Opinie o einhell.pl - Einhell Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Einhell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Einhell Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Einhell Polska Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Żaklina Nowy wpis

Hej, widziałam właśnie aktualna ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży. wymagane dwuletnie doświadczenie na styk spełniam, ciekawa więc przy tym jestem tego w jaki sposób może być prowadzona sama rozmowa. Czy ktoś kto był teraz niedawno mógłby opowiedzieć? jest jakaś scenka / zadanie?

Do teraz jest taka sama sytuacja z benefitami, o której ostatnio pisali? Widzę po prostu dostępna ofertę dla PH, w której pisano o widełkach do 11,700 zł, dlatego mnie one zainteresowały. Jakaś ocena względem tej wysokości? Przy jakiś okolicznościach się udaje? I teraz jak szukają to bardziej ze względu na rotacje czy rozwój?

Kandydat Nowy wpis

Aplikowałem, rozmawiałem. Stawiają na rozwój, 11,7k to prz umowie o pracę, ale jest podstawa i prowizja, ja chciałem na b2b i tu mi powiedziano że jest 8 k netto podstawa, a do tego prowizja od sprzedaży, więc wygląda to dobrze, ale nie przyjęli mnie, ale przynajmniej poinformowali o tym.

Gabriela

Jedna Pani pytała o wpływ pracowników odnośnie szkoleń, lecz cos nikt się nie odniósł, te programy są jednak jakieś sztywne? Co z innymi warunkami zatrudnienia? również są sztywne czy jednak stawia się na pewnego rodzaju elastyczność? ogólnie to warto pracą przedstawiciela sie interesować? nikt sie nie odnosi

Stara Nowy wpis
@Gabriela

Daj sobie spokój nie pchaj się tam. Jest wiele innych firm gdzie będą traktować Cie po ludzku a nie jako zlo konieczne. Nie ma szkoleń nie ma dodatkow nie ma nic. Lepsze benefity sa w ryobi czy topexie.

Emila

Było zapytanie o warunki dla PH lecz bez odzewu, dlaczego? i prócz tego zapytania o urlopy, które w zasadzie mnie tez ciekawią, to jak to jest z tymi szkoleniami? Jaka ocena z ich przebiegu i jakie teraz się trafiają? Generalnie masz na jakiekolwiek wpływ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Einhell Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Menadżer Regionu?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.

Na jakie warunki może liczyć PH? Jest ogłoszenie na lubelskie. Chodzi mi czy te premie są do wyrobienia? I w jaki sposób jest to rozliczane Jakie auto służbowe i xzy można użytkować prywatnie? Z racji tego ze jest to B2b to jak jest z urlopami?

Czy w Einhell Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Twojastara

Pakiet medyczny medicover

Elżbieta

Z jakich konkretnie przyczyn jej odradzasz? Wiesz jakich kompetencji jej brakuje, żeby się nadać? Co trzeba umieć, żeby się zatrudnić i normalnie pracować?

Nowy PH

Cześć, Zastanawiam się kto pisze tak bardzo negatywne komentarze i po co poruszane są tematy prywatnego życia szefostwa. Kogo to interesuje kto z kim i dlaczego ? Przecież to praca. Pewnie piszą to dawni PH, którzy się nie sprawdzili lub osoba, która nie potrafi dogadać się z pracodawcą. Pracuję tutaj od 6 miesięcy. Jest OK. Jeżeli ktoś wykonuje swoją prace żetelnie i mu zależy to na pewno się dogada. Firma przechodzi duże zmiany (nowe produkty, nowe cele, nowa struktura). Ja pracuję tutaj 6 miesięcy. Umowa b2b. Podstawa + premia. Narzędzia do pracy dostajemy od pracodawcy. Samochody Skoda Octavia, Ford Focus lub Toyota Corolla. Po 3 lub 6 miesiącach można negocjować warunki wynagrodzenia, oczywiście jeżeli sumiennie wykonuje się swoją prace i są tego efekty (zadania dodatkowe/jakościowe). Pracuję od poniedziałku do piątku po koło 8h i spokojnie jestem w stanie ogarnąć wszystkie tematy. Jeżeli ktoś chce pracować, a nie kombinować, żeby jak najmniej się narobić to polecam.

