Opinie o Sorter sp. j. w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sorter sp. j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sorter sp. j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn dla rolnictwa i leśnictwa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sorter sp. j. w Radom

Karma wraca

co tam się dzieje w tym Radomiu? http://mediumpubliczne.pl/2016/09/eksperyment-spoleczny-w-radomiu-pokazuje-co-ludzie-zrobia-by-dostac-prace-szokujace/ https://player.pl/programy-online/betlejewski-prowokacje-odcinki,2767/odcinek-4,S04E04,66064

RODO

czy już wykasowali Państwo moje dane? Jeśli nie proszę to zrobić natychmiast :) nie chciałbym moje dane służyły firmie do stwarzania sztucznego popytu na pracę w Państwa zakładzie :)

Ciężko z robotą dla nieroba?

Tymon

Czy firma normalnie działa? Szkoda, że przestaliście pisać.

@Tymon

Tak oczywiście. Obecne prowadzimy rekrutację na stanowisko monter-mechanik oraz elektromonter. Cv można przesyłać na adres: marketing@sorter.pl

Leszno
Programista wyklęty

Początkujący pracownik fizyczny zarabia około 2500 minimum, a w Radwagu początkującemu programiście dali 2200 brutto.(usunięte przez administratora)

Chętny do pracy

Jak się pracuje w firmie? Podpowiedzcie coś, mam zamiar aplikować.

RADOM - PRACODAWCY. DRODZY MIESZKAŃCY, RADOMIA, PROSZĘ WAS TYLKO O JEDNO - NIE POZWALAJCIE ABYŚMY PRACOWALI ZA STAWKI MNIEJSZE NIŻ UKRAINA, NIECH Z RADOMIA POD TYM KĄTEM NIE ŚMIEJĄ SIĘ W POLSCE ŻE W RADOMIU SĄ GŁODOWE STAWKI. KAZDY Z NAS MUSI ZARABIAC GODNIE I ŻYĆ GODNIE. PROGRAMISTA NIE MOŻE ZARABIAĆ MNIEJ NIŻ 7.OOO ZŁ BRUTTO ITP DZIŚ TY JUTRO JA KAŻDY. NIE BÓJMY SIĘ.

@anonymous

czy każdy powinien zarabiać po równo 7000 zł ? wątpie. A Ukraincy zarabiają więcej niż programista w radwagu, ile zarabia się w dziale IT w Sorterze nie wiem, tajne, dla wybranych info, z tego co wiem, nie ma szału, na pytanie o wynagrodzenie nie chcą odpowiedzieć, pewnie się wstydzą, że tak mało

Lipa

gdzie planują Państwo przenieść swoją firmę? (usunięte przez administratora) Spokojnej nocki życzę

Programista Niewyklety
@Lipa

Dlaczego jakiś komentarz o przenosinach? Jakiekolwiek powody czy po prostu kolejny komentarz zupełnie nie związany ani z tematem ani z firmą Sorter?

@Programista Niewyklety

jakiś czas temu pracodawcy z Radomia straszyli, że jak nie przestaniemy domagać się podwyżek, to przeniosą firmy za granicę, więc temat na czasie

Słabiutko

nasz kochany kierownik firmy "słońce Peru" zaproponował programiście pensje mniejszą niż w markecie na dział Ryby. https://www.olx.pl/oferta/pracownik-dzialu-ryby-w-supermarkeie-w-radomiu-CID4-IDqd3pn.html#c2044bcd87 Dziękujemy kochanemu kierownikowi

Programista Niewyklety
@Słabiutko

Czy firma Słońce Peru to Sorter? Kto to jest Ireczek? Może jesli nie macie nic do powiedzenia na temat firmy Sorter tylko piszecie o innych firmach to może to nie jest odpowiedni dzial?

@Programista Niewyklety

nie sorter

Programista wyklęty

ireczku, co się stało się? https://www.(usunięte przez administratora).com/watch?v=WAu0tNDYOvc

Julita

@MM dziękuję za przekazane informacje dotyczące rekrutacji w firmie Sorter sp. j. @TerazITM widzę, że nie jesteś zadowolony z pracy w firmie. Czy ktoś jeszcze opowiedziałby o sowich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie?

