Opinie o COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. w Kwidzyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. w Kwidzyn

Uprawnienia na wózki mam, doświadczenie mam, ale ofert magazynierów oprócz tego 5-letniego nie ma. Od tamtej pory nikogo nie zatrudniali? Na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć teraz?

Jestem tu w sprawie ogłoszenia na posadę OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ PRZETWÓRSTWA KAWY. Niewiele napisali, co pracownik dostaje. Wymagają wykształcenia zasadniczego zawodowego, do tego mile widziane jest doświadczenie w pracy. I poza tym, że jest UoP, to nic więcej nie wiem. Dajcie znać, jaka jest pensja? Czy taki operator pracuje zmianowo? Czy dostaje jakieś dodatki? Czy ma zapewniony strój BHP?

Anymous Nowy wpis

Nie polecam , kilka lat temu tam pracowałem . Tragedia tam jest . Obiecują gruszki na wierzbie a później kombinują żebyś tego nie dostał ...

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.?

gawin Nowy wpis

tragedia kierowniczka zero szacunku dla pracowników nie polecam

Patryk

W jakiej kondycji finansowej jest obecnie firma? Zapewnia stabilność zatrudnienia?

Firma COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.?

PR

Żadne etapy wysyłasz cv jak się spodoba dzwonią zapraszają na rozmowę po albo zadzwonią ze cię chcą albo nie od tyle

@PR

Czy 2 tyg od wysłania cv jest jeszcze szansa że zadzwonią...

@Sandra

Ty pytasz czy stwierdzasz? Kiedy dokładnie wysłałaś, bo widzę, że od piątego jakiś wpis już tu dodawałaś. Ile minęło dni od wysłania?

@Barbara

CV wysyłane kika razy, miło by było ze strony firmy gdyby odpowiedzieli, że po prostu nie są zainteresowani..ale to tylko moje zdanie

@Sandra

Nie no oczywiście, że byłoby miło i to zdanie raczej każdy podzieli. Ale aż ciekawa jestem, co nie tak mają z tym całym systemem u siebie, bo naprawdę trudno mi uwierzyć, żeby jakakolwiek firma mogła tak ludzi zlewać. Przecież to renomę psuje i źle świadczy. :/ A może chociaż widząc tę naszą dyskusję jednak zareagowali?

Pawel
@Barbara

A może takich jak Ty mają na pęczki i nie koniecznie czekają na ciebie z otwartymi rękoma. Czy masz jakieś bardzo wysokie kwalifikacje pomijając dyplom wyższej szkoły tańca i podskakiwania w koziej wólce?

@Pawel

Nie mam pojęcia kogo oczekują, nie siedzę w ich głowach, również nie znam konkretnej strategii. Po prostu dziwna zdaje się być sprawa z brakiem feedbacku, bo to chyba nie jest aż tak duży wysiłek, żeby komuś dać znać?

K.

Ostatnio pojawiły się ogłoszenia w internecie.firma poszukuję pracowników czy udało się komuś dostać pracę?

Witam czy w tej firmie są 3 zmiany? Pozdrawiam

Irena
@Sandra

A co, nie lubisz pracować na 3 zmiany, a może odwrotnie - chciałabyś tak? :)

@Irena

Pojawiło się ogłoszenia, a nie było podane ilu zmianowa jest praca. Aktualnie poszukuję pracy więc czy jedna czy 3 będzie ok. Pozdrawiam

Maly

Ciekawe jaka tam ochrona

Zmartwiony

Co się dzieje z Waldkiem ?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.?

BP

Zależy na jakie stanowisko

Mirek

A jak się własciciele odnoszą do ludzi ?

Sasiad

Widzę, że właściciele bardzo dobrymi autami jeżdżą (z najwyższej półki) więc chyba przesadzacie z negatywnymi opiniami związanymi z kasą. Chcę się tu zatrudnić ale ciągle się waham

@Sasiad

Nie te opinie nie są przesadne oni tylko patrzą żeby sobie kupić takie pokaz się a zastaw się nie dbają o firmę wszystko jest zadłużone. A oni zgrywają panów. Zamiar inwestować w biznes bezsensownie trwonią pieniądze, a później nic dziwnego że ludzie odbierają ich jako dobrych i wiarygodnych pracodawców.

Żal

Nie polecam Zalegają z płatnościami u dostawców Nie płaca pracownikom na czas potrafią zalegać z częścią pensji po 2-3 miesiące Brak szacunku dla pracownika Prodo to jakaś porażka Brudno i zimno Ludzie wredni

Wiola

Hej, ile u was można zarobić ? Dzięki z góry

@Wiola

Ile można zarobić to nie wiem ale wiem że z terminowoscia jest też problem .

Dariusz
@Anymous

Czy w przeszłości pojawiały się już problemy z wypłatami wynagrodzenia? Jeśli tak, to w takim razie jak szefostwo usprawiedliwiało takie sytuacje? Mam nadzieję że niedługo dasz mi znać!

@Dariusz

Niestety nie potrafię Ci odpowiedzieć ma to pytanie ponieważ pracowałem tam kilka mies i jak zobaczyłem co tam się dzieje to znalazłem inną pracę. A wiem że pojawiały się problemy z płatnościami bo gadałem z pracownikami co nie dostawali wypłat na czas .

Agata

Ale to nie ma żadnych ciepłych ubrań od firmy na halę skoro tam panują niskie temperatury?

@Agata

W firmie istnieje przydział sortów bhp w zależności od stanowiska pracy.

poszukiwacz

gdzie dokładnie znajduje się firma i jak nazywa się prezes/właściciel co by można było bezpośrednio CV podrzucić ?

Lolo
@poszukiwacz

Prezes Violetta Pawłowska , adres Ul. Korzeniewska 19 B, 82-500 Kwidzyn

GOya
@Lolo

Prezes Jolanta Lubecka

@poszukiwacz

Zmiana Prezesa obecnie Pani Jolanta Lubecka, adres bez zmian.

Fajne opinie są w internecie o kawiarni!! Czy czasami potrzebują kogoś do pracy?

@Karolina

To nie kawiarnia a Kawoteka - sprzedaż kawy i raczej detaliczna nie hurtowa. Co do pracy najlepiej wysłać CV na sekretariat.

Iza

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Można złożyć dokumenty?

@Iza

Złożyć zawsze można najlepiej na sekretariat.

Czy można liczyć w COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. na prywatną opiekę medyczną?

Nie można

Czy ktoś z pracowników chciałby napisać na forum o COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Anymous

Nie polecam firmy , 0 sposób ochrony żywności na hali w zimę temperatury ok 7-10 stopni , a jak człowiek chwilę stanie się ogrzać to jeszcze zjebe dostaje bo to w kamerach widzieli że nic nie robi . Firma dno

Zostaw merytoryczną opinię o COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. - Kwidzyn

• Jak się pracuje w COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy COFFEE PROMOTION SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.?

COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Korzeniewska 19b
    82-500 Kwidzyn
  • NIP: 5811918013 REGON: 220682147 KRS: 0000299193

COFFEE PROMOTION SP. Z O.O.