VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.

Opinie o VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.

Na jakie benefity można liczyć w VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.?

Robert Nowy wpis

Tylko na te ktore sobie wyniesiesz, cichaczem!

Marta Nowy wpis
@Robert

Poważnie się zdarzało, żeby ktoś sobie coś wyniósł...?

Nowy wpis

@Robert

W VLS można liczyć na pensję, premię oraz różnego typu nagrody w zależności od zaangażowania oraz realizacji postawionych celów.

Nowy wpis

@Marta

W każdym zakładzie pracy mogą zdarzyć się kradzieże, w naszej firmie system monitoringu oraz ochrony wewnętrznej z tego typu zdarzeniami świetnie sobie radzą. Proszę sobie zadać pytanie, po co przychodzimy do pracy?

GOSIA

Prawda to że na M1 jest dużo Ludzi z językami co mają Brązowe i nic nie robią

Teresa
@GOSIA

Mają brązowe? O co w ogóle chodzi? Nie jestem w temacie. Wyjaśnisz?

@GOSIA

Każdy ma swoje obowiązki, więc nie ma kogokolwiek, kto by nic nie robił. Pozdrawiam

PIOTR RBI

Mam zapytanie M1 Sobota 11-06-2022 Odrabiali za Piątek 17-06-2022 my z Olszeskiego idziemy do pracy w Piątek 17-06-2022 jak to jest

@PIOTR RBI

PIOTR RBI dziękujemy za dodanie komenatrza. W piątek 17.06.2022 produkcja na żadnej z linii nie pracuje. Jeśli chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, zapraszamy do kontaktu z Zespołem HR - HR@vive.com.pl. Miłego dnia, Zespół HR

PIOTR RBI
@VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.

Dziękuję

Jakub

Czytam, że 3 lata temu na hali nie było żadnej klimatyzacji. Czy przez te 3 lata coś się poprawiło? Jak teraz wygląda praca na hali? Warto iść?

@Jakub

Jakub, zapraszamy serdecznie na spotkanie z nami! Zespół HR dokładnie opowie Ci o zakresie obowiązków i pokaże warunki pracy na hali. Miłego dnia, Zespół HR

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.

Jaki jest wkład kierownictwa Vive w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Poolac

Żaden. Znajomości są najważniejsze, wtedy człowiek może nic nie robić i żyje jak pączek w maśle. Jak nie masz nikogo to jesteś traktowany gorzej niż ścierka do podłogi, wieczne problemy o wszystko, groźby zwolnieniem etc. Szkoda czasu na takie miejsce jakim są te sklepy i hala w Kielcach.

Xxx

Żadna psują ją

@Poolac

Prosimy o opisywanie wszelkich tego typu spraw na mail - HR@vive.com.pl. Dzięki temu wspólnie podziałamy, aby praca w VIVE Group była jak najprzyjemniejsza dla wszystkich :)

Dziękujemy za komentarz. Jest możliwość rozwoju oraz organizowane są szkolenia i dodatkowe kursy dla pracowników. Zachęcamy do kontaktu z Zespołem HR pod adresem - HR@vive.com.pl - w celu omówienia szczegółów, którymi jest Pan zainteresowany. Miłego dnia Zespół HR

Xxxxxx
@VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.

A jakie są szkolenia dla pracowników magazynu? Bo ja pracując już wiele lat nie miałem chyba żadnego szkolenia bo nie pamiętam żeby takie było.

Nuna

Ciekawe kogo psują możesz napisać

Gosc

Pracowałam tam 5 lat. Bardzo ciężka praca w kurzu, halasie i smrodzie. Latem ekstremalne temperatury (brak klimatyzacji na hali). kierownictwo wiecznie niezadowolone Zarobki niskie , po każdym wzroście najniższej krajowej obniżają premie i wychodzi na to samo. W mojej opinii to szkoda zdrowia. Lepiej iść do pracy do jakiegoś sklepu, przynajmniej się nie narobisz i wychodzisz z pracy jak człowiek a nie jak (usunięte przez administratora), do tego lepiej zarobisz Moje sugestie dla Vive: Szanować pracowników!

Nuna
@Gosc

To dobra porada

Boss
@Gosc

Święta prawda szkoda zdrowia

Maciek

Jak wygląda praca na stanowisku technik mechanik ? Czy też pracuje się na 3 zmiany i jakie zarobki ? Aplikowałem na olx ale żadnej odpowiedzi.

Czesław
@Maciek

Długo już czekasz na odpowiedź? Ciekawi mnie jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, więc jeśli będziesz przechodził rekrutację napisz o tym na forum.

Pracownik sortowni
@Maciek

Zarobki na stanowisku są różne od 4tys do 5 tys na rękę zależy od tego jak bardzo zaprzyjaźnisz się z szefem. A odpowiedzi na swoje CV raczej się nie doczekasz bo rekrutują tylko swoich. Praca 3 zmianowa w ciepłej hali raczej się nie napracujesz.

