Opinie o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pilkington IGP Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pilkington IGP Sp. z o.o. w Sandomierz

Nick taki

Witam. Na jakie zarobki netto może liczyć osoba przed 40-stką , z ponad 15 letnim doswiadczeniem pracy przy szkle , ze znajomoscia rys technicznego ,z dobrym jezykiem obcym np. angielskim czy niemieckim i uprawnieniami na np. suwnice czy wózki widłowe oraz doświadczeniem pracy za granicą, w bardziej rozwiniętych krajach jak np. Niemcy czy Anglia. Dziekuje i pozdrawiam.

sandomierz
@Nick taki

na wózku najniższa krajowa a na produkcji troche ponad, nie polecam i odradzam pracy tutaj :)

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Na jakich zasadach zawierana jest umowa o pracę w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o.? Pojawiło się ogłoszenie na Pracuj.pl 7 lutego

Pracuś Nowy wpis

A czy to prawda że w lipcu wiekszosc pracownikow idzie na urlop ?

Nick taki Nowy wpis

sandomierz Nowy wpis
@Nick taki

Hanna

podobno każdy mógł się tu dostać, to prawda? a jak mogłaby tu wyglądać praca osób z grupą lub jakąś tajemniczą przeszłością....? może mi koś napisać ja aktualna sytuacja firmy wygląda? ile osób zatrudniają, czy się rozwijają itp? warto aplikować?

@Hanna

Przyjdź i sama zobacz

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Pilkington IGP Sp. z o.o. na stanowisko Kontroler Jakości bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
kris

witam na jakiego meila mozna skladac podanie o prace do pilkington polska na pracownika fizycznego

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Musisz przesls cv Reszta w rękach kierownika

Zuzanna

A czy możesz napisać mniej więcej na co patrzą przy wyborze kandydata? Zastanawiam się też czy zapraszają kandydata na rozmowę i podejmują od razu decyzje o przyjęciu czy może jest kilka etapów rekrutacji.

@Zuzanna

Z tego co zauwazylam to przebiega to bardzo szybko Jest rozmowa w biurze a potem ktoś oprowadza po hali produkcyjnej tłumacząc kazde stanowisko Nie ma specjalnych wymogów.

Harcownik

Wystarczy mieć nogi i ręce ????????

@Harcownik

Jak masz tak (usunięte przez administratora)odpisywać to lepiej nic nie pisz harcowniku matołku

Zuzanna

Czyli nie trzeba czekać jakoś długo na decyzję odnośnie przyjęcia, tak? Czy faktycznie każdy ma szansę na spróbowanie swoich sił w Pilkington IGP? Wszystkim udaje się przejść pozytywnie rekrutację?

@Zuzanna

Oczywiście że tak Wystarczy tylko chcieć i spróbować

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

20 zł brutto

Lidia

Czy poza podstawą jest możliwość uzyskania premii? Jeśli tak, to od czego uzależniona jest jej wysokość? Napisz proszę, czy jest też opcja wzięcia nadgodzin w Pilkington i dodatkowego zarobku.

@Lidia

Oczywiście jest premia zależna od wydajności za cały miesiąc Sa również nadgodziny a teraz z powodu dużej ilości zleceń pracujące weekendy

Zuzanna

I ile w Pilkingtonie wynosi taka premia? :) Czy bez problemu można osiągnąć pułap umożliwiający jej przyznanie? Nadgodziny są obowiązkowe, czy to decyzja pracownika, że sobie je dobierze i więcej zarobi? Wspomniałeś również o pracujących weekendach. Ile weekendów przypada w miesiącu na jednego pracownika?

Prawda

To czysta prawda podpisuje sie pod tym obiema rękami i nogami mam starz w tej firmie powyżej 10 lat i zostaje bo nie mam wyboru. W tej firmie wysysk i mobing sa na pożądku dziennym, a przełożony czyli kier. udaje ze nic nie widzi. Dyrektor o wielu rzeczach nie wie

@Prawda

Jak będziemy siedzieć cicho to nic nie wskóramy Trzeba non stop zgłaszać Moze coś to da

Czy Pilkington IGP Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak zpracujrmy w systemie 3 zmianowym od 6-14 rano od 22-6 popołudniu i od 14-22