@Nowy PH

Z nudów czasem trzeba poplotkować nie? Ty taki święty jesteś? ;-)) To rozumiem że Ty przed jeszcze tymi negocjacjami bo świeżak jesteś i dopiero się przekonasz jak to naprawdę wygląda?

XD
@Nowy PH

Coś mi tu śmierdzi... 8 godzin z dojazdami czy bez? PO za tym jak ty pracujesz 8godz i nikt sie nie przyczepił że zamało? Woow. Chyba Pani z Akwarium Cie bardzo lubi. Po za tym spokojnie jeszcze przyjdzie na Ciebie czas..

@XD

Czasem więcej, czasem mniej, ale średnio wychodzi 8h z dojazdami. Trasy mamy z góry ustalone i możemy wymieniać je pomiędzy poszczególnymi dniami w zależności od potrzeb i oczekiwań klientów (zatowarowania, przebudowy, akcje itd). Nie jest to kwestia lubi, czy nie lubi tylko efektów pracy. Jak masz efekty to masz premię kwartalną. Dodatkowe premie świąteczne też były. Mało wiesz albo tak dużo się zmieniło. Myślę, że pozostali, pracujący obecnie PH podzielają moje zdanie. PS. jak coś Ci śmierdzi pod nosem to pora na kąpiel ;)

exPracownik
@@Nowy PH

Taa może jednak warto się przypatrzyć co z kim bo niektórzy tam pracują tylko dla tego bo są związani z prezesem. 8 godzin Panie to chyba się coś mocno pozmieniało, jak to mówiła Pani z akwarium 8 godzin w markecie a nie na dojazdy. xD Jeśli jesteś masochistą i lubisz jak cię (usunięte przez administratora) to działaj tam dalej.

@exPracownik

Skoro takie rozbieżności zauważasz to w którym okresie tak właściwie tu pracowałeś? Szczegóły tego jak jest obecne to tylko ze słuchu wiesz?

NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU!