MM

@Julita, rekrutacja wygląda standardowo jak w większości firm. Po wstępnej analizie nadesłanych CV, dział HR albo dyrektor działu handlowego zaprasza na rozmowę kwalifikacyjną. Następnie osoby, które pozytywnie przeszły pierwszy i drugi etap rekrutacji są zapraszane na kolejną rozmowę. Warto próbować, jeżeli masz kwalifikacje lub doświadczenie, bo czasami jest więcej niż jedno stanowisko do obsadzenia. Powodzenia.

Julita

@XYZ może warto spróbować aplikować i dowiedzieć się szczegółów pracy na rozmowie. Czy ktoś był może ostatnio na rozmowie w sprawie pracy w Sorter sp. j.? Czy powiecie jak wygląda rekrutacja? Jakie są wymagania, aby dostać pracę jako pracownik działu handlowego?

Julita

Obecnie firma Sorter sp. j. poszukuje Pracownika Działu Handlowego. Z oferty pracy wynika, że zapewniają atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w stabilnej spółce, pracę na pełny etat. Czy ktoś zastanawia się nad aplikowaniem?

XYZ
@Julita

Zatrudnić sie czy nie? Oto jest pytanie. Przez ostatnie 2 lata przewinęło się ok 7 handlowców. To chyba mowi samo za siebie. ?

Oczywiście . Bez problemu można dać merytoryczną opinie .Jest tu ich bardzo dużo. Chociażby byłej pracowniczki działu handlowego . Zawiera "klu" filozofii panującej w tej firmie. Takie merytoryczne opinie są potem zalewane dziesiątkami bezwartościowych generowanych przez troli, tak aby nie były za bardzo widoczne wśród ogromnej ilości śmieci. Widocznie ktoś się czegoś boi . I jeśli ktoś zastanawia się nad podjęciem pracy w tej firmie to ma odpowiedz.

życzliwy

Uwaga człowiek o nicku "Programista Wyklęty" to jakiś typ nie po kolei. Zobaczcie co wypisuje na forach innych firm radomskich z branży IT. W wielu z nich nawet nigdy nie miał szansy pracować a wypisuje rzekomo o nich jakby był szpecem fachmajsterem tam od wielu lat. Wystarczy wejść na profil gowork chociażby firmy HUMANSOFT aby utwierdzić się jakie bzdele o firmie wypisuje, wcześniej też pisał o konsorcjum it czy Ajmer (swoją drogą dobrej firme webmasterksiej), w której nigdy nie pracował. Tam akurat poszedł temat do moderatora i po kolei jego wpisy były usuwane. To samo było na profilach innych firm chociażby webmasterskich w Radomiu. Z tego co wiem już są wyciągane dane osobowe od moderatorów gowork tego delikwenta i szykują mu się nieprzyjemności na jego własne życzenie. Oj mama się chyba nie wypłaci za te popeliny...

sierota
@życzliwy

To chyba jakaś próba zastraszania ciekawe kto za tym stoi . Jak znam życie to mogę podejrzewać............ sami wiecie o kogo chodzi :)

chętny

Ja chcę pracować dla Ciebie bo wszystko rozumiesz i będziesz dobrze płacił i dbał o swoich pracowników ja będę dobrym pracownikiem za dobre pieniądze możemy spotkać się na mieście otwieraj ta firmę!!!!!!!

XYZ

Zgadzam się. Gdy tylko mnie zwolnili od razu wykorzystali moje pomysły.

z ramienia firmy

Szanowny Panie, chciałbym Pana uświadomić, iż wypisywanie oszczerstw, (w tym przypadku imiennie) bezpodstawnych pomówień oraz naruszenia dóbr osobistych jest w naszym kraju karalne i niesie za sobą konsekwencje prawne takie jak: kara grzywny, ograniczenie lub pozbawienie wolności do 1 roku czasu, rekompensata za szkodę poszkodowanego. Chcę podkreślić i uwrazliwić, że w internecie nie jesteśmy wcale tak anonimowi jak nam się wydaje, a przede wszystkim nie jesteśmy bezkarni, wiec pomyślmy przed umieszczeniem o kimś zniesławiającego komentarza na forum lub portalu społecznościowym. Zatem z pozoru niewinny wpis może Pana jak inne osoby obrażające imiennie osoby i instytucje może i pociągnie za sobą konsekwencje prawne.

