Opinie o Agencja Ochrony Garda w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agencja Ochrony Garda. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Agencja Ochrony Garda na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Garda w Rzeszów

Czy w firmie Agencja Ochrony Garda są regularne szkolenia pracownicze?

Nie polecam firmy Nowy wpis

Omijaj tą firmę proszę. Ja pracowałam miesiąc doznałam urazu w pracy , miesiąc bez umowy pracowałam zbywano mnie. Dostałam świadectwo zamiast protokołu wypadkowego w pracy. Sprawa skończy się w sądzie pracy

Darek.

Tak siedzimy i się zastanawiamy. Wiemy o tym że niepełnosprawni chcą mieć pracę i pracować. . Ale nie można pozwolić na to ze zatrudniamy niepełnosprawnych z Orzeczeniem 01-U albo 02-P ( choroby psychiatryczne) po pierwsze; blokowali , wyciszali telefon ponieważ w godzinach nocnych chcą spać. Po drugie; wyzywali przez telefon jak ktoś w godzinach nocnych zadzwoni. Po trzecie; biegali za tą osobą która wydzwania w ich interesie i ich budzi ,żeby nie doszło do przestępstwa na obiekcie i tą osobę zastraszali czy chcieli pobić. Wiemy o tym że Pracodawca ma za takich niepełnosprawnych bardzo duże dofinansowanie z PFRON, ZUS , Urząd skarbowy. Ale tu największa wina stoi od nierzetelnych Lekarzy Medycyny Pracy, którzy dopuszczają takich niepełnosprawnych do pracy w ochronie mienia i osób.Przecież ci niepełnosprawni są zagrożeniem. Pracodawca oraz Zleceniodawca robi krzywdę tym niepełnosprawnym . Pytamy gdzie jest w nocy kontrola ze strony Pracodawcy tych niepełnosprawnych. Pytamy gdzie kontrola tych niepełnosprawnych stróży czy portierów.

Xas Nowy wpis
@Darek.

Mam wrazenie , ze jest nagonka na osoby niepelnosprawne. Otóż osoba z orzeczeniem niepelnosprawności może pracować 7h na dobe plus 30 minut przerwy. Jezeli pracodawca dopuszcza sie tak habiebnych uchyleń jak rzucanie pracownika niepełnosprawnego na 24h bez przerwy, przy zalożeniu, że dany pracownik ma stwierdzoną chorobe psychiczną nie dziwota , że chce w nocy spać. Bo od tego hest noc. Bulwers owszem, natomiast, jezeli osoba niepelnosprawna w Panstwie Polskim może liczyć jedynie na niektóre z możliwych prac, np.sprzatanie przy orzeczeniu 05-R, to chyba wina systemu a nie osoby niepelnosprawnej.

Iwona

Pracujesz w Agencja Ochrony Garda? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

Stasiek
@Iwona

Na nic nie mozesz liczyc. Przepraszam mozesz na Brygadzistow ktorzy za pozwoleniem Prezesa i Dyrektora robia dla pracownikow (usunięte przez administratora) I ukladaja sluzby pod siebie i kolegow od szklany.

Zdzisiek strzatacz.
@Stasiek

Nie dawno zwolnili czlowieka , za to ze zadar z Brygadzista bez umowy. Ktory ustawial grafik sluzby pod siebie. Wykonywal prace za tych leni . wpisywal w ksiazce sluzb , o wszystkich przekretach Gardy i Brygadzisty. O tym brudzie, braku Wc , w upaly wody do picia , o kantach na urlopach . O przetargu w D B K. Brygadzista zostal chodz mobbingowal chlopa . tragedia tych przestepczej Gardy.

Tomasz Nowy wpis
@Zdzisiek strzatacz.

Facet ,Ty napewno masz 02p ,co ty człowieku piszesz .Sam jestez tragedia .Pracownik wpisywał w książce służby o przekrętach firmy o przetargach itp., co ty pieprzysz ,ty nawet pisac nie umiesz ,tacy ludzie powinni być izolowani od innych .Co ty (usunięte przez administratora) myslisz ,że ktoś będzie pisał głupoty i jeszcze bedzie pracował he he W książce ochrony pisac takie rzeczy trzeba muec naj... w glowce

Emeryt.

