Opinie o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Jeden z największych producentów napojów energetycznych w Polsce. Firma okrzyknięta mianem „Odkrycia roku 2011”. Od 2014 roku oficjalny partner Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. w Tomaszów Mazowiecki

Stało się Ostatnia Osoba została zwolniona oczywiście standardowo w sposób mało profesjonalny do czego przyzwyczaili wszystkich właściciele którzy nie mają zielonego pojęcia o handlu . Przykre to jest że osoby w takim wieku i z takim kapitałem nie potrafią zachować klasy ale mniejsza z tym przejdę do Meritum . Prawda jest jedna o ile sam Właściciel ma głowe na karku to tego samego nie można powiedzieć o Pani właściciel która jest fałszywym lisem w tej całej układance . Powodzenia

Czarny
@1231

Pracowałem rozwijałem rynek Dolnego Śląska sprzedawałem po 10 11 palet i było coraz więcej zamówień do dzisiaj sprzedaż by była ogromną znałem wszystkie znajomości jakie posiadałem na Dolnym Śląsku po hurtownia i zmarnowali ta szanse obecnie handluje Energetykiem i w ciągu miesiąca sprzedaje na poziomie 16 palet a na hurtownie po 30 40 palet sprzedaje się świetnie jestem zadowolony i szefostwo bardzo co mogę powiedzieć żałujcie tego Firma Las Vegas żałujcie dobrego pracownika trzeba dbać a było ich dość by porządnie rozkręcić rynek pozdrawiam

Hanna Nowy wpis

Faktycznie to firma która zajmuje się dosłownie wszystkim? Widząc te komentarze chciałam poszukać z ciekawości ogłoszeń ale jakoś żadne aktualne mi się nie wyświetliło. Kiedy więc ostatnio był ktoś potrzebny? I gdzie szukać ofert? czy do dziś wyrobiła się już jakaś specjalizacja?

Lidia

Na stronie LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. znaleźć można ofertę pracy jako samodzielna księgowa. Waszym zdaniem warto aplikować na to stanowisko? Na jakie warunki zatrudnienia może liczyć osoba, która zdecyduje się złożyć swoje cv?

Krzysztof
@Lidia

Nie warto, bo to ogłoszenie wisi z 5 lat i chyba nie ma kto tego zdjąć

tadeuszs.1956@wp.pl Nowy wpis
@Krzysztof

firma która zajmuje sie wszystkim , to pokazuje że nie ma pomysłu , co robić na rynku , bo wystarczy spojrzec na zapisy działalnosci czyli PKD.

@1231

Nie za bardzo rozumiem całą sytuację. Jak to ostatnia osoba została zwolniona? Czyli w firmie już nikt nie pracuje? Nie wiem czy to oznacza, że firma będzie się zamykać czy może coś innego. Napisz proszę coś więcej i wyjaśnij.

Czarny

Natalia Nowy wpis

Sporo osób tutaj narzeka na firmę, jak tak patrzę. A to ogólnie, a to ze stawkami coś. No a praca ogółem stabilna przynajmniej, jaka jest umowa proponowana? Jak ktoś może podać stawkę, to też poproszę

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jaki dress code obowiązuje w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.?

Bury Nowy wpis

Czerwony z 3 paskami

Iwo

Z cała pewnością wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!! Normalna firma dla tych co nie boją się pracy.

DIDO

Kto obecnie jest Dyrektorem Handlowym w LVD?

Bolesław

Firma rozwija cały czas swoją działalność, efekty widać. Czy mógłby ktoś napisać kilka informacji o tym nowym biurowcu? Pracowałem na początku w Las Vegas

Lelusz

Dla mnie firma jest spoko i pewnie nic bym nie pisał ale jak ludzie mają na pieńku z firmą to piszą co tylko chcą. Nie ma idealnych firm ale trzeba pracować a nie leżeć!

Były
@Lelusz

Jak ktoś nie ma ambicji to Firma zawsze będzie spoko.

alleksandra

Firma dziadostwo.Stawki najniższe,pracownik to śmieć i złodziej.Pracowałam (tyrałam) i więcej tam moja noga nie postanie

Biednooka

Może ktoś pochwali się co nowego wLAS VEGAS POWER ENERGY DRINK ?

Pikuś

Co taka cisza od marca.Żadnego wpisu, nie ma co czytać.

Gregor

Jestem pracownikiem firmy i jak czytam te wpisy to jestem wściekły. Firma normalna jak inne a tyle hejtu.

Taki jeden

I Was będzie coraz mniej bo rynek się kurczy, a energetyki sprzedawać to tak jakby sprzedawać piwa na wiadra....... różni się tylko nalepką (receptura Red Bull przez domorosłych chemików dawno rozpracowana). Wszystko jeden wielki SHEET.

Natalia

Coś nowego słychać w firmie? Ostatnio bardzo mało było wpisów konkretnie na temat firmy! Czy mają nowe oferty pracy?

Max

Pytanie Czy ktoś z uczestników forum posiada info na temat widełek wynagrodzenia w dziale logistyki? Jaka struktura organizacyjna obowiązuje w dziale logistyki? Czy są jakiekolwiek szanse na stanowisko managera bez (polecenia przez znajomego)? Dziękuję za udzielenie informacji? Pozdrawiam Max

Lidia

Pracow na jakim stanowisku pracujesz?

Prac
@Lidia

Wybacz ale to nie na forum PS mało nas :)

Lidia

Pracow, może podzielisz się więc swoimi doświadczeniami? :)

Pracow

Ty miałeś starą pandę, kase wg uznania i wy.....ali Cie koło września bo widocznie byłeś słaby. Ja tu pracuję wiele lat i jakoś nie mam takich doświadczeń :))) Pozdro nieudaczniku LV GÓRĄ :))))

ABC
@Pracow

Gościu jesteś GŁUPI "jak Rysiu z Klanu".Jak jest to sam wiesz,więc takie wstawki są niżej krytyki

Pracow
@ABC

Ja nie narzekam :)

Lidia

Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. integruje swoich pracowników, koniecznie zajrzyjcie do zakładki "Wywiad" ! ;)

Zostaw merytoryczną opinię o LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. - Tomaszów Mazowiecki

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.

LAS VEGAS POWER ENERGY DRINK SP. Z O.O.