Opinie o ZPH STAPAR w Żnin

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy ZPH STAPAR. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZPH STAPAR o rekrutacji.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZPH STAPAR w Żnin

Jakie są zarobki ? Jaki jest szef? Pozdrawiam

Pracownik Nowy wpis
@Nowy

Szefostwo na wysokim poziomie kultury osobistej i szacunku dla pracownika

Nowy Nowy wpis

a zarobki? pensje wypłacane na czas?

Agatka Nowy wpis

Skoro pracownik jest szanowany przez szefostwo, to może jest również w jakiś sposób doceniany? Można spodziewać się tutaj jakichś dodatków, premii, za dobrą pracę? Jak to wygląda? Wyjaśnij.

Można aplikować na produkcje. Opinie o szefostwie są mieszane, wiec pewnie dużo zależy tez od podejścia pracownika do pracy co? Zdarzają się pracujące weekendy? Chodzi mi głównie o to czy można wyrobić coś nadgodzin, koło 20 miesięcznie ?

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. W ogłoszeniu napisano, że oczekuje się od pracownika – gotowości do współpracy na własnej działalności gospodarczej. Czyli rozumiem, że praca na umowę o pracę nie jest tutaj możliwa? Szefostwo wymaga od pracownika bardzo dobrej znajomości języka angielskiego oraz niemieckiego. Można prosić o informacje na jakim poziomie ma być ten język?

Koko

Ta firma (usunięte przez administratora) pracowników z pieniędzy zwłaszcza tych którzy nie mają ukończone 26 lat

Elizka
@Koko

Oj, coś administrator przyciął, ale jeśli dobrze rozumiem z kontekstu to napisałeś, że młodym pracownikom zabierają pieniądze, a powiesz dlaczego i jakiego rzędu są to kwoty?

Stapar
@Koko

komentarz jest absurdalny i nie warty dyskusji. Wypłata wynagrodzenia jest obliczna tak jak reguluja przepisy. komentarz zostaje zgłoszony do administratora o bezpodstawne oszczerstwa.

@Stapar

Czyli nie ma tu żadnych nieścisłości związanych z wynagrodzeniami? Wszystko jest wyliczane tak jak powinno? A czy kwoty są konkurencyjne na ten moment? Co ze składkami ZUS, tutaj też nie ma żadnych problemów?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZPH STAPAR? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Michalina

Witam! Jaka aktualna stawka za godzinę

Jak szefostwo w ZPH STAPAR traktuje ludzi?

B¥£¥

Szefostwo to tylko kase liczy ludzie się nie liczą traktują jak popychadła Zero inwestycji w nowe maszyny w firmie trzeba pracować na starych ledwo działających muzeum normalnie. Za przestoje nie płacą, przy wypłatach (usunięte przez administratora) Na rozmowach o pracę i zebraniach ładnie pięknie mówią i obiecują żeby się tylko człowiek, zgodził potem nic z tego nie wynika jedno (usunięte przez administratora) i zakłamanie. Nie polecam tu podejmować pracy chyba że ktoś lubi się narobić i nie zarobić.

Bbbb

Bardzo dobrze traktują zawsze można się dogadać w każdej sprawie . I zawsze wychodzą z założenia że rozmowa i tylko rozmowa a każdy problem się rozwiąże ludzie trochę więcej empatii . Pozdrawiam

Zofia
@Bbbb

Rozumiem, że pracujesz lub pracowałaś/eś u nich? Czy między pracownikami też jest ok? Z wypowiedzi rozumiem, że szefostwo ok, a jak jest w zespole? Między pracownikami?

Bbbb
@Zofia

Co do pracowników nikomu nigdy się nie dogodzi do końca najważniejsze jest zrozumienie nie trzeba się lubić ale trzeba się szanować .

Halina
@Bbbb

No to wiadomo, a ten szacunek jest? :) Ja też lubię dobrą atmosferę w pracy, dobrze byłoby się mieć do kogo odezwać na zmianie albo na przerwie. A powiesz jak w tym roku z pensją, warto spróbować się do nich dostać? Ludzie pisali, że słabo, ale to już jakiś czas temu.

@Bbbb

A duża jest rotacja? Czy ludzie ponarzekają ale i tak pracują? Jak aktualnie wyglądają zarobki, warto? No bo ktoś wyżej pisał że szefostwo oszczędza na wypłatach...

Koko

@Janusz No dziwne podejście nam też się to w głowie nie mieściło ale taka prawda. Tak brygadzistki dostawały premię za każdego pracownika chociaż tak nie powinno być na tą firmę jest brak słów.

Zofia
@Koko

ta premia dla brygadzistki to jest jak pracownik produkcji przepracuje bez wolnego caly miesiac, tak to jest liczone? czy jest jakis inny haczyk ?

Koko

Tutaj nie ma żadnych premi jak są to nie dostaje pracownik tylko brygadzistka. A po drugie jeśli jesteś na L4 i wracasz do pracy co najmniej po tygodniu to Pani brygadzistka za karę daje pracownika na tak zwane tyły lać mleczko przez cały tydzień i nie patrzy czy jest ciepło czy zimno tylko musisz iść i nie ma nic do powiedzenia pracownik.