Pracownik Produkcji

W Krakowie praca na produkcji to dno, wyzysk i czysty mobbing. Żal mi tych, którzy zatrzymali się poziomem swoich ambicji właśnie tam. Kto mądrzejszy ucieka. Wypłaty na żenująco niskim poziomie. Nigdy nie wiesz ile dostaniesz, a jak wypracujesz godną wypłatę nadgodzinami, których musisz zrobić dość sporo ( jeszcze się o nie prosić i ścigać ) to odejmą z premii. Żywna dyskryminacja. Dyskryminacje czuc i widac rowniez w premiach uznaniowyc. A i jeszcze zapomnailem dodac o odbiciu premii za reklamacje. Smiech na sali. Ludzie którzy nie maja wiedzy i pojęcia o tej pracy a inteligencję niższa niż ameba - mają stawki i stanowisko lidera. Są tak wczuci w swoją pracę że dosłownie wrzeszczą na innych. Ci którzy stają na rzęsach są wykorzystywani. Przydałoby się żeby zainteresowała się w końcu inspekcja pracy tym co się tam dzieje, przełożonymi i zapanowałaby jakakolwiek sprawiedliwość. A może zmiana kadry ? Pracowałem tam pare dobrych miesiecy i to bylo najgorsze chyba co mnie w zyciu spotkalo.

Ilona
@Pracownik Produkcji

Dziękuję za Twoją opinię, jednak jest to profil firmy Pilkington Polska z siedzibą w Sandomierzu, nie w Krakowie. Jako użytkownik GoWork.pl możesz założyć profil tej drugiej. Póki co dokonywanie tu wpisów dotyczących oddziału innego niż sandomierski może wprowadzać czytających w błąd, a wpływa przecież na ich decyzje co do starania się o pracę.

@Ilona

Wpis poniżej również dotyczyć Krakowa i nie został skomentowany w ten sposób

@Ilona

A do tego jest wyraźnie napisane Kraków. Był profil Krakowa, został usunięty.

@Ilona

Główna siedziba jest w Sandomierzu, do tego poniżej również są wątki Krakowskie. Nie wiem co tam bardzo ubodło Cię w tym komentarzu. Innych oddziałów również wątki nie są pochlebne :) Nikt się nie pomyli kto czyta ze zrozumieniem !!!!!!

Ilona
@PP

@PP Oczywiście każdy ma prawo do wyrażania swojej opinii. Ale ten wątek jest na temat warunków zatrudnienia w Pilkington IGP Sp. z o.o. Sandomierz. Jak wygląda kwestia z wynagrodzeniem w tym mieście?

Pp

Dalej oni

Sieranto10
@PP

To jest system naczyc poloczonych Krakow czy Sandomingo. Tu (usunięte przez administratora) i tu (usunięte przez administratora)

OBYWATEL

Tu czy tam ta sama sytuacja. Czysty wyzysk. Sandomierzu tesz oferują 17 zł. Tak. Ukrainiec wyszydzil by wąż za taką. Stawkę. Przykre ale prawdziwe.

Rafal Si.
@OBYWATEL

Jak sie szanujesz to nie narzekaj i znaidz inna prace, bo tu jest jak jest od lat. Na co liczysz naiwniaku !!! Koronaswirus jest doskonalym pretekstem jesli to nie jest jasne. A jak pani Ania P. goni do roboty - szybciej, szybciej Ale Ukraincy tez jak maja cos lepszego to tu dlugo nie beda.

Kpina

Firma nie ma pieniędzy na podwyżki a zatrudnia nowych pracowników którzy na start mają 18 złotych. Po podwyżkach (które odwlekają zasłaniając się wirusem) nowi pracownicy będą mieli więcej pieniędzy niż starsi i DOŚWIADCZENI pracownicy. Pytam wiec? Czy to jest w porządku wobec starszych pracowników? Firma która śmieje się prosto w twarz ludziom bez której by nie istniała.

Żal
@Kpina

Smutna ta polska rzeczywistość ????

Nick 2
@Kpina

Nie chcę mi się wierzyć? Zatrudniają nowych? To chyba roboty sporo, bo nie sztuka zatrudnić kogoś na miesiąc czy dwa, Ale świństwo zwolnić go w krótkim czasie. A mówi się wszędzie o zwolnieniach.

