Opinie o GoldenSubmarine w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GoldenSubmarine. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GoldenSubmarine o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GoldenSubmarine w Warszawa

Kamil

(usunięte przez administratora) Na rozmowach rekrutacyjnych - słodko i przyjemnie. Dalej już tragedia. I to od pierwszego dnia bardzo dziwnie. Dziwnie to mało powiedziane. Szczególnie toksyczna osoba to (usunięte przez administratora) Jako przełożona ma w naturze podnoszenie głosu, a nawet krzyk, pomawianie pracowników i stosuje (usunięte przez administratora)zasadniczo na każdym poziomie. Bardzo często nie panuje nad tym. Nie potrafi powstrzymać się nawet na spotkaniach statusowych. (usunięte przez administratora)oraz duża rotacja w jej dziale jest niezauważana. Cierpią przez to inni. Jeśli jesteś blisko przejścia do Goldenów, lepiej zastanów się,(usunięte przez administratora)

@Gabriela

Tak, ale Pani (co została usunięta z wpisu) jest partnerką osoby z zarządu. Efektem zgłoszenia była kolejna nieprzyjemna sytuacja. Kosztowało mnie to sporo. To są sytuacje, które zostają na całe życie. Tym bardziej przestrzegam przed GS i Karoliną.

Do teraz nie udzielono jednoznacznej odpowiedzi względem tego na czym graficy pracują. ktoś pytał o maci lub pcty. Czy możliwe ze można sobie po prostu wybrać na czym preferuje się pracować? jaki sprzed udostępniany jest grafikom? Widzę też ze można do biura wpaść z pieskiem… kotka też zdarzyło się komuś zabrać? ;)

Sara Nowy wpis

ciekawska Nowy wpis

Czy w Goldenach kreacja, graficy pracują na macach czy na pecetach?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście na stanowisko Copywriter w GoldenSubmarine i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się cenne dla innych użytkowników.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie GoldenSubmarine? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Account Executive?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gabriela
@Kamil

Zgłaszałeś to gdzieś? Jest w firmie ktoś kto mógłby Cię wysłuchać i może uda się rozwiązać problem...? Czy każdy pracownik ma z tą panią styczność? W innych działach jest lepiej?

@Gabriela

Mukiele

Dziwne ogłoszenie, dziwna rozmowa zbyt szybka chęć oferty jakby agencja miała nóż na gardle. Mnie się zawsze wtedy zapala lampka ostrzegawcza. Pan przez i pani K.G. chemii nie wbudzili.

Grażyna
@Mukiele

A zdradzisz na jakie stanowisko aplikowałaś i co w nim takiego dziwnego? Będę wdzięczna też jakbyś napisała czego spodziewać się na rozmowie :) Jestem zainteresowana pozycją copywritera, widziałam na ich stronie że mają wakat. Praca niby hybrydowa, ale może ktoś wie czy dla osób spoza W-wy jest opcja pracy zdalnej?

JJ

Rekrutacja w Warszawie - na spotkaniu gadka o świetnych pomysłach, kreatywności, dużych szansach na zatrudnienie. Później już tylko cisza. Brak feedbacku z wynikami rekrutacji, brak odpowiedzi na mojego maila, w którym pytam o te wyniki. Żenada.

Małgorzata
@JJ

Rozumiemy - dobrze, że postanowiłeś podzielić się z nami tymi uwagami. GoldenSubmarine zdobywa jednak naprawdę wiele nagród, na przykład tytuł Agencji interaktywnej roku 2017 według M&MP, czy Agencji interaktywnej roku 2018 również według M&MP. Można zatem przypuszczać, że wykazują się oni dużym profesjonalizmem. Może powinieneś w związku z tym złożyć osobistą wizytę w siedzibie firmy i po prostu dopytać. Myślałeś o tym?

Jerry
@Małgorzata

A może tak po ludzku, z szacunku do drugiego człowieka - warto jest wysłać informację o tym jaki jest rezultat rekrutacji? Zamiast domagać się, by owy nieszczęśnik tułał się i wystawał pod drzwiami firmy?

nie prawda
@Małgorzata

nagrody o niczym nie świadczą. Projekty pod nagrody robi grupa ciągle tych samych osób. Jeden account, kilku designerów i tyle. Ciągle te same nazwiska. Reszta, która też chce się wykazać, dołączyć do tego zespołu po prostu nie ma takiej okazji. Nagrody to nie wszystko.

Pracownik goldena

Jestem obecnym pracownikiem w dziale kreacji. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć ze nie zgadzam z żadna z negatywnych opinii. Atmosfera jest bardzo przyjemna, ludzie są pomocni, szefostwo bardzo w porządku. Mając już doświadczenie pracy w kilku agencjach mogę powiedzieć ze tu pracuje się najlepiej. Presja czasu jest oczywiście jak w każdej innej agencji, nadgodziny zdarzają się ale rzadko, żadnych telefonów po godzinach nie doświadczyłem. Wypłata na czas, bonusy na święta, miłe słowo miły akcent. Jak najbardziej polecam prace w tej firmie ;)))

Były
@Pracownik goldena

Cha cha cha niezłe kłamstewko :D I po co tak kłamać, każdy wie, że ludzie z kreacji to "łapy od fotoszopa".

tak
@Pracownik goldena

nadgodziny w kreacji rzadko? to w sumie potwierdziło że cały wpis to jedno wielkie (usunięte przez administratora). Kreacja ma najwięcej nadgodzin