sorterowa sierota
@z ramienia firmy

Najpierw proszę uderzyć się własne piersi bo używanie wulgaryzmów na profilach społecznościowych wobec konkretnych osób też nie jest nagradzane Noblem. Tak samo jak kitranie kasy i nie wypłacanie jej osobom którym się to ustawowo należało. Dzban wodę nosi dopóki mu się ucho nie urwie , a to w każdej chwili jest możliwe . Pycha zawsze idzie pierwsza przed upadkiem a tego pierwszego na pewno nie brakuje .

w-f

TO ARDZO NIE LADNIE BARDZO CIEKAWE CZY TYLKO O TO CHODZI ? CIEKAWE ???????

Zwolniona
@w-f

Czy aby tego postu nie napisał ktoś z firmy? Jeśli tak ,to chyba jasno wyraziłam swoje zdanie na ten temat. Każdemu można zarzucić różne rzeczy jak się go chce zwolnić, zawsze można znaleźć pretekst. Niestety prawda jest taka jak napisałam. Myślę, że osoby, które odeszły lub zostały zwolnione z tego działu też mają takie samo zdanie, ponieważ w bardzo podobny sposób zostały potraktowane.

Ciekawy
@Zwolniona

Proszę napisać parę słów prawdy o wielkości sprzedaży przez te 2.5 roku Pani "Handlowiec" przez duże H. Kto dzisiaj zwalnia dobrego handlowca nie statystę. Żal i szkoda czasu .

Zwolniona
@Ciekawy

Widzę że ktoś z pracowników a moze i sam szef broni reputacji firmy. Mam tylko pytanie. Czy w ogole ktoś cos sprzedał w tym czasie ? Ja tak. Nikt mi nic nie wypłacił bo nagle sie zmieniły zasady. Na handlowca sie nie pchalam. Przychodząc do pracy miałam robić cos innego i na to się zgodzilam. Wyjazdy miały być od czasu do czasu. A propos. Prosze wskazać takiego super handlowca który tyle sprzedał? Ciągle jest rotacja. Teraz mam za to lepsza prace za lepsze pieniądze.

nikt

Tu się często Prezio udziela. Wszystkich ocenia i chwali firmę

Panbuk
@Zwolniona

Ta widziałem..., stragan na targu.

tadek

A ja widzę że firma rośnie w siłę a ludziom żyje się DOSTATNIEJ!!!!!! Wszystko co mamy firmie oddamy!!!!!!!!!!!!!!!!!

tadek

Brawo kolego może będę kiedyś pracował w Twojej fabryce liczę na dobre zarobki!!!!

tadek

Już szkoda Ci kasy jak tylko pomyślałem o tym to widać słychać i czuć Chytra baba z Radomia jesteś !!hehehe

obcy

Otwórz firmę i nie przechwalaj się

Jabcok

Jabcokiem, przyjdź dostaniesz gratisa!

Sławomir

3 tys brutto to dobre piniendze, biere tom robote Ona czuje we mnie pinionc ...

chetny

Mistrzu ty otwierasz firmę i ty jesteś szefem my cię słuchamy pracujemy a ty nam zapłacisz za uczciwą pracę ! Ok!!!!!!!!!!!

Czytając tą wypowiedź niestety utwierdziłeś mnie w przekonaniu, że to wszystko prawda. Życzę powodzenia i mniej wypisywania głupot na forach bo niestety ale ostatecznie pojawi się Twoje nazwisko i wtedy już nie będzie tak kolorowo. Znasz branżę IT dla chcącego nic trudnego, jak komuś zaleziesz za skórę to Ci uprzykrzą życie bardzo. Chwalisz się, że jesteś gdzieś tam na wysokich miejscach jako specjalista ale pamiętaj ktoś kiedyś może założyć Twój profil na gowork, facebook itp i zaczną się wypowiadać ludzie zwłaszcza Ci, którym podpadłeś ....a w internecie nic nie ginie.

