Agencja Ochrony Garda

Olsztyn

Opinie o Agencja Ochrony Garda

Prokurator. 2015-02-23 12:51:56
Czy Prezesem nadal jest (usunięte przez administratora) , i czy nadal ma układy z Prezesem (usunięte przez administratora) Ojcem olsztyńskiego prokuratora.Czy nadal oszukuje niepełnosprawnych Pracowników .Czy Prezes Zmitrowicz nadal gnębi niepełnosprawnych pracowników na obiekcie w Słupach.Czy Jacek Celmer to syn tego dyrektora Polikliniki i.t.p. Czy nadal zmienia samochody kosztem Zakładowego Funduszu Rechab.Czy już zwrócił pieniądze za rejestrowanie aut sprowadzonych z Niemiec na numery Urz.O.P.i.t.p rezygnuje z pracy garda Olsztyn u tego Celmera !
Canos 2015-03-06 14:53:03
Jest to firma zerująca na niepełnosprawnych, kanty, oszustwa, załatwianie po znajomości orzeczeń o niepełnosprawności i ciągła zmiana drogich samochodów dla wspólników. Pracując u Celmera naoglądałem się rożnych kantów z PFRON, oszukiwania ludzi.
Misiu 2015-03-07 16:56:27
.... co wy chrzanicie????? po pierwsze pracuje w Gardzie już ponad 6 lat i (najważniejsze) pieniądze są zawsze na czas.... a Zmitrowicz to nie był żaden dyrektor tylko zwykły ochroniarz.....
genius 2015-03-16 09:30:45
to ty sam sie nie zwolniłes to PREZES zrezygnował z twojej marnej roboty.
ola 2015-06-10 18:57:22
nikomu nie polecam firmy garda najgorsza firma pod sloncem nie placa za l4 bedac na umowę o prace masz wolne to musisz odebrać telefon bo kierownik nie zadowolony
Integracjia. 2015-06-16 08:52:44
Mam zapytanie ! Czy Garda Olsztyn Jest Z.P. Chronionej Czy jej Prezesi wywiązują się Z.F.R.O.N. który ma służyć Pracownikom niepełnosprawnych i czy przestrzegają regulaminu Z.F.R.O.N. Czy nadal Prezes Jacek Celmer nie przestrzega przepisów Zakładu Pracy Chronionej i to lekceważy i uważa ze Ojciec mu to załatwi. Nawet jak Garda Olsztyn nie ma Statusu Z.P. Chronionej to też korzysta z Z.F.R.O.N. Dlatego proponuje pisać na forum czy Prezes Celmer i Kwiatkowski wywiązują się z tego przepisu . jeżeli nie to trzeba powiadomić P.I.P. i Urząd Skarbowy.
Urzęndnik 2015-06-16 09:03:54
Odpowiem na pytanie o orzeczeniach; W M.Z.Ds.Orz.O.St Niepełnosprawności pracuje Pani lekarz Medycyny Pracy z Olsztyńskiej Polikliniki gdzie pracował czy pracuje ojciec Prezesa Celmera. Masz kasę i układy masz orzeczenie. Nie masz kasy możesz być niepełnosprawny możesz nie otrzymać , żeby komuś dać drugiemu trzeba dać nie Panowie Prezesi i Pani Orzecznik !
pracownik ochrony Jan. 2015-06-17 08:31:58
Nic takiego jak Z.F.R.O.N. nie istnieje w Gardzie , nawet sam kupuje środki czystości na obiekt w słupach.
ola 2015-06-17 12:24:19
pracowałam w firmie garda niewolnictwo i niewolnictwo nie odbierzesz telefonu na wplnym to wielkie ajwaj nie placa za chorobowe bedac na umowie o prace nie polecam tej firmie a robiłam na slasku
pracownik 2015-07-10 12:58:35
Jest to porządna firma, wypłaty na czas wszystko jak trzeba , pracodawca elastyczny i empatyczny. Nie można narzekać.
jan 2016-01-07 13:07:46
to nie celmer zarządzał zefronem tylko kwiatkowski a wnioski wypełniał bednarowski ciekawa tylko na co jak pracownicy nawet na lekarstwa nie dostawali ciągła odpowiedzi nie ma pieniędzy z niewielkimi wyjątkami dla wybranych
cichy 2016-06-23 13:30:57
Co wy chcecie? Czyżby pan K. czarny PR uprawiał wobec dawnego współpracownika? Mnie jako pracownika interesuje jedno - wypłata na czas i tak jest, a to że ktoś kogoś podjudza lub został wyrzucony za wódę to już inna sprawa.
yu 2016-06-27 20:05:51
widze ze teraz sprzataczki w Olsztynie szukaja moze ktos chetny?
Tomasz 2016-11-02 00:05:38
Banda!!!! Żerują na niepełnosprawnych najlepiej to specjalne schorzenie a praca dla zdrowego!!!! Kierownictwo żenada interesuje się życiem prywatnym jak trzymasz palec i przytakujesz jesteś dobrym... Wykorzystuja niepełnosprawne osoby!!!!
noł nejm 2016-12-05 15:08:16
Na funkcjonowanie gardy patrzę z boku i szczerze powiem, że to klan znajomych, jedno drugiemu nakręca pracę. Znajomych umieszczają na najlepszych obiektach, a innych przerzucają lub zwalniają bo nie ma dla nich etatu. Co do l4 ... faktem jest iż istnieje cichy zakaz z jego korzystania trzeba wykorzystywać przysługujący urlop wypoczynkowy. Przecież urlop jest dla pracownika, któremu on się należy jak psu miska!!!!! Nie po to pracuje się po 24 godziny na dobę by nie zasługiwać na urlop!!!!
Zostaw swoją opinię o Agencja Ochrony Garda - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Ochrony Garda