Opinie o ARW Granitex Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ARW Granitex Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w ARW Granitex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Obróbka kruszyw mineralnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARW Granitex Sp. z o.o. w Wrocław

dA Nowy wpis

A mają teraz jakieś oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

plek Nowy wpis

spokojnie można iść do szefa po podwyżkę, ale jak jest to faktycznie dobrze uargumentowane tak naprawdę, wiec nie ma się czego bać jak dobrze pracujesz i chcesz się rozwiajć. Jeszcze mam takie pytanie odnośnie kobiet - sa tutaj zatrudniane? bo firma zajmuje się własnie tym kamieniem naturalnym i montażem elementów, a kobieta tak siłowo dałaby rade?

kameleon Nowy wpis

DNO, DNO I JESZCZE RAZ DNO (usunięte przez administratora) GORSZEGO CZŁOWIEKA SKŁADAJĄCEGO TAKIE OBIETNICE JESZCZE NIE SPOTKAŁEM ALE NIESTETY PRZEKONAŁEM SIĘ O TYM NA WŁASNEJ SKURZE!!!!!

heniu Nowy wpis

przespaliśmy się w samochodzie 2 noce ale pracując po 10 11 godzin i śpiąc samochodzie bez prysznica bez godnego odpoczynku wróciliśmy do Polski bo prezes Mariusz nie załatwił mieszkania i wgl nie odbierał tel całkiem nas olał i tak wygląda ta firma

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Kamieniarz, cyrkularz, obróbka kamienia w firmie ARW Granitex Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Barollo

Wystrzegajcie się tej firmy oszuści szkoda więcej pisać koledzy widzę już wszystko napisali

rozpacz

mikko ma racje zdala od M.A bajkotworca kto chce niech jedzie i prosi sie o wszystko o kase zwlaszcza do pracownikow potrafi jechac dwa tygodnie i tak z bajkami

I.K.

Jestem bardzo zadowolony z usług firmy. Polecam I.K.

LUCK
@I.K.

Masz na myśli GRANITEX ale tu jest o innej firmie, która wysyła ludzi za granicę i prowadzi ja p. Mariusz. Obie są ze sobą połączone.

noname

dostałem propozycje pracy w tej firmie ,prosze o więcej informacji na temat tej firmy .Praca za granicą i w Polsce

ddr
@noname

Witam tak jak pisali poprzednicy ta firma to (usunięte przez administratora) co ciekawe inne komentarze zniknęły.Mariusz prezes obiecuje pieniądze ja 2 noce spędziłem w samochodzie na miejscu nie było mieszkania.Po 2 dniach wróciliśmy do domu i tez jak kolega pisał ponad 1000 zł w plecy

mikko

Uwaga na tą firmę!!! Jak widzę bardziej dosadne i prawdziwe opinie o firmie szybko zniknęły.

bocian

Nie polecam firmy ARW Granitex jestem teraz ponad 1000zl w plecy a kasy nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o ARW Granitex Sp. z o.o. - Wrocław

ARW Granitex Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Stanisława Leszczyńskiego 4 lok. 29
    50-078 Wrocław