Rafal S.
@Nick 2

jak potrzebuja robotnika na 2 mies. to zatrudnia go na 2 mies a poniej wypad :). Zero czajenia. Zaklad ma byc dochodowy, premie dla dyr. a ci ktorzy pozwalaja sie poniewierac nie zasluguja na szacunek. Jak sie szanujesz to nie narzekaj i znaidz inna prace, bo tu jest jak jest od lat. Na co liczysz naiwniaku !!! Narazie jest sporo (usunięte przez administratora)z Polski i Ukrainy ( wiecej)

Obawiajacy sie

Dlaczego w obliczu pandemi zaklady pracy sa dalej otwarte?

Wwe
@Obawiajacy sie

Jeżeli się obawiasz to weź urlop i siedź w domu Widocznie na zakładzie pracy nie ma żadnego przypadku zakażenia dlatego normalnie można pracować

Koronawirus ?
@Wwe

Teraz nie ma ale widząc jak zaniedbany jest zakład i ludzie to zaraz będzie zbiorowy przypadek. Nie są dezynfekowane łazienki i komputery z których korzystają trzy zmiany ludzi. Odległość nie jest zachowana na hali a w szatniach odległość to 30 cm między ludźmi. Wzięcie urlopu to jedno ale może ktoś zainteresowałby się zakładem i ludźmi ? To ze pare osób by życie za to miejsce oddali to wiemy. Są jednak ci którzy pracują bo musza a się boja o zdrowie i stratę pracy przy braniu urlopu. Inaczej jest jednak jak zakład zamkną i urlop jest wtedy nazwijmy to przymusowy

Acd
@Koronawirus ?

Dobrze napisane Ale co z ludźmi którzy niestety nie mają urlopu ?

Koronawirus
@Acd

Tu jest kłopot ale może ograniczyć produkcje do minimum ? Dzięki temu ograniczyć ilość ludzi na hali. Zostawić tych co nie maja urlopu wysyłać ludzi z urlopem po kolei żeby jak najbardziej ograniczyć ich ilość i spotykanie się. Nie wiem jaka może być logistyka takiego miejsca ale musi dać się coś zrobić. Niektóre zakłady w Polsce ( nie pilkington ) udało się zamknąć. Ale znając pilkington prędzej by zamknęli ludzi na zbiorowa kwarantannę żeby tylko robota szła bo nikt się tam z ludźmi nie liczy tym bardziej ze filozofi nie brakuje widząc wpis wyżej ze jak ci nie pasuje to weź urlop czy coś w tym rodzaju. Przecież nikt chory nie jest. Właśnie przez takie podejście dzieje się co się dzieje i nie tylko ze stawkami i premiami ale tez z radzeniem sobie w ciężkich sytuacjach

Gosc
@Koronawirus ?

A później będą pozwy zbiorowe, że BHP w czasie epidemii nie istniało. I będzie po malutkim zakładzie.

KORONAŚWIRUS
@Koronawirus

Jacy pracownicy , taki zakład. Zaraz będzie pełno ludzi na rynku bez pracy to wyrzucą zbuntowanych, a i wrócą zza wschodniej granicy w poszukiwaniu chleba. Oby Polakom zagwarantowano pracę w pierwszej kolejności. A koronawirus chociaż masz rację, to kasa jest na pierwszym miejscu.

Koronawirus
@KORONAŚWIRUS

Tak pewnie będzie bo oni zawsze mieli ludzi gdzieś. Nie wiem tylko czemu nie interesuje ich doświadczenie tylko włażenie w (usunięte przez administratora) Poki co pare fajnych i wartościowych pracowników jeszcze maja. Ale co zrobią dalej ? Czy ich pozwalniają bo są wymagający ? ( chociaż trochę próbują się szanować ) Teraz tym bardziej jak jest więcej poszukujących pracy. Pełno ludzi będzie się łapało czegokolwiek po Zamknięciu knajp czy hoteli albo małych firm. A ciekawe czy pracownicy zostaną docenieni w czasie pracy z epidemia. Pki co wypłaty dalej kiepskie

jak
@KORONAŚWIRUS

jak to mozliwe ze swoich nie biora tylko tych niekumatych i czesto wyrachowanych Ukraincow

Michu10
@Obawiajacy sie

Jak to dlaczego ? Bo kasa jest waniejsza niz klasa robotnicza :). Pewnie tez nie ma, albo nie moze byc Korona ... w zakaldzie :)

Jak jest z awansem w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

łysy

Na kogo chcesz awansować bo chyba nie na dyrektora.

