Opinie o STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. w Warszawa

Pyt Nowy wpis

Czy przypadkiem to tutaj nie pracują ci ch**owi i niemoralni brokerzy, o których się mówi i się ich odradza? Czy to tutaj nie pracują tutaj najsłabsi? Z takimi opiniami daleko nie zajedziecie.

Ewelina Nowy wpis

Lata temu jedna z pracownic napisała na forum, że podobno przez dwa miesiące musiała się prosić o wydanie jej umowy przez firmę. Faktycznie firma pozwalała sobie na takie niedopatrzenia? Czy teraz jest zorganizowana w lepszy sposób i aktualni pracownicy nie mają się już na co skarżyć w związku z dopinaniem ostatecznych formalności?

ad

sprzątaczki pracują u nich na czarno, do dzisiaj nie otrzymałąm umowy :)

tw
@ad

Żadna sprzątaczka nie ma w STBU umowy o pracę. Nie dlatego, że jest zmuszana do pracy na czarno, tylko dlatego, że firmę/osoby odpowiedzialne za sprzątanie WYBIERA I ZATRUDNIA ZARZĄDCA BUDYNKU, w którym STBU wynajmuje pomieszczenia biurowe. I STBU nie ma z tym nic wspólnego. Ten wątek jest tak zmyślony i absurdalny, że równie dobrze można się do tej firmy przyczepić za to, że jechało się do niej po dziurawej drodze. Gdzie tu jakakolwiek odpowiedzialność związana z prowadzoną działalnością? To jest kompletnie niezrozumiałe, że administratorzy tego "serwisu" pozwalają na na tego typu komentarze i ich nie usuwają.

tw Nowy wpis
@ad

(usunięte przez administratora) Zero rozeznania - nawet w temacie czym się dana firma zajmuje, obiekcje wzięte z kosmosu i zero odpowiedzi na zgłoszenia komentarzy ewidentnie zmyślonych.

Joanna Nowy wpis
@tw

Tylko spokojnie - nie sądzę, żeby komentarz @ad był "zmyślony" - ta osoba jest po prostu średnio zorientowana w temacie. @tw, tak na dobrą sprawę to ja także niewiele wiem o pracodawcy, jakim jest firma STBU, a bardzo chciałabym. Możesz mi powiedzieć coś konkretnego o tamtejszych zarobkach?

Patryk

Macie miłą atmosferę ?

Czy po rozmowie w STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Zen

Czy ktoś może coś napisać o atmosferze, wynagrodzeniu i godzinach pracy w tej firmie? Co jakiś czas poszukują specjalisty w branży flotowej.

@Zen

U mnie miło a u i innych wal i mnie to hehe :)

Dominika

@asdf jak to co miesiąc inne? jakoś to tłumaczą czy co?

asdf

i co miesiąc inne wynagrodzenie :) na początku ustalana stawka zmienia się co miesiąc, na niższą :)

Bubel
@asdf

Uwielbiam takie komentarze - nic nie znaczące, nic nie wnoszące, ZMYŚLONE od początku do końca.

Wiktoria

@asdf a jaki powód podają ?

asdf

codziennie pytania o umowy, po 2 miesiącach ją dostałam. Gdybym się nie prosiła to w ogóle bym jej nie zobaczyła :) Firma "dba" o pracowników :)

Magda

@ad a jaka stawka ? Dlaczego nikt się o umowy nie upomniał)

st

na pewno nie szanują pracowników ... wyzysk na maxa

rfg

@Andrzej musisz poczekac az pojaiw sie jakies now ogloszenie tam na pewnie wtedy bedzie napisane jak taka praca wyglada i co nalezy do zakresu obowiazkow

Zostaw merytoryczną opinię o STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rzemieślnicza 33
    81-855 Warszawa

STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o.