Janusz
@Koko

No co ty? Kara za chorobowe? Dziwne podejście. Czemu tylko brygadziści dostają premie? Pracują lepiej od zwykłych pracowników? Bo chyba dodatkowa kasa powinna być za wydajność a nie po uważaniu?

Koko

Praca w tej firmie jest do niczego nie liczą się z pracownikiem szefostwo nie umie uszanować pracownika. Na jednej zmianie jest jedno wielkie (usunięte przez administratora) i nic więcej brak szacunku dla pracownika przez panią brygadzistke brak szacunku dla drugiego człowieka przez Panią Anitę zero szacunku a tego jej brak za grosz nie mam szacunku dla pracowników.

Lidia
@Koko

Tylko atmosfera Ci nie pasowała tutaj? A jak kwestie zarobków, rekompensowały chociaż to co Ci nie leżało? Są tu jakieś premie czasem czy same podstawy?

Witam . Mam pytanie czy firma Stapar w Wenecji przyjmuje do pracy ?? Jak jest w tej pracy ??

Lidia

Ale to na jakieś konkretne stanowisko chcesz przyjść? Może warto do nich zadzwonić i się spytać czy mają jakieś wakaty?

Jak wygląda atmosfera między pracownikami?

@Kandydat

To zależy o co pytamy W pracy nie trzeba mieć przyjaciół idziesz pracujesz np 8h i do domu . Nie każdego trzeba lubic i nie z kazdym sie przyjaźnic ale szacunek nalezy sie kazdemu????

Były

O atmosferę między pracownikami

Ddd

Polecam prace w Firmie Stapar Ta firma czy inna jak pracownik bedzie chcial pracować to bedzie. Pozdrawiam

ciekawa

Czy teraz jest szansa na zatrudnienie ?

@ciekawa

Tak jsk najbardziej

Nnnnn

Jak można zwolnić kogoś z dnia na dzień??a do drugiej firmy zatrudnic nowych?? Nie można bylo przenieś ludzi do drugiej firmy żeby nie zostali bez kasy na Życie?? Przykro jest tylko dlatego że na rozmowie słyszy się że to stała praca. Pozdrawiam życzę powodzenia ale z takim podejsciem ciężko o Dobrych pracowników.

młody
@Nnnnn

tu masz racje weronika

@Nnnnn

Może czasami się trzeba zastanowić nad sobą ... zastanowić dlaczego zostało się zwolnionym a nie przeniesionym do drugiej firmy. Widziałem Twoja prace na hali i nie dziwie się ze szefostwo Cię zwolniło.

@Nowy

To oczywiście do Weroniki.

Zuzanna
@Nowy

Możecie wyjaśnić co się dzieje w Stapar? Jakaś reorganizacja? Nie ma już przyjęć nowych?

Pracownik roku

Witajcie. Moja opinia bedzie sie roznic od innych. W tej firmie pracuje Mi sie bardzo dobrze ,jest szacunek jak i u szefa tak i na zmianie. Miła sympatyczna atmosfera zero konfliktów . Zawsze mozna dogadać się. Życzę kazdemu żeby mógł trafić na taką firme jak Ja . Pozdrawiam

Never

Wiosna powiedział, że nie ma pracy, prawda?

Remek
@Never

W styczniu nie ma już pracy . Tylko na 2 miesiące można przyjść zarobić bo i tak Cię zwolnią

Witam moze ktos mi powiedziec na czym polega tam praca i ile sie zarabia?

@Nowy

Praca na producji pakowanie wylewanie itp. Jest ciężko czasami . 11,44 na godzinę jest

Zuzanna

Dzień dobry, można liczyć tutaj na stałą i pewną pracę? Jak wygląda rekrutacja w ZPH STAPAR? Jest kilkuetapowa czy składa się tylko z jednej rozmowy?

@Zuzanna

Stala na pewno nie. Jak już to na 2-3 miesiące. Zależy od zamówień wszystko. Nie ma rekrutacji takiego czegoś po prostu dzwonią przychodzisz na drugi dzień do pracy i dostajesz 11,44 na godzinę od stycznia 2020.

Jaki jest wkład kierownictwa ZPH STAPAR w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Maniu

Taki sobie . Nowe osoby są zle traktowane . Ciągle potrzebuja do pracy ale nikt nie chce przyjść .

pytanie
@Maniu

Co to znaczy , że nowe osoby są źle traktowane? możesz podać przykład ?

@pytanie

Brak szkoleń ,sam musisz sie uczyć ,dopytywac i tak z laską odpowiadają slowo "nie wiem "

Benio

@osobnik Możesz uzasadnić swoją opinię? Firma jest dobrym pracodawcą ,więc to dziwne co napisałeś.

@Benio

11 na godzinę to normalne w tych czasach?

królowa
@Nono

przepraszam bardzo na godzine jest teraz 11.44 wiec jest duza poprawa

Znajomy
@królowa

Było 3 złote na godzinę

Zostaw merytoryczną opinię o ZPH STAPAR - Żnin

• Jak się pracuje w ZPH STAPAR?

Zobacz opinie na temat firmy ZPH STAPAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZPH STAPAR?

ZPH STAPAR
  • al. Aleja Jana Pawła II 27