Opinie o Sorter sp. j. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sorter sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sorter sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sorter sp. j. w Radom

gość

Czemu w opiniach o sorterze ciągle wypowiadają się osoby, które nigdy w nim nie pracowały. Osobiście uważam, że osoba moderująca ten wątek powinna zwyczajnie usunąć te posty, które są nie na temat, ponieważ jedynie wprowadzają w błąd osoby zainteresowane prawdziwymi opiniami na temat tej firmy. A byli/obecni pracownicy Radwaga niech się wypowiadają w odpowiednim wątku czyli : opinie o Radwag.

sts

Twoje również

ww
@sts

LECE PO TYCH OPININIACH WSZEDZIE TEN WYKLETY SIE MĄDRZY CO TO ZA JEDEN NA WSZYSTKIM SIE ZNA TO JAKIŚ GOWNIARZ CO MU SIE NUDZI CHYBA!!

rebus
@gość

Taki jest interes firmy , aby rozwodnić opinie

gorszy zapierdzielający sort

Ludzie ogarnijcie się - patrząc na te wpisy toż to sama inteligencja najlepszego sortu, jak tak wam źle było-jest-ew jesteście niedoszłymi niedowartościowanymi pracownikami- otwórzcie firmę konkurencyjną. Czytając jakie macie kwalifikacje to powinna podbić rynek w miesiąc, pracownicy będą wasz szanować bo dacie im te 10.000,00 PLN najlepiej do ręki za 8 h pracy i jeszcze pogłaszczecie jako szefostwo po główkach za dobrą pracę i pokiwacie ze zrozumieniem jak pracownika szczyknie w kręgosłupie. Zostanę waszym pracownikiem z chęcią - będę nawet siedzieć po 10 h za te pieniądze !!! Ale zróbcie coś !!! I właśnie jest jedno ale...... nie macie pomysłu, nie chce wam się, nie macie siły przebicia, nie macie kwalifikacji, nie wiecie jak się postarać o fundusze i co najważniejsze nie macie zielonego pojęcia jakie koszty ponosi pracodawca zatrudniając pracownika i starając się utrzymać firmę ( tu nie mowa nawet o sorterze). Zdobyliście jakieś śmieszne licencjaty a może i nawet magistraty bez dalszego rozwoju w siebie, ograniczyliście się do śmiesznego papierka i oczekujecie, że świat stanie przed Wami otworem, ledwo poznaliście język angielski komunikacyjny i uważacie, że to wystarczy żeby zawojować rynki pracy .......... ogarnijcie się to jest prawdziwy rynek pracy !!! Jak zapierdalasz i nie jęczysz to pracodawca zauważy że jesteś co wart ..... ps nie jestem obecnym/byłym/przyszłym pracownikiem sortera ani radwagu - jestem tu totalnie przypadkiem

adam
@gorszy zapierdzielający sort

MASZ RACJE POPIERAM 100%

@gorszy zapierdzielający sort

Ja przynajmniej mam szansę otworzyć właną firmę, wy nie macie wcale, za malo wiedzy macie na ten temat. Takie firmy jak sorter czy radwag zostaly otworzone przy przemianach systemowych, gdy wszystko bylo tanie (jak praca) oraz ryzyko bylo dosc male. Dzisiaj sie trzeba naglowkowac z czym wejsc, zeby sie oplacalo, wejsc i wtopic to mogl twoj szwagier, bo chcial sprobowac i utopil pieniadze na chalupe i teraz mieszka pod mostem

@syndrom programisty z radwaga

To ciekawe ????, jakie przemiany systemowe masz na myśli z roku 2010 ? bo wtedy powstał sorter Radwag ok, tu się zgodzę, jest na rynku już z ćwierć wieku, albo dłużej. Raczej chodzi o pomysł, te niszowe w każdej chwili mają szanse zaistnieć i żadne dobre czy gorsze czasy nie maja z tym nic wspólnego. Piszesz na forum firmy o której nic nie wiesz, nawet tego kiedy powstała.

