Sorter sp. j.

Radom

Opinie o Sorter sp. j.

Trrrrro 2017-02-28 19:20
Ale takich cippp jak ty sie nie pękam. Trolu w dupę jeb.. tylko na trollowanie cie stać.
NIE KARMIĆ TROLA. kutry pochodzi z Radomia i wrzuca na Radom
Trrrrro 2017-02-28 19:21
NIE KARMIĆ TROLA. kutry pochodzi z Radomia i wrzuca na Radom
MADMAX 2017-03-02 00:00
NAPISZ PROSZE NA JAKIM ETAPIE ROZWOJU JESTES ???
MADMAX 2017-03-02 08:24
Programista!!!nie obrażaj bo będziesz obrazany widzę że masz problem natury psychologicznej pogadaj z ludźmi na żywo !!!
Programista wyklęty 2017-03-02 10:34
jak można rozmawiać na żywo z kimś kto jest niepoważny? kimś kto pisze "Trolu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeb.. " kimś kto bluźni, kimś kto manipuluje, by zbić stawkę do zera lub minimalnej za pracę programisty, a sam mniej umie ode mnie.
Z takimi ludźmi się nie dyskutuje, tym bardziej na żywo, szkoda czasu, mój czas jest cenny.
@MadMax? o jaki rozwój chodzi?
Z Wami trzeba walczyć jak z komuną, dopchaliście się do koryta i zdolniejszych od siebie blokujecie, albo chcecie im płacić grosze, żeby samemu nie mając kwalifikacji się nachlać. Jestem wodzem rewolty, która kiepskich kierowników i pracodawców pośle w niebyt, wyśle Was na zieloną trawkę, a Ci którzy mają kwalifikacje wyniesie na piedestał i zaczną w końcu zarabiać pomijając miernych pośredników.
Jeśli jesteś cienki jak tyłek węża, to będziesz atakował, bo się boisz o stołek, jeśli jestem dobry w tym co robisz, będziesz mnie popierał, bo tylko tacy jak ja są w stanie zbudować w tym kraju kapitalizm.
Kaczyński może i dał 500+ (socjalizm), ale dzięki temu pracodawca jak chce zatrudnić musi zapłacić, łaski nie robi dobremu specjaliście. Ja tam wolę socjał niż tyranie za minimalną na stanowisku programisty.
Pracy u Was nie szukam, nie trudź, się, zamiotę kiepskich kierowników i kiepskie firemki pod dywan. Ujada mi tam analfabeta, który pisze "który" przez "u". Tak, tacy jak on pójdą krowy paść już niedługo, było się uczyć baranie.
MADMAX 2017-03-02 20:35
CIEKAW JESTEM NA JAKIM ETAPIE ROZWOJU I CO Z CIEBIE WYROSNIE. Ja cię nie wyzywalem nie mam tego w zwyczaju!!
MADMAX 2017-03-02 20:42
ZALATUJE MI TO RACZEJ BRAKIEM KOMPETENCJI BOS MOCNY ALE W GEBIE!! POKAZ JAJA !!!POKAZ NA CO CIE STAC !!!! I BADZ PREZESEM!!!!!!! NAUCZ NAS WYJDZ Z CIENIA. !!!!!✋✋✋✋✋
Programista wyklęty 2017-03-02 21:31
za darmo mam cie nauczyc, a ty weźmiesz kase od naiwnych?
nie manipuluj.
ja jestem daleko przed wami.
pisalem od dawna, taki sorter mnie nie interere
może ty nie wyzywales, ale twoj koleszka owszem, nie znacie sie? nie widziales tego? może źle zrobilem, ze tylko do Ciebie inicjowałem wpis, do tego buraka też był, nie da się tu 2 osobom odpowiedzieć cytując, kliknąłem Ciebie, bo do Ciebie odpisałem więcej
nie pozdrawiam
MADMAX 2017-03-02 21:43
TO ZA CO ZYJESZ SKORO TAKI UTAJNIONY JESTES??? MOZE JESTES NA UTRZYMANIU ODDZIALU SCHIZOFRENIKOW W KRYCHNOWICACH!!!! NO TAKI FACHOWIEC!!! HOHOHO MARNUJESZ SIE !!!!!
CHCESZ BYC. SLAWNY PO SMIERCI!!! TY JESTES JAK TESLA. NO--