Psychiatra

Tak właśnie wygląda w radomiu rynek pracy. Ludzie tacy jak belmond, kierownik ireneucz itp chcą zarabiać, ale nie potrafią. Belmond udowadnia, że walczy po stronie majątku właściciela podsycając przez lata konflikt, tracą na tym wszyscy, a on chce zarabiać jak kierownik, bo się "troszczy" o majątek właściciela. Niestety większość pracowników jest jak belmond z prowincji - myśli, że coś umie, ale niestety nie ma to wiele wspólnego z odpowiednim poziomem wiedzy. Gdybyś studiował belmond na dobrej uczelni, wiedziałbyś, że konflikty należy rozwiązywać, a nie podsycać i pokazywać, kto więcej może. Obaj jesteście dobrzy - programista wyklęty i kierownictwo radwaga, które nie potrafiło przez lata zakończyć sporu. Ale czego się spodziewać po ludziach z układy - brak kompetencji, tylko przemoc, wyzwiska. Wierzę w to co piszę programista wyklęty, ale on też nie powinien się tak zachowywać. Wy z układu, to gorzej niż... a... szkoda gadać nawet.

Belmondo

Cześć. Pracowałem w Radwag i miałem kontakt z Mateuszem czyli Programistą wyklętym. Nazwiska i adresu zamieszkania nie pamiętam ale mogę ustalić i publicznie ogłosić. Ponieważ temat trochę się rozwinął, głównie za sprawą samego Mateusza, który chętnie mnie przypomina to winny jestem kilka słów wyjaśnienia. Pewnie będzie ciekawe. Otóż nie znam dokładnego powodu z jakiego Mateusz znalazł się w Radwag ale znalazł się. Mateusz mieszka z mamą i jest uszkodzony po powikłaniach po grypie. Dokładnie uszkodzony ma słuch i nosi taki wielki aparat słuchowy który działa tak głośno że zagłusza u rozmówców to co on sam mówi. Po za tym jest nałogowym palaczem i cierpi na otyłość olbrzymią. Taki grubasek z aparatem słuchowym. Dodatkowo lubi podszywać się pod nick innych i pisać sam ze sobą. Co do kariery jego to mogę wspomnieć że nie chodzi o wielkość wynagrodzenia. Nie bardzo umiał programować to mu dano szansę pracować i się uczyć za względnie nieduże pieniądze. W końcu kaleka to aby tak od razu nie przekreślać a z czasem może coś będzie. Ten z pozoru miły grubasek jednak dostał jakiejś tam manii wielkości i zażądał wynagrodzenia prawie dwa razy większego za coś czego jeszcze nie umiał robić. Pożegnali się z nim czym prędzej. Pewnie stąd ta złość i pisanie o tym gdzie się da. Mam nadzieję że trochę przybliżyłem postać zwłaszcza dla nieświadomych. Wrócę teraz do głównego tematu czyli Firmy Sorter. Nie pracowałem tam ale zasłyszane opinie są pozytywne do tego stopnia że sam rozważałem złożenie papierów i staranie się o zatrudnienie. Może kiedyś się tak stanie. Mateusz zrobił mi taką reklamę iż chyba każdy właściciel firmy chciałby mieć takiego kogoś jak ja do pilnowania biznesu :)

gość
@Belmondo

Jeśli to prawda to jedynie potwirdziłeś moje przypuszczenia zwłaszcza z tą mamusią. Powodzenia !

sts
@gość

MOZE GO TROCHE WYPROSTOWAC W KONCU TO KALEKA NIE Z WLASNEJ CHYBA WINY JA TAM BYM PODAL MU REKE TYLKO NIECH NIE BREDZI Z TYM WSZYSTKIM POGADAC MOZNA ALE PO CO PLUC NIE POTRZEBNIE MOZE ZROZUMIE I W KLATE PIESCIA UDERZY!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Sorter sp. j. - Radom

• Jak się pracuje w Sorter sp. j.?

Zobacz opinie na temat firmy Sorter sp. j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Sorter sp. j.?

Kandydaci do pracy w Sorter sp. j. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Sorter sp. j.
2.4/5 Na podstawie 240 ocen.

Sorter sp. j.