@pracownik

z tym kiedy powstała może i się machnąłem. Odpisuje głównie deklowi belmondowi lub innej tego typu kanalii, generalnie sortera mam w poważaniu, jest mi obojętny

pytanie
@syndrom programisty z radwaga

Jak swoją firmę otworzysz to dasz mi zarobić 500 zł dziennie i poleze na leżaku???

alek
@pytanie

Przecież on jest głupszy niż worek kartofli !!!!!

były

Widzę że sam Prezes szaleje na tym forum , to może się pochwali jakich słów wulgarnych używa wobec pracowników jakie nie przystojną na tym stanowisku. Czy ktoś widział firmę w której "naczalstwo" moderuje wpisy. to niech się pochwali dlaczego system premiowy pracownicy nie mają na piśmie a tylko "na gębę" dlaczego wywalił handlowca który miał najlepszą sprzedaż , Czego się boi jak jest tak wspaniale i siedzi wieczorami na tym forum i opowiada bajeczki

Andersen 2
@były

Dawno, dawno temu, a może nie tak wcale dawno... żył sobie taki super-handlowiec, który "walił w rogi" firmę dogadując się na boku z klientami, że wyciśnie ze swojej firmy mega niską cenę produktu ... i dzielił on się potem z owymi klientami tym co wycisną na własnej "rodzicielce", a powiadam Wam było się czym dzielić. A o tym co napisane w tej bajce wieść od klientów niosła.. Ale to oczywiście dawno i nie prawda jak to w bajkach bywa.

!

Nie(usunięte przez administratora) w poważne tematy. Programujesz te swoje dzwonki gazowe i tyle Cię powinno interesować kasztanie.

były
@Andersen 2

Oczywiście bo system tak był zbudowany ze handlowiec od firmy mógł najwyżej dostać figę a od klienta coś konkretnego . Nikt nie pracuje za "Bóg zapłać". " Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie " Pracownik uczciwe wynagradzany nie pójdzie na układy z klientem bo mu się to zwyczajnie nie opłaca. Jak jest dymany to tylko kwestia czasu.

@były

Brawo, pracodawcy nie widzą swojej winy, wszyscy naokoło im winni, źli niedobrzy pracownicy. Ile opowiadają o tym, że jak nie mają pracownika, to podniosą pensję, mimo braku pensje nie rosną, bo po co, szukają latami frajera za grosze potem jest płacz, że się pracownikowi nie chciało. Proponuję czasowy bojkot firemek, które nędznie płacą, a wymagają nie wiadomo czego. Mam na myśli stanowiska dla wykwalifikowanych pracowników. Może jakiś wiec zrobimy? Trzeba by się z jakąś partią porozumieć i zrobić im kipisz pod siedzibami, może zrozumieją, że nie są panami rynku.

adam
@syndrom programisty z radwaga

Musisz być ciężki wal że nie możesz dobrej pracy znaleźć

widzialem

Wynosiles różne rzeczy z firmy niektórzy widzieli więc skończ pajacowanie

Belemenda - penera z sortera

zisiaj pijemy hopaki ja jusz zisiaj nie mogem ale z wami sie napijem zzzzz zzzzz zzzzzzz

tir
@Belemenda - penera z sortera

Oj cepie cepie udales się jak babce. Serek w skarpetce

Belemenda - penera z sortera
@tir

ale sie wczoraj naalhoholowalem zisiaj tesz bendem pic alhohol z chloposzkami pod sklepem na wsi. nic mnie nie zatrzyma tylko wroce z mordoru na kieleckiej

antytroll

Trzeba skończyć karmić trolla -(usunięte przez administratora)

tir

Glupi jesteś beczysz i beczysz bobki kozie w pustym łbie i nic z tego nie wynika schizofrenia cię dopadła z tej samotności

syndrom programisty z radwaga

http://gazetapraca.pl/gazetapraca/7,90443,21884969,idealne-miejsce-pracy-10-tys-zl-pensji-i-dobry-szef.html#BoxBizLink a jak tam w sorterze, jak tam w radwagu? Jak pisałem, że kierownik ma pomóc pracownikowi w osiągnięciu wysokiego poziomu to się śmialiście, pozostaje wam zatrudniać emerytów ha ha ha ha

marek
@syndrom programisty z radwaga

Z tobą to zupełnie inne sprawy były przecież wiesz co o tej dziewczynie gadać z tobą to bylo. Co innego