Spędziłem w tej namiastce poważnej firmy pół roku. Moje odczucia są tak złe, że nie wiem czy 5000 znaków wystarczy, żeby opisać czemu nie powinnaś/powinieneś tu pracować. Zatrudniając się w niej, nie chciałem wierzyć w pozostałe opinie, które można tu znaleźć. Błąd, ogromny błąd... Nieśmieszny żart - tak w skrócie można byłoby opisać to jak firma różni się od tego, co zostało mi przedstawione przez Panią rekruterkę. Na rozmowie usłyszałem puste slogany o rozwojowym stanowisku oraz pracy w środowisku międzynarodowym. Zacznijmy od rozwoju. To się tu nie wydarza na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Firma stoi w miejscu, nie ma żadnej koncepcji, żadnej strategii, ma niejasno określone cele. Sprzedaż utrzymywany jest dzięki kulejącej siatce dystrybucji, która ma wypchać kieszenie tylko 2 osób w tej firmie. Ludzie nie potrafią się ze sobą komunikować. Kuleje to przede wszystkim na linii zarząd – pracownicy. Dyrektor handlowa nie ma kompetencji do obejmowanego stanowiska. Zresztą czy naprawdę chcesz pracować z kimś, kto ma dość własnej firmy? Jej mowa ciała, podejście i osoba po prostu demotywuje do pracy. To nie jest ktoś, kto robi to bo lubi. Chodzi tylko o to, że daje jej to dobre pieniądze. Prezes to kawał chama, który na pierwszej rozmowie powie Ci, że dla niego to nawet nie jesteś młodszym specjalistą, bo nie wiesz co to jakiś tam bilans. Gość nie ma zielonego pojęcia o marketingu, ale ocenia na jakim jesteś poziomie. Manipulant. Bez wizji na firmę. Nie interesuje się nią i tym, co się w niej dzieje. Haj się zgadza i tyle wystarczy. Co jakiś czas zrobi spotkanie dla przedstawicieli, żeby zrobić im pranie mózgu nt. tego jaki to Einhell Polska jest potężny. Dramat. Benefity. Hmmm… .(usunięte przez administratora) to taki z ciekawszych. (XD) Oni nie ogarniają co Ty właściwie robisz, więc odwalasz jakiś szajs w stylu „napisz mi co dzisiaj robiłeś”. Generalnie cokolwiek byś nie zrobił to jest źle. Nie licz na miłą atmosferę, wsparcie czy poczucie, że jesteś w dobrym miejscu i razem osiągnięcie coś wielkiego. Masz być magikiem, który za 5000 brutto poskłada firmę do kupy i zrobi większą sprzedaż niż Makita. Opieka medyczna – jest, ale dopiero po 3 miesiącach. Nic wielkiego. Podstawa. To samo co wszędzie. Zniżki na produkty – coś tam jest, ale dopiero po 6 miesiącach. Powodzenia, że ktoś tam tyle wytrzyma. Budżet (marketing), pieniądze na jakiekolwiek działania. Kampanie online robi tu typ z handlowego, który nie ma potrzebnej do tego wiedzy. Firma jest zarządzania tragicznie, komunikacja leży. Zrobią zakupy na ogromną ilość ekspozytorów (POS) na podstawie wyssanych z palca danych, które przekazuje handlowy. To leży przez kilka miesięcy, bo okazuje się, że jednak nie schodzi. Następnie nie mają hajsu na inne działania. Jeśli już jakimś cudem tu się znajdziesz to musisz prosić się o każdą złotówkę i rozliczać się z każdego grosza. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że mają o sobie mniemanie jakby byli Microsoftem. Rotacja. Gdy zaczynałem w dziale handlowym było 5 osób, w marketingu 3. Teraz są po 2 w jednym i drugim. Wszystkie osoby, które odeszły zakończyły przygodę po 6 miesiącach umowy próbnej. Ludzie muszą tutaj odwalać robotę spoza swoich kompetencji lub po prostu wchodzić w buty osób, które powinny być tu zatrudnione (a ich nie ma) i tworzyć osobny dział. Firma ma łącznie 9 osób z dwójką naszych wspaniałych bohaterów. Jest jeszcze magazyn i serwis, ale oni rządzą się własnymi prawami. Ilość pracy. W sumie jest to dobra firma dla osób, które lubią nic nie robić. Poza okresem styczeń-kwiecień niewiele się tu dzieje. (początek sezonu ogrodowego) Życie firmy określiłbym bardziej jako dogorywanie. Sprzęt. 10-letnie komputery. Jest duża rotacja także łatwo zgarnąć po kimś ekran, głośniki, myszkę… żeby mieć cokolwiek. Jak chcesz mieć lepszy sprzęt to musisz przynieść własny. (pozdrowienia Janie) Dojazd. Tylko auto, nie dojedziesz tam niczym innym. Ewentualnie rower, jeśli masz blisko i jest pogoda. Na koniec wisienka. Uczciwość... . Pierwszy raz zderzyłem się z takim zachowaniem. Z wywieszonym językiem zrobiłem im ponad 40 nadgodzin (w tym soboty) praktycznie za darmo. Dopinałem jeden projekt z firmą zewnętrzną oraz dużą siecią DIY, żeby wszystko odbyło się w terminie (dbając o wizerunek i koszty firmy). Otrzymałem jakieś 15% tego, co powinienem. Pani z akwarium, która zleciła koledze z handlowego, żeby wprowadził mnie w zadanie, kiedy do niej przyszedłem zarzekała się, że ona mi tego bezpośrednio nie zleciła (XD). Poczułem się jakby ktoś napluł mi w twarz. To było po 1,5 miesiąca od mojego zatrudnienia. Wspaniały onboarding. To doskonale podsumowuje jaka jest to firma. Nie liczę, że coś tam się kiedykolwiek zmieni. Na rynku pracy jest obecnie tyle możliwości, że po prostu nie warto. Miejcie do siebie większy szacunek, niż miałem ja. Nie popełniajcie tego błędu. A! Jeszcze premie... . Zapomnij. Miałem w umowie zapis na kilka tysięcy. Nie dostałem ani grosza. #syndromsztokholmski #uciekaj