Czy pracuje w ochronie mienia i osób bandyta który ganial dziadka po parku przy M.S.W. W Olsztynie za to że nie pozwalał na spanie w trakcie służby. Co sie dzieje z tymi 02 P z Wyszkowa. Do pracy u gospodarza A nie ochrona i bicia ludzi Za to ze nie dają spać podczas służby. Może jak trochę popracuja to im się odechce bandytyzm.

Sanitariusz.
@Emeryt.

Już nie musi być niegrzeczny dla starszego. Teraz już bedzie legalne kontrola przez pracownika starszego.

Kazik.
@Emeryt.

Tak pracuje w Gardzie . Jak się nie mylę to na obiekcje przy ulicy Lubelskiej. Ale to obiekt gdzie można pracować po 24 godziny nonstop i nikt nikogo nie kontroluje jak w nocy śpi. Mam podejrzenie że chodzi jak coś zginie zapłaci firma ubezpieczeniową.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Agencja Ochrony Garda odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Rzeszów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Karol.

Jeżeli w ochronie pracuje niepełnosprawny pracownik który gania człowieka ktory budzi bo wieczorami na służbie. To jest niepełnosprawny pracownik niebezpieczny. I powinien być zwolniony z pracy , ponieważ może dojść do tragedii. Tacy pracownicy są niebezpieczni . Dzisiaj starszy bo go budził jutro pracownik chronionego obiektu , ponieważ za wcześnie przyszedł do pracy.

Były pracownik.

Uwaga ! Art 190 & 1 k.k. zwalnia niepelnosprawnych pracowników ochrony z nie odbierania w nocnej służbie telefonu. Pracownik w nocy może spać nie musi pilnować. A będzie miał zapłacone. Jeżeli pracodawca , zleceniodawca będzie dzwonił i sprawdzał czy śpią masz prawo oskarżyć to z Art 190&1kk. To Śławki, Kurki itp mace pozwolenie na spanie bez konsekwencji.

Karol.

To trzeba zwolnić pracownika niepełnosprawnego. Albo skierować na badanie psychiatryczne. Pracownik może zagrażać życiu i zdrowiu innych.

Karol.

Przeprowadzone obserwacje i kontrolę obiektów, takich jak budowy, D.B.K., Iveco potwierdziły nasze opinie. Gdzie pracuja niepełnosprawni 02-p po 24 godziny ,można okraść zakład i śpiącego stróża.. Co za ochrona. Za co płacimy.

Kolego z Tesco
@Karol.

Przecież oni na Iveco śpią. Godzina 23 :00 słychać chrapanie. Przecież Ci że Wsi to wszyscy mają orzeczenie 02P. Wszyscy od razu psychiatrycznie chorzy. Lenie wiejscy.

Karol.

Dzwonię dziś w Piątek o godzinie 00:3 do portierni Iveco, celem zapytania się o informację. A tu słyszę od zaspanego pracownika ochrony. Czego dzwonisz , przestan dzwonic . To ja już nie wiem czy to ochrona czy sypialnia dla chorych ludzi. Mam podejrzenie że to musi być człowiek z depresją.

Sanitariusz.

To miał dyżur szwagier.

Jagoda.
@Sanitariusz.

Szwagier szaleje ! On chyba jest z Kurpi.A kurp to gorzej od korony wirus. Tragedia. Współczuję jego żonie i rodzinie.

Czubki.

Tak kupi jak(usunięte przez administratora) wygrał rzetelnie wybory. Do domu do siebie tak.Na wasz rachunek.

Pan z Jakubowa.

Po Parku Jakubowym biegał facet , Który pokazywał zdjęcie drugiego Faceta , który prawdo podobnie wydzwaniał do niego jak pracował w nocy i nie dawał mu spać. Czy to nie był przypadkiem niepełnosprawny pracownik ochrony z Gardy ?

Bogdan.
@Pan z Jakubowa.