Krk

Pilkington Kraków. Praca w Krakowie totalne (usunięte przez administratora) odczuwalny mobbing na każdym kroku, zarobki śmieszne jak na obecne czasy. Przepracowane miesiące uważam za wyjęte z życia i stracone. Nagonka na normy, ciagle zepsute maszyny, większość ludzi niekomunikatywna( pracownicy z Ukrainy). Praca w pośpiechu, stresie, a i tak ciągle „źle i mało„. Najlepsza decyzja to złożenie wypowiedzenia :) Radzę omijać pracę na produkcji szerokim łukiem. Większość pracowników nie pomocna uważają się za „wyższych” od nowych i są chamscy. Pozytywne osoby można było zliczyć na palcach jednej ręki. Omijać szerokim łukiem Parkinsona ! Drugi raz nie popełniłbym tego błędu i nie podjąłbym pracy w tej firmie.

Krk2
@Krk

Czyli norma PILKINGTONa, (usunięte przez administratora) wśród załogi, maszyny do wymiany, popędzanie normy, słabe zarobki... No i wszechobecny niekomunikatywi Ukraińcy.

Hej

STRONA PILKINGTON KRAKOW https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,24000629

ŚmiechuWarte

Co z naszymi podwyżkami droga firmo? Chyba ktoś tu się nam śmieje prosto w twarz. Wirus w koronie pretekstem do zabrania pracownikom należnych podwyżek? A ile to milionów firma ostatnio zarobiła na czysto? Hmm? Mam wyrazić swoje wsparcie? To może premie zabierzecie pracownikom? Kompletny brak szacunku. Cieszcie się, że jeszcze są osoby które chcą tu pracować. Kpina.

Zero
@ŚmiechuWarte

Podwyżki wam się zachciało. Nie wy to Ukraina będzie pracować. Im te warunki odpowiadają, a PILKINGTON się cieszy, że ją z tego profity. Agencję pracy tymczasowej czekają, by Was zastąpić przyjaciółmi że Wschodu.

dlaczego nie ma (Pilkington, Kraków) na (gowork)?

Abc
@1

Już jest

Zmiany

Czas na zmiany. Ludzie tracą pracę. Mimo, że PILKINGTON nie mia" ani dnia przestóju już zapowiada, że tych sta"ych kilkugroszwych ????????podwyżek nie będzie,bo...kryzys. Jeśli cały czas będzie praca i rynek nie zatrzyma się, to muszą być podwyżki. I CZAS BRAĆ DO PRACY POLAKÓW, KTÓRZY LEPIEJ PRACUJĄ (takie wnioski we wszystkich Pilkimgtnsch) i są komunikatywni. Poza tym wielu chorych sytuacji się uniknie ( tu akurat nie z winy pracodawcy a bezmyślnych ludzi). To dla dobra Polaków(usunięte przez administratora)

ItakTegoNiktNieZobaczy

Tu możemy se pisać a na żywo nikt się nie odezwie na zebraniu. Obroty lepsze niż bez epidemi, milionowe zarobki a oni wciskają wszystkim ciemnote ze koronawirus i ze oni tacy biedni. Podwyżki nie zobaczymy do przyszłego roku albo i dalej poleca na epidemi ze się musza odbić i może w 2022 dadzą nam te 50 groszy. Łaskawcy. Premie tez utną i będą ci wciskać kolejne historyjki. Do poki będą tam ludzie którzy bez tego miejsca świata nie maja to każdy za to oberwie. W kupie siła ale tam nikt za nikim nie pójdzie prędzej oczy wydłubie drugiemu. „Liderzy” jakoś nowi są i to z historycznymi podwyżkami w dziejach tego miejsca a dla innych którzy narażają swoje zdrowie dla pracy grosza nie dadzą.

Zostaw merytoryczną opinię o Pilkington IGP Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak się pracuje w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pilkington IGP Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pilkington IGP Sp. z o.o.?

Pilkington IGP Sp. z o.o.