logo Carrefour Polska

Carrefour Polska

Olsztyn

Opinie o Carrefour Polska

klientka 2009-12-14 00:04:38
Sklep jest [usunięte przez moderatora].......towar w cale nie tani a obsługa impertynencka....
dziś taśma wciągnęła mi pieniądze....a kasjerka powiedziała że to mój problem i tych pieniędzy nie odzyskam.....uparłam się.....więc z łaską monter wyciągnął kaskę z taśmy a kasjerka z wielkim oburzeniem podała kasę mówiąc pod nosem do montera daj spokój juz jej starczy tej kasy.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja mam o swoje pieniądze czapkować jakieś lolitce no absurd.
Zacznijcie zatrudniać ludzi kompetentnych. Więcej nie odwiedzę tego sklepu
oszukany 2009-12-14 00:09:31
ceny na pólkach są inne niż w kasie nabijają
UWAGA [usunięte przez moderatora]!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
zorientowałem się że nabili mi nie tą kwotę co widziałem na półce chciałem zwrócić towar a ............nikt go nie chciał przyjąć
usłyszałem "trzeba patrzeć co się kupuje"
PARANOJA ciekawe czy to dyrekcja tak zarządziła bo jej się to bardzo opłaca?????????????
czy obsługa bo nie chce im się papierków pisać????
sklep oceniam na bardzo nizkim poziomie
ktos kto wie 2010-01-16 03:42:19
pracuje w carrefour juz długi czas i na pewno żadna z kasjerek nie powiedziala tak jak pani opisuje, a po za tym na pewno nie miala miejsca sytuacja ze nie chciano oddac pani pieniedzy!!!! pani klamie!! nawet stracone 2zł bylo oddawane kiedy raz bylam świadkiem takiej sytuacji, a dodatkowo wcale nie potraktowano klienta jakoś negatywnie (mimo ze to "tylko" 2 zł) ludzie! opamiętajcie sie!
ktos kto wie 2010-01-16 03:51:50
a co do pana to pewnie nigdy nie pracował pan w hipermarkecie. czasem jest tyle pracy że nie zdązy sie wszystkiego zrobić na czas, ale co mądrzejszy klient co do droższego towaru (chyba ze pana oszukano o 0,20gr) upewni sie pod super urządzeniem oznakowanym plakatem "tu sprawdzisz cene" ile kosztuje dany towar. (zresztą jak coś sie panu nie podobalo to trzeba bylo zwrócic w ciągu 3 dni albo najlepiej zaraz przy kasie i napisać skarge w POK-u a nie na jakims tam forum oczerniać), a uprzedzając odpowiedzi na mój post dodam zebyscie ludzie zdali sobie sprawe ze co najmniej 50 procent pracowników to ludzie ze średnim, studenci i wyższym! zapraszam do pracy w carrefour, w żadnym hipermarkecie w olsztynie nie ma tak przyjaznych i wyrozumialych ludzi..
anna 2010-02-04 08:42:43
Poszukuję przy nawet w supermarkecie proszę o namiary jesli ktoś coś wie.pracę w Olsztynie.Z góry bardzo dziekuje.
anonim 2011-04-21 22:50:41
zgadzam sie 100% z pracownikiem carrefoura najlepiej wyżywać sie na nas jak nie ma na kim prawda?? my mamy obowiazek byc wyrozumiali dla klientow i tak jest wiec prosze glupot nie pisac !!
Mimo197 2011-06-30 17:03:32
Zgadzam się również z pracownikiem, który napisał posty wyżej, choć ja tam nie pracuję, jestem tylko klientem, i to dosyć częstym. Zawsze jestem zadowolona z robionych tm zakupów, nigdy nie zdarzyło mi się, bym została oszukana na cenie produktu, zawsze się zgadzają, a już w ogóle nie byłam obsłużona przez kogoś, kto uważa się za pępek świata, zawsze jest miło. Wystarczy tylko samemu być kulturalnym i miłym dla drugiej osoby :)
matt 2013-05-29 16:42:02
Ogólnie market kiepskiej jakości. Za to posiada najwspanialszą kasjerkę na świecie - panią Janinkę :) Nigdzie w Polsce nie byłem tak dobrze i miło obsłużony. ach...żeby wszytkie panie tam pracujące były tak fajne jak ona :)
misza 2015-01-27 04:26:43
czy ktoś tu orientuje się czy do pracy w carrefourze potrzeba książeczkę do celów sanitarno-emidemiologicznych mieć już przy składaniu Cv do okazania, lub na rozmowe rekrutacyjnej? czy może jest tak, ze jak spodoba się im pracownik/pracownica to wtedy wysyłają go na zrobienie takiej książeczki i robi ją za darmo?
Tinka 2015-03-29 06:53:04
carrefour to chyba największa po biedronce w polsce siec sklepow. nie wiem jak oni oto robia ale ostatnio to przez te wszystkie expressy to na kazdym rogu mozna ich znalezcz powiedzcie mi bardzo konkretnie czy istnieje jakas mozliwosc zeby sie dowiedziec o pracy w tym sklepie czegos wiecej. bo wiadomo ze to nie tylko kasjerki tam pracuja tylko sa tez lidzue z biura
kameleon 2016-09-30 09:13:38
Praca dobra cały czas przyjmują duża rotacja ludzi i pieniądze małe
hehe 2016-10-02 16:03:48
Na pewno taki menedżer ds. control marketingu ma szansę na dwuskładnikowe zarobki, a jak premia się noramalnie do podstawy, to nic dziwnego, że sa teraz tak popularni.
Kania 2016-11-01 22:46:42
Taśma nie jest do podawania pieniędzy
Zostaw swoją opinię o Carrefour Polska - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carrefour Polska