Zwolniona

Przestrzegam wszystkich (szczególnie handlowców), którzy chcą pracować w dziale handlowym. Pracowałam tam przez prawie 2,5 roku (umowa na czas nieokreślony). 2 miesiące temu zaproponowano mi koordynację działu handlowego. Nikt nigdy się nie skarżył na moją pracę, na wykonywanie obowiązków. Jako jedna w danym roku sprzedałam trochę drobnych rzeczy typu np wózki, obrotnic, bandownice itp. Pieniędzy za to nie dostałam żadnych, ponieważ nagle stwierdzono że reguły jeśli chodzi o prowizję, się zmieniły. Rozliczamy się na koniec roku i musimy wyrobić określoną kwotę (normę), jak tej kwoty (albo przynajmniej 1/4 ) nie wyrobimy-nic nie dostajemy. Procent od tak dużej kwoty był zadowalający. dwa tyg przed moim wypowiedzeniem przedstawiłam kierownikowi (który musi zaraportować szefowi), że są osoby które kupią maszyny z firmy Sorter. Skąd wiedziałam? otóż budowano hale i przyłącza wodne, odprowadzenia itp pod maszyny Sorter. Byli to moi klienci. Umowa miała być podpisana po całkowitym skończeniu budowy hali (ten rok), następna miała być podpisana zaraz po dostaniu dotacji. Nie wspominając już o innych klientach, którzy też czekali na dotację. Kwota tych dwóch transakcji pokryłaby roczną normę. Kiedy wszystko dopięłam na ostatni guzik, 2 minuty przed końcem pracy dostałam wypowiedzenie. Niestety szef się nie chce ze mną spotkać, aby ustalić szczegóły mojego odejścia. Nawet nie można się dowiedzieć co było faktyczną przyczyną takiego stanu rzeczy. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Lepiej jest zwolnić pracownika niż dać mu prowizję za sprzedany towar. Zawsze lepiej przygarnąć do siebie niż komuś dać. Niestety nie tylko ja zostałam tak potraktowana. Poprzedni moi koledzy też prawie nic nie dostali za zrealizowane transakcje. Nie miałam żadnego aneksu do umowy jeśli chodzi o prowizję. Nigdy nie chcieli z nami podpisać. Pieniądze za zrealizowane transakcje dostaje się do ręki. Więc jeśli chcecie pracować i nic z tego nie mieć, tylko puste obiecanki to zapraszam na stanowisko handlowca.

kot
@Zwolniona

Ja zostałem zwolniony w trybie natychmiastowym ponieważ ująłem się za handlowcami i skrytykowałem system premiowy. odprawę wypłacono mi tylko po kontroli Pi P. Powiem szczerze nawet mnie ta sytuacja nie zdziwiła . To wygląda na normę . Jedynie co mnie zdziwiło ze została Pani po odejściu chłopaków ale rozumie sytuację an rynku pracy. A ten bełkot który jest na tej stronie podejrzewam moderuje ktoś z firmy

Ciekawy
@kot

Uahaha ale mnie to rozbawiło. Gość który chcąc zarządzać DZ.H przez kilka miesięcy nie miał ochoty zapoznać się z asortymentem i produktem firmy, o innych rewelacjach nie wspomnę. Ale kodeks pracy w swoją ... uuuu prefekt wyćwiczony, ta wiedza zgłbiona w 150 procentach --- to się należy i tamto, a w zamian - Wała! Skąd Ci ludzie się zerwali , z choinki ?!

Gryps na miasto

nagrywajcie na dyktafon swoje rozmowy o pracę

firma wlasna
@Gryps na miasto

Ciekawe czy to jeden tak (usunięte przez administratora) sam ze sobą czy w tym mieście tyłu (usunięte przez administratora)jest?????

Marsjanin
@firma wlasna

spytaj szefa swojego

wlasna firma
@Marsjanin

PASUJE MI JEDEN MADRALA DO TEGO GADANIA GLUPOT TRUDNY CHARAKTER CHCIALBY DUZO ! ALE WIEDZA CIEZO MU WCHODZI SWOJE REGULY BY CHCIAL WPROWADZAC I ZNIENIAC USTALONE ZASADY

wlasna firma

Podobno będziesz MIKROSOFTA ZMIENIAL!!!!!!!! //////////////// ale w swoim PC.