Czesław
@Pracownik sortowni

Czyli trzeba mieć znajomości żeby się dostać? To trochę słabo, nie? Pensja całkiem niezła. Są do tego jakieś benefity z funduszu socjalnego?

@Pracownik sortowni

Cześć Dzięki za komentarz. Prośba o opisanie szczegółów, szczególnie sytuacji "rekrutują TYLKO swoich", na naszego maila działu HR - HR@vive.com.pl – będzie to bardzo pomocne i sprawi, że szybciej pokonamy to wyzwanie. Z góry dzięki : ) Zespół HR

Kolo

Za nocki kolego niestety to rząd ponosi winę gdyż z góry jest ustalony jakiś procent od minimalnego wynagrodzenia i nie ważne ze Ty nie masz ale dodatek nocny tak wlascie liczą!

Kielczanin

Wg Kodeksu pracy dodatek nocy to 20% minimalnej krajowej czyli nie całe 3 zł / h netto .

Kielczanin
@Kolo

Jakiś ustalony procent..... Warto pisać konkrety, a konkrety to 20% minimalnej krajowej. czyli ponad 20 zł za 8 h X 6 dni pracy w tygodniu =ok 130zł na rękę a nie 55zł

Teresa
@Kielczanin

A w wielu firmach nie dają żadnego dodatku... Tak z ciekawości. Gdzie to zgłaszać, gdy pracownik nie wypłaca, a powinien?

@Teresa

Dziękujemy za komentarze! W razie pytań zachęcamy do kontaktu - HR@vive.com.pl. Z chęcią porozmawiamy na ten temat. Miłego dnia Zespół HR

Czy firma Vive w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

tak

tak

Zawiedziona

W tej firmie problemem są układy między pracownikami jakości, trenerami, kierownika itd. To wyżej sięga. Sprzedajemy towar extra jako towar najgorszy. Tracimy pieniądze. Najważniejsze są osoby co w (usunięte przez administratora) wchodzą. Mają powiązanie bo przecież 17 lat pracują i w (usunięte przez administratora) potrafią wejść.

Agnieszka

Czy firma stawia na rozwój swoich pracowników ? Jakieś premie za dobra prace ?

Renata

Trochę niepokojące jest to, co napisałeś o Vive. Mówisz, że pracownicy nie są traktowani z szacunkiem. A możesz podać jakieś przykłady? Zastanawiam się, czy warto iść tam do pracy.

Obcy

W Vive nigdy się nie szanowało pracowników... obojętnw gdzie... produkcja, tiransport, IT

) s
@Agnieszka

W naszym dziale są tylko premie dla (usunięte przez administratora)

Felicjan

Jaki rodzaj umowy jest zawierany.?

Julita

Firma Vive aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko specjalista do spraw BHP. Możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje i jakie warunki trzeba spełnić, by dostać pracę? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, benefity pozapłacowe? Czy wynagrodzenia połączone są z systemem premiowym? Jak wygląda system czasu pracy?

Radek

Czy dobra praca w dobrej firmie jest przyczyną tej ciszy?

Leon

Witam serdecznie iteresuje mnie praca na stanowisku operatora wózka widlowego w Kielcach, chialbym uzyskac jak najwiecej iformacji odnosnie warunków, zarobków, oraz samego charakteru pracy. Jestem wdzieczny za wszelkie informacje.; )

Julita

Od dłuższego czasu nie było nowych opinii w wątku firmy Vive w Kielcach, stąd zachęcam was by odświeżyć ten temat nowymi wpisami! Chętnie dowiemy się najnowszych informacji o rozwoju tego pracodawcy, a może wiadomo coś w temacie nowych rekrutacji? Zapraszam was do udzielenia nam odpowiedzi!

Julita

@gosc2widzę, że byłeś zadowolony z pracy w Vive. Czy dalej jesteś pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o tym jak oceniasz ją jako pracodawcę. Czy w ciągu ostatniego roku zmieniło się coś jeśli chodzi o warunki zatrudnienia? Na co można liczyć obecnie?

romek

słuchajcie, a co powiecie o pracy u nich na stanowisku jako Pracownik Sortowni? bo wydaje mi się, ze tu naparwde bardzo dobrze można zarobić no i dodoatkowo na pewno tez sa tutaj normalne wypłaty z tego co wiem.

gosc2

Heh nooo wyplata na pewno nie jest najniższą krajową :D

gosc2

Pracuje w vive juz naprawde dluzszy czas i naprawde polecam. Pracuje na stanowisku kasjer / sprzedawca. Moze lekko nie jest bo trzeba pracowac po 10-12 godz ale jak sie chce to sie i ma! ( Godna wyplate)

inna
@gosc2

a jaka to jest godna wyplata według Ciebie za prace po 12 ? pytam z czystej ciekawosci

Zostaw merytoryczną opinię o VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O. - Warszawa

• Jak się pracuje w VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.?

Zobacz opinie na temat firmy VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.?

VIVE LOGISTIC SERVICES SP. Z O. O.