Czy niepełnosprawni chorzy na choroby psychiatryczne mogę być stróżem. Odpowiem Nie ! Nie może być tak że stróż śpi, ktoś to budzi A taki chory stróż wyzywa tą osobę i gania po ulicach. To jest patologią i tragedią .Trzeba zrobić kontrolę lekarzy Medycyny Pracy. Jak mogą dla takich ludzi zezwolić na pracę. A jak zrobią krzywdę dla ludzi przebywających na obiekcje który pilnują. Jeszcze Prezesi Firm nie robią w godzinach nocnych kontroli.Nie wiadomo co takim chorym odbije.dziekuje.

Antoni.

Do stróży , portierów i.t.p. Art 33 ustawy o ochronie osób i mienia . Zdrowy rozsądek podpowiada. Z kolei niepełnosprawny pracownik pseudo ochroniarz to bardziej Oksymoron niż pożądana norma. np; śpiesz się powoli jest odmianą paradoksu o znaczeniu metaforycznym. Przykład oksymoronów.; sucha woda, ciemna jasność , czarny śnieg,gorący/ciepły lód.i.t.p. Wirtualna rzeczywistość, zimne ognie czy głupie mądrości. Proszę was pracuj i solidnie wykonuj swoje obowiązki.

Jurek.

Mam podejrzenie że to chyba ten co to zwolniono z MSW za niegrzeczne zachowanie przez telefon . Krzyczał na ludzi przez telefon którzy w nocy dzwonili. Agresywny chłopak.

Karol.

Czy jest praca że prezes zakupił na 5 pracowników ochrony jedną maskę i jedną parę rękawic.

Sławek.
@Karol.

To jest juz beszczelnosc tego prezesa.jak można jedną maskę na 5 ochroniarzy. Ale mam podejrzenie ze to chyba ten milicjanci dyrektorem maczał palce.tragedia wirusa.To sprawa dla Prokuratury i areszt dla tych cwaniaków.

Czesiek.
@Karol.

Proszę mi powiedzieć czy już każdy pracownik na IVECO I D.B.K ma swoje maski i płyny i rękawice.Bo już nie wiem czy te niepełnosprawni 02-P mówią prawdę. Rysiek odpowiedz!!!

Czarek.

Był w Poliklinice Lekarz o takim nazwisku. Miał ksywkę L-4 $ . Dziękuje.

Czy Agencja Ochrony Garda zapewnia kartę multisportu?

Nn

Jak sobie sam kupisz. Jacek ma taką kartę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Agencja Ochrony Garda?

Płacowy.

Orzeczenie 01U albo 02P.

Kolega z wyszkowa.

Mam zapytanie . Moj kolega pracuje w ochronie w Olsztynie po 24/96.stara sie z Z.U.S. O rentę. Czy dla Z.U.S.Wyszkowie Prezes Gardy wpisze mu nie prawdę i napisze że pracuje po 8 godzin na dobę czy 12 godzin . Oszuka Z.U.S.

Gosia.
@Kolega z wyszkowa.

Kontrola zus po przeprowadzeniu kontroli pracownika i pracodawcy odpowie !

Kontrola strażników.

5.03.2020 rok. Dwa telefony do strażnika 00;19 i 03;29 godzina IVECO strażnik nie odbiera śpi. A co nie mogę ! Dyrektor i kierownik nadzoru też śpi. Kto o zdrowych zmysłach da radę. 24 godziny bez snu. A zresztą mam 02-P imam przywilej mogę spać.

Joanna
@Kontrola strażników.

To prawda, że w Agencja Ochrony Garda pracuje się po 24 godziny? Wyjaśnij, bo chciałabym wiedzieć, jaki tam jest system pracy. Ile wolnego przysługuje pracownikom w miesiącu?

Jurek z placyku.

A co bronić chłopakom. Niech śpią . Wypiją po parę piwek. zapalą skręta. A jak ukradną skład to ubezpieczyciel zapłaci. A co do telefonów to każdy wie ze chłopki śpią . I nie należy przeszkadzać ponieważ można dostać trochę mięska kwa twa w mordę jeża. Siemka biały.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Garda - Rzeszów

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Garda?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Garda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Garda?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Garda
2.2/5 Na podstawie 53 ocen.

Agencja Ochrony Garda