Byk

Warto czytać to bo należy wiedzieć komu ryj obic obelgi

@Byk

ty nie byk, ty byka doiłeś...

i ja tez

Możesz pomarzyć nikt z tobą sia nie napije!!!!!

adrian

Głupia z tobą dyskusja nikt normalny się tu nie wrzuca szkoda czasu lepiej muzyki na Youtube posłuchać to przyjemne chociaż jest !!!!

LG.

FIRMA JEST SPOKO JAK NA NASZE WARUNKI SPOKO I NIE CZEPIAJ SIE G.K ANI. Z.G IDZ DO ZIELENI MIEJSKIEJ BEDZIESZ MIAL KOLOROWO

@LG.

lepiej pracować w zieleni miejskiej za 3000 zł brutto niż w radwagu i sorterze jako programista za te same pieniądze. Pracownik fizyczny jak pada deszcz, chowa się przed nim i ma płacone za bycie w pracy, nikt go nie zmusi do pracy w deszcz. w radwagu jak idziesz na fajka to musisz podbijać kartę, żeby kierownik wiedział, że nie pracowałeś i jeszcze chce kazać Ci odrobić ten czas, paranoja. W zieleni miejskiej palić możesz na dworze, tylko nie spal krzaków. Śmieszne te radomskie kierowniki, chcą pokazać kto tu rządzi.

zbyszek
@syndrom programisty z radwaga

Wolne miejsca są możesz aplikować na co czekasz jak Cię nie wezmą to zalatwie ci podobna robotę w firmie co kwiaty dla miasta "robi" będziesz se ziemię przesiewal łopatą pod dachem z fajka w zebach

szkodagadać

Troll programisto wyklęty- programiści na czwartym roku w Wawie dostają poważne zlecenia , czasem się zastanawiają czy robić dyplom bo mają poważne posady a "ty' coś ukończyłeś ? Nic ! jesteś obecnie na poziomie 8-latka i nawet nie zdajesz sobie o tym sprawy. Spakuj swoje słoiki, wyjedź i daj dowód temu, że się mylimy !

adrian

TY JESTES JAK WIATRAK W KOLO TO SAMO ITD. CZYZBY DOSWIADCZENIA NA TOBIE ROBILI ??? USUNELI CI JAKAS CZESC MOZGU??? A MOZE MOCZ MOZDZEK CI ROZMIEKCZA !?!?

tez psychiatra

Jesteś tak nudnym gościem iż gdybym miał cię za znajomego to omijalbym cię szerokim łukiem wszyscy to samo ci powiedzą "MEDZISZ JAK MEKA NIEMOZLIWA I DLATEGO TAKIEGO MEDZENIA NIE MOZE WYTRZYMAC ŻADEN TWOJ POTECJALNY PRACODAWCA ZMIEN SIE !!!!!O ILE TO MOZLIWE!!!!!!!!ZADEN KOLEGA Z TOBA NIE WYTRZYMA !!!!!!

Psychiatra
@tez psychiatra

Wydaje mi się, że Pan jest z tych niewolników mentalnych, którzy marzą wyłącznie o tym by się najeść, napić piwka i wyspać. Typowa komunistyczna świnia :D

afrian

W LONDYNIE TEZ MAJA TYLKO ZBLIZONA DO TWOJEJ !!!!!!?NO NO NO NO NO NO ALE BUC JESTES RADOM SIE DO CIEBIE NIE PRZYZNAJE PROGRA MUJ TYCH TWOJICH KOLEGOW *NA LINCE. ZBIÓR NAPOLEONOW Z KRYCHNOWIC

_

Chyba pomyliles tematy. Piszesz o Radwagu na forum o Sorterze.

adrian

Popieram Zbyszka i napewno wszyscy pozostali jesteś wrzodem na organizmie Radomia . Przyglup i tyle idź na inne strony bo nas mdli!!!??

obiektywna

Moi Drodzy czemu karmicie trolla alkoholika , który lata po forach i opowiada jakieś niestworzone historie popadając w samouwielbienie. Takiego programistę, który obciąża pracodawcę za to, że zamiast pracować siedzi i wypisuje jakieś bzdety na forach a następnie się użala nad sobą, że zeszło mu się do późna to tylko kopnąć w tyłek cyt: "Ja właśnie skończyłem pracę dzisiaj. Późno wiem, skasuję jutro klienta, a co ;P"

EX Pracownik

Każdy dobry pracodawca ,płaci na czas,nie kręci płaci nadgodziny uczciwie itd itp

adrian

Jak zaprogramować spluczke w ubikacji bo mi wodę puszcza Nie mogę sobie poradzić?????