Twojastara
@NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU!

Tak rzetelnej opinii nie było tu od dawna xd prawda 100%, handlowy tworzą od kilku lat te same dwie osoby + rotacja nowych i ich staż pracy na poziomie nawet nie 6 miesięcy. Marketing - tu staż pracy byl nawet kilkudniowy, więc i tak długo wytrzymales. Jedyne co w ryzach się trzyma to serwis i ochrona xD

exPracownik
@NIE POPEŁNIAJ TEGO BŁĘDU!

sama prawda

Wschód

Witam was serdecznie moje pytanie czy praca w tej firmie na przedstawiciela handlowego na własnej działalności ma jakiś sens pojawiło się ogłoszenia na ścianie wschodniej a byłbym zainteresowany . proszę o żetelną opinie z góry dziękuję

@Wschód

Zapytałeś o to czy praca w Einhell jako przedstawiciel handlowy ,,ma sens", a to szczerze mówiąc odrobinę niekonkretne pytanie i nie wiadomo, jak na nie odpowiedzieć. Napiszesz, czego chciałbyś się dowiedzieć, czy chodzi np. o zarobki albo atmosferę? Wtedy będzie o wiele łatwiej udzielić Ci odpowiedzi, pozdrawiam.

@Marzena

Dziękuję Marzena za słuszną uwagę bardzo ogólnie ujołem pytanie ????czytam opinie i są bardzo niekorzystne dla firmy i się zastanawiam jak jest może to osoby po prostu nie lubili swojej pracy.Pytanie jakie są relacje z kierownictwem czy są pomocni dla początkujących .Ja mam podejście że z każdym można się dogadać no a jak czytam opinie to ????

@Marzena

Może jeszcze poprosiłbym o informacje w jaki sposób wprowadzają nową osobę ,czy robią jakieś szkolenia ,jak często bywa się w siedzibie firmy ,czy jest duża presja na wyniki ,co należy do zadań przedstawiciela . Pozdrawiam Wschód

@Wschód

Siema. Trochę późno ale masz: -0 szkoleń -w siedzibie jesteś jak Cie zwołają i nie będą mieli w (usunięte przez administratora) -pensja średnia -bonus za wyniki nie istnieje. Mam nadzieję, że pomogłem.

Były
@Wschód

Daj sobie spokój. Szkoda czasu na ten (usunięte przez administratora)

@RzetelnyOdpowiadacz

Ile wynosi ta średnia pensja? Nie za bardzo się orientuje jakie to stawki :) Podasz widełki wynagrodzenia w Einhellu? Czy początkowa stawka jest do negocjacji? Czy w późniejszym czasie możliwa jest podwyżka?