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Account Executive w GoldenSubmarine? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

odpowiedź

w zależności od oddziału rekrutacja wygląda różnie. W Poznaniu w rekrutacji prowadziła szefowa oddziału i kobieta która zajmuje się dokumentami (sekretarka?). Pytania trochę niestosowne (wiek i plany na lata - prywatne), trochę nieciekawa atmosfera. Potem pozytywna opinia no i pierwsze projekty. Generalnie nie ważne jak dowieziesz projekt - ważne żeby była faktura. Ta praca to rodeo i tylko niektórzy dają radę.

tak

raz na 1-2 lata są wyjazdy integracyjne do pięknych hoteli w kraju, a nawet integracja w Szwecji raz miała miejsce.

willis

mam za sobą 2-etapowa rozmowę kwalifikacyjna na stanowisko w W-wie. Ogłoszenie o prace bardzo ogólnie napisane, natomiast w zderzeniu z rzeczywistością zakres obowiązków miał być zupełnie inny. Jak się okazało duzo, za dużo procesów zamiast regularnej pracy na kampaniach. Pani Accountka na spotkaniu złośliwa, gdy poinformowałem ja ze szukam czegoś zupełnie innego. radzę więcej empatii i na przyszłość lepiej doprecyzowac zakres obowiązków w ogłoszeniu, aby później odpuścić sobie taki żenujący klimat na rozmowie.

Zofia
@willis

Ej a masz może gdzieś jeszcze to stare ogłoszenie? Bo ciekawa jestem jak je wtedy pisali, chyba że teraz robią te same błędy?

Niestety nie polecam. W trakcie rekrutacji niestosowne, niesmaczne pytania o wiek oraz o chęć posiadania dzieci ( wiadomo dlaczego ). Dodatkowo krytykowanie portfolio, skoro prace nie przypadły do gustu to w jakim celu było zaproszenie ? :) Potem cisza, która trwała około miesiąc i o dziwo decyzją pozytywna. Ze względu na okres pandemii i niepewnej sytuacji na rynku pracy przyjęłam ofertę, bardzo tego żałuję!!!! Pracownik zostawiony samemu sobie, briefing, wprowadzenie do projektu na zasadzie: to nowy klient, też go nie znamy, radź sobie.

Kris

Oddział Poznań - cóż napisać... Faktycznie, firma ma bardzo dobry PR i sprawia wrażenie miejsca, o którym wielu marzy. Niestety czas pryska przy zderzeniu z rzeczywistością, o której napisano poniżej. Kiepskie zarządzanie procesami, chaos w projektach, zły przepływ informacji to rzeczy, które uderzają w pierwszej kolejności. Potem dochodzi ogromna presja (tak wiem, że praca w agencji reklamowej jest pod tym względem specyficzna ale w GoldenSubmarine czasem jest to nie do zniesienia, zwłaszcza przy głównym kliencie oddziału poznańskiego) i brak zaufania ze strony kierownictwa (chwila poza komputerem traktowana jest jako obijanie się, nie ma czasu na przemyślenie zadania czy kampanii). Tak, sporo osób przychodziło i rezygnowało po okresie próbnym, po tygodniu, a nawet po dniu (!!!!). Pracownicy nie są tu równo traktowani, są równi i równiejsi, co niestety idzie odczuć. Taka atmosfera nie sprzyja kreatywności i rozwijaniu się, niestety. Szkoda, bo przez agencję przewinęło się sporo ludzi z potencjałem - którego nie wykorzystano.

Były
@Kris

W punkt!

Bartosz

Niestety w internecie zawsze znajdą się hejterzy dla których oczernianie jest przyjemnością.

Czy pracodawca GoldenSubmarine motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Były P.

Nie ma żadnej motywacji. Jest za to rozbudowany system demotywacji przez obojętność.

Olek

@JJ a czy ktoś wie jak potem jest z tą kreatywnością w pracy? Faktycznie można się nią wykazywać?

Mania

Oddział Poznań: Firma robi złe wrażenie już od pierwszej rozmowy rekrutacyjnej. Zadają wścibskie i całkiem zbyteczne pytania typu "Ile Pan/ Pani CV już wysłała", czy "Ile osób odpowiedziało pozytywnie?". Co ich to obchodzi?To poufne dane, na które nikomu nie trzeba odpowiadać!

Marco

W sumie to potwierdzam poprzednie opinie - dodalbym tylko na minus brak mozliwosci rozwoju, praca z przestarzalymi technologiami, brak jakichkolwiek metodyk projektowych, ogolem chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Plusem jest kasa na czas, a czasem nawet przed i dosc elastyczne podejscie gdy potrzebujesz np. wyjsc wczesniej.

Heniek

Zawsze pozostaje możliwość zmiany firmy! Dobrzy pracownicy nie narzekają więc pewnie coś w tym jest!

Bartek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może niektóre osoby nie potrafią pracować w firmie?

@Bartek

Kto Tobie kazał to napisać? Raczej nie widziałeś dobrego pracodawcy. Jedyne, co tam jest dobre, to kasa na czas. Reszta to dramat, więc nie wypisuj tutaj durnot. Brak szacunku do pracownika, problemy z urlopami, nadmierna ilość pracy przypadająca na jedną osobę, wszystkie projekty są na wczoraj, zrzucanie swojej pracy na innych, wyśmiewanie ludzi za plecami, demagogia, nacisk, przypisywanie sobie cudzych zasług, zero możliwości rozwoju.

m
@Marcin

zgadzam się

Zostaw merytoryczną opinię o GoldenSubmarine - Warszawa

• Jak się pracuje w GoldenSubmarine?

Zobacz opinie na temat firmy GoldenSubmarine tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoldenSubmarine?

GoldenSubmarine
1.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • Palacza 113
    60-133 Warszawa