Psychiatra

to wszystko prawda, on ma doświadczenie ze spłuczkami, bo często wymiotuje po bimbrze i potem naprawiać musi i usuwać zanieczyszczenia

@Psychiatra

A jak on spłuczki programuje naJawie Brailem ?????? Ale on ma cennik galanty tu nikogo na jego usługi nie stać !!!!!!chyba przy kuble zostanę

wanka

Jesteś towarem jak wszystko !!jesteś produktem jak wszystko !! Też zaraz będziesz wybrakowany foto diody cię odnajda

CZAK

ZALOZYSZ CZUJKE JAK MI BALAS WYLECI ZEBY DUPE OPTARLO???

CZAK

JAK BYS BYL CZŁOWIEKIEM TO BYS PO LUDZKU GADAL I CIEKAWE CZY JAK BYM CIE W TE LEPETYNE TRZASNAL CZY OPRNIKI BY SIE NIE POSYPALY !!!!!!?

Marsjanin
@CZAK

ziewek naziewałem na ciebie możemy się ustawić na rękawice, chętnie skuje wam ryjki za wasze kłamstwa zapraszam leszcze ze wsi tylko nie pij samogona na odwage, bo szkoda pijaczyne bić

EX -pracownik
@Marsjanin

Ludzie!!!!!!!!!!!!!porąbało Was ,takie pierdoły wypisywać?

EDEN

MYSLE ZE JA JESTEM MADRZEJSZY OD CIEBIE I WIELE PRZYSTOJNIEJSZY WKOWALES DO LEBKA JA NIE MUSIALEM BULKA Z MASLEM NIE MRACZE JAK KOT W MARCU BIORE ZYCIE ZA LEB CHLEJE TANCZE I BALUJE WASZA ROBOTA CHANDLUJE !!!! LEB ZAWEKOWALES !! WLACZ MYSLENIE BAW SIE TAM GDZIE TRZEBA I NIE. MRACZ SWIAT STOI OTWOREM CO NIE ZABRONIONE JEST DOZWOLONE !!!!!!! może mnie pamiętasz mówiłem Ci!!!!!!!!!!

EDEN

ALABO. mówi ci to coś????

max

CIEZKO TRYBISZ MIALEM NA MYSLI PROGRAMOWANIE SEKATOREM NORZYCAMI DO ŻYWOPŁOTÓW ////////////ZARAZ BONUSÓW SZUKASZ ////BONUS TO SE PIWO NIEDOPITE ZNAJDZIESZ K...............WA. SAMOCHWALO

max

MIESZKAM W TYM MIESCIE!!!!!!! Może nie jest doskonale ale jest coraz milsze i jestem DUMNY ZE TU MIESZKAM ...JESTES NIEZGODNY PYSZALKOWATY I. PEWNIE UDAJESZ SWOJA WIEDZE TO MASZ PROBLEMY TOWARZYSKIE !!!!PROSTE

max

Ciebie to chyba głową nigdy nie boli

max

JUZ SRACZKI DOSTAJE JAK TO CZYTAM TERAZ GESLOROWA UDAJE FIUT OKLAPLY !!!!!! OGARNIJ SIE WRESZCIE W ZIELENI MIEJSKIEJ SA ETATY DO PROGRAMOWANIA KRZAKOW TAM CIE DOCENIA !!!!!--ALBO OLEJA !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sorter sp. j. - Radom

• Jak się pracuje w Sorter sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sorter sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sorter sp. j.?

Kandydaci do pracy w Sorter sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sorter sp. j.
2.4/5 Na podstawie 240 ocen.

Sorter sp. j.