiera widełki i to coś w rodzaju "4-15k w zależności od doświadczenia". Rekrutacja na stanowiska specjalistyczne są najczęściej wieloetapowe i już na początku dowiesz się ile "jesteś wart" dla firmy, jeśli faktycznie spełniasz wymagania, a nie po prostu Ci się wydaje, że spełniasz. Albo po prostu napisz w CV pogrubione "tylko 5 cyfrowe propozycje poproszę" i przynajmniej nie będziesz marnować czasu - swojego i firm.

Kolwex
@ta jasne

Zarobki są "takie nie za duże nie za małe" Z mojej perspektywy: Auta nie mam to nie mam wydatków Nie mam kredytu to i nie mam się co martwić W pracy jak mam zmianę na miejscu to się napiję soku, kawy czy herbaty Od czasu do czasu dostanę coś do zjedzenia Atmosfera na 4 bo idealnie nie jest nigdzie. Współpracownicy są naprawdę w porządku

@sycdab

Tak i nie ;) Trzeba pamietać, że Eximo Project to firma rodzinna, dzięki czemu wyznacznikiem nie jest Excel a b.elastyczne podejście do każdego człowieka. Gdyby HR podało widełki finansowe to część wartościowych pracowników nie aplikowałoby na szeregowe stanowisko. Zdarza się, że na stanowiska aplikują kandydaci z b. dużym doświadczeniem i wysokimi kompetencjami. HR w porozumieniu z Zarządem decyduje czy jest miejsce dla tej osoby w firmie czy też nie. Ostatnimi czasy zdażyło się, że osoba która aplikowała na stanowisko niższe, w tej chwili pełni funkcję managera :)

Czy można liczyć w Eximo Project Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

gtx

Opieka medyczna: - nie

Don Donnie

A to się akurat zmieniło i już tak.

Tak.

@Poinformowany

Hej, podpisałeś się jako poinformowany więc pewnie udzielisz mi rzetelnych informacji :D Czy prócz opieki medycznej obowiązują w Eximo jeszcze inne benefity? Np. karta multisport, bony/paczki świąteczne, ubezpieczenie? Jak wygląda ten pakiet opieki medycznej?

@Szukaj
@Iwona

Tak sobie to czytam i dumam czy warto pracować w IT bez znajomości opcji "szukaj", po jej użyciu @Poinformowany udzielił odpowiedzi. Podpowiem data: 29.01.2021 11:11 Rozwijając odpowiedź @Poinformowanego, jednocześnie potwierdzając co dostajemy GRATIS: - soki, kawa, herbata - obiady (raz na jakiś czas, z reguły cyklicznie raz na miesiąc) - upominki z okazji dnia informatyka itp - premie na święta: Bożego Narodzenia, Wielkanocy - spotkania: świąteczne jw. - spotkania integracyjne: kiedyś fizyczne a obecnie z powodu pandemii są zdalne - premie za projekty itp: tak są ale realnie dla L2, L1 ma marginalny udział więc trafi się jak wygrana w zdrapkę Dodatkowo jest jest jeszcze dofinansowanie do: - karty MultiSport - ubezpieczenia medycznego (kilka wariantów) Ubezpieczenie na życie (grupowe): - jest w pełni płatne, przystępność wynika z grupowego charakteru Jeśli coś zostało pominięte to uzupełnijcie.

@@Szukaj

Czy obiady są darmowe? Jak wyglądają upominki z okazji dnia informatyka? Ile wynoszą premie świąteczne oraz te projektowe? Ile trzeba dopłacić do karty multisport a ile do ubezpieczenia medycznego?

PanPan
@Iwona

Obiady są darmowe 1 dzień w miesiącu. Upominki jak to upominki - miło, ale to nic wielkiego, w stylu kubek. Premie świąteczne są ani duże ani małe, ale nie narzekam - do tego zawsze jakiś drobiazg i miła posiadówka. Projektowych premii nie ma. Generalnie nie ma premii. Do karty multi i ubezpieczenia dopłaca się niewiele w stosunku do pełnej kwoty (jakoś 30% chyba).

@Iwona

Tak, oczywiście. Przed rozpoczęciem pracy każdy z nowo zatrudnionych pracowników otrzymuje pełną informację o benefitach.

@Iwona

W ramach integracji pracowników, zazwyczaj raz w miesiącu zapewniamy dla całej firmy lunch/ obiad z jednej z bydgoskich restauracji. Koszt ponosi firma, więc dla pracownika koszt jest zerowy. Co do dnia informatyka, to firma planuje różnego rodzaju upominki. Kubki, butelki na wodę itp. Co roku inny gadżet. Świętujemy dzień, jest coś słodkiego i przy okazji przygotowujemy coś namacalnego ;) Premie świąteczne to ok. 600 zł netto po przepracowaniu przynajmniej 1 roku w firmie. Co do projektowych to zależy od marży na danym projekcie.

badcys

Witam czy Eximo Project Sp. z o.o. prowadzi gdzies sowje biura poza terenem bydgoszczy?

John Doe
@badcys

Kiedyś było w Toruniu, nie wiem czy aktualne.

@John Doe

Tak, jest w Toruniu.

Tomasz

Znasz Eximo Project od środka? Jakie są tu wymagania wobec nowych pracowników? Czy tacy ludzie mogą liczyć na rozwój w tej firmie? Jakie są perspektywy awansu? Niezmiernie mnie to ciekawi, więc liczę że powiesz mi coś na ten temat. :)

qwerty
@Tomasz

Nowi wiedzą, niech powiedzą

Trolom mówimy zdecydowane NIE

Podczas pandemii większość biur w kraju stała pusta… Fakt, jedna z koleżanek pracuje już tylko zdalnie, ale na miejscu w Toruniu jest jeszcze kolega, wiec biuro nie jest „puste”. Jest to miejsce, w którym odbywają się rownież spotkania networkingowe. Fantastyczna przestrzeń, wyśmienita kawa i arcyciekawe rozmowy. Zapraszamy!

@badcys

Tak, oprócz Torunia planowane są w 2022 r. również w Gdańsku oraz w Poznaniu.

@Tomasz

Wiedza, profesjonalizm i wysoka jakość świadczonych usług! Nie ma akceptacji na bylejakość. Jeśli spełniasz te warunki to utrzymasz się w firmie. Firma kładzie duży nacisk na szkolenia i rozwój osobisty. Są cykliczne szkolenia od miękkich do twardych.

Zostaw merytoryczną opinię o Eximo Project Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Eximo Project Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eximo Project Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eximo Project Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eximo Project Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eximo Project Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eximo Project Sp. z o.o.

Eximo Project Sp. z o.o.