@Marzena

Sorry, że tak późno ale z nostalgii wbiłem sobie na profil tej firmy żeby zobaczyć czy w końcu przekupili GoWorka i pousuwali im złe wpisy czy nie, Widełki wyglądają następująco: 3-3,5k netto to srednia. Dla NAPRAWDĘ niezbędnych pracowników (czytaj Tomek i Bartek) jest ciut więcej bo 5-6k. Dla PH na własnej działalności - 5k netto wychodzi jak masz mały ZUS bo dopiero wystartowałeś z własną działalnością. Jak już nie masz ulgi to (usunięte przez administratora) 2900 chyba wtedy zostaje? A jestes cały czas w trasie... także matematyka dla Ciebie, właśnie dlatego, że nawet tego durnego ZUSu nie chcieli oplacic to dlatego duzo ph sie zwolniło. Ogólnie firma nie ma koncepcji na siebie. Olka zajmuje się swoją szkołą, a Rysiek ... ten ma zawsze jakiś genialny pomysł tylko ludzie mu go nie potrafią wykonać. Był taki śmieszny Rysiek od zarządzania PH... wytrzymał jakieś... 10 miesięcy. Jak tylko on odszedł i ph mieli kontakt z prezesem - to też poodchodzili. Trzeba naprawde się nie szanować żeby tu pracować. Robić latami za psi c*** po czym jak składasz wypowiedzenie to jedyne wytłumaczenie jakie mają to 'przychodzą do nas, szkolą się a potem robią kariery w innych firmach'. Umówmy się - firma nic nie daje pracownikowi (żadne benefity jak multisport czy inne takie takie), żadnych szkoleń pracowników nie sponsoruje, pracują na sprzętach z 2004 roku, ciągle się o coś przypierdzielają, a jak nie mają o co - to każą robić spis dnia - co się robiło o której (8:00 start, 8:24 -przerwa na siku, 8:26 - powrot z siku ----- czemu az 2 minuty sikales?), cokolwiek nie zrobisz - zawsze jest źle albo nie tak jak wymarzył sobie prezes bądź królowa, i na koniec największy rak tej firmy - rzeźbienie w gównie. Innej terminologii nie ma. Praca na starych sprzętach ze starym oprogramowaniem (a jak potrzebne jest jakieś specjalistyczne opgrogramowanie,np graficzne to trzeba sobie pirata ściągnąć na prywatny sprzęt... żenada), wszystko robione z myślą 'darmo to uczciwa cena', a jak już przychodzi do zapłaty za coś - to szukanie miliona wymówek, żeby tego nie robić, albo chociaż trochę uciąć z faktury... Straszne

Tomasz

Hejo. Szukam nowego miejsca zatrudnienia, więc obserwuję osądy pracowników. Zakładam, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Wrocławia. Mam prośbę, napiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Einhell Polska Sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest tam w okolicy jakiś catering lub restauracja? Albo inna opcja na obiady? Moja dziewczyna ma dofinansowane posiłki i nie chce mi się gotować tylko dla mnie. Tomasz

twojastara
@Tomasz

Na jakim stanowisku chciałbyś tam pracować, bo z tego co mi wiadomo zatrudniają tylko wtedy, gdy jest aktywne ogłoszenie. Ze świadczeń dodatkowych mają medicover. Restauracje dowożą opcjonalnie jakieś jedzenie, więc nie ma tragedii. W pobliżu dopiero z 5km dalej jest najbliższy sklep

Patrycja
@Tomasz

Cześć Tomaszu. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. Jeśli idzie o dofinansowane posiłki w pracy to sugeruję firmę Bombardier z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Wybieraj pracodawcę mądrze. Patrycja.

@twojastara

I ludzie często z tych restauracji sobie biorą czy raczej sami swoje przywożą? Ogólnie to jak z przerwami tutaj sytuacja się prezentuje?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Einhell Polska Sp. z o.o.?

Sokole oko

Musisz być odpowiednio głupi,i lubisz być wykorzystywany..i masz pracę

Zawsze pozostaje szansa awansu za dobrą pracę!!! Warto bo to dobra firma!

Kłamczuszki

Kiedy masz dziecko z prezesem jak niektórzy albo jak się jest jego dupowłazem :).

audi quality

firma która w tych latach nie zapewnia pracownikom odzieży bhp i dodatku do prania, gdzie kantyna pracownicza jest jakby odwzorowana estetycznie z elektrowni czarnobylskiej... doprawdy dobra? muahahahahaha

Lucyna
@Kłamczuszki

Skad ta wiedza? Masz z nim dziecko czy co? XD

Ex
@Lucyna

Wystarczy tam popracować to wszystkiego się dowiesz. :).

Rabin

Bartek? To ty? Pracujesz już tu z 10 lat, a jedyny awans jaki dostałeś to więcej obowiązków po zwalniających się pracownikach (oczywiście bezpłatnie)

Dawid
@Rabin

Pracować 10 lat w jednym miejscu to nie ukrywajmy, ale spory wyczyn. Właśnie dobry temat został poruszony. Zapytam wprost. Czy osoba, która od kilku ładnych lat pracuje, może z czasem liczyć na automatyczny awans?

Czy w Einhell Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Rabin

Raz były... ale Rychu potem wystawił faktury za paczki pracownikom...

Zbigniew

Ja mam z kolei pytanie do klientów sklepu Einhell - jak z cenami? Czy są konkurencyjne w porównaniu do innych firm na rynku? Jak sądzicie?

@Zbigniew

Jest okej. Niektóre rzeczy kupisz taniej gdzieś indziej ale ogólnie jest dobrze.

Pytanko, jak długo trwają w Einhell reklamacje? Kiedy wezwałam kuriera i oddałam przesyłkę z wiertarką i dokumentami, to po dostarczeniu sprawdzają i naprawiają od razu, czy latem jest kolejka w serwisie? Kto ma doświadczenie, podzielcie się, proszę ze mną.

Galaktyczny Imperator

Zadajcie sobie tylko jedno pytanie jakim cudem Pani siedząca w akwarium i wyprawiająca takie rzeczy z pracownikami o których sami piszecie prowadzi szkołę Montessori gdzie uczy się dzieci poszanowania innych i kultury. Ja tu widzę poważną chorobę dwubiegunową. Ludzie kopcie w necie a wszystko tam znajdziecie. Zło ma zawsze długi cień.

Lara
@Galaktyczny Imperator

W szkole jest tak samo (usunięte przez administratora) brak szacunku do człowieka

PH

Cześć Wszystkim Mam pytanie na temat stanowiska Przedstawiciela Handlowego czy warto jak to wygląda w Firmie Einhell. Czy towar rotuje, czy masz realny wpływ na sprzedaż Jaka podstawa i premia Ile wizyt dziennie Jakie auto Niech napiszą tylko osoby które mogą pomóc Bez zbędnych komentarzy i negatywych emocji

Ile jest zmian w Einhell Polska Sp. z o.o.?

Jedna. O 8 do 16.

@RzetelnyOdpowiadacz

Czy o 16 zawsze wychodzi się z pracy w Einhellu? Czy może zdarzają się czasami nadgodziny gdy jest więcej obowiązków? Jak to wygląda w firmie?

Henryk

Hej, interesuje mnie praca na magazynie. Co powiecie? Opłaca się ? Jaką stawkę dają ? Ile kosztuje karta multisport? Mam 52lata czy wiek dobry? Z góry dziękuję za informacje:)

@Henryk

Nic nie kosztuje karta multisportu bo jej poprostu nie ma w firmie.

Galaktyczny Imperator

Rysiu dorobił się na niszczeniu ludzi. Nie wiem czy ma podstawówkę ale zdjęcia w necie ma dobre, potrafi trzymać telefon. Domy podobno zbudował w tej swojej wsi za kasę pracowników. Amazon płaci lepiej nawet sprzątaczce niż ty pajacyk. Rysiu popraw się kociaku.

Ktoś
@Galaktyczny Imperator

Kto to jest Rysiu?

@Ktoś

Rysiu to prezes.

Zostaw merytoryczną opinię o Einhell Polska Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w Einhell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Einhell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Einhell Polska Sp. z o.o.?

Einhell Polska Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 134 ocen.

Einhell Polska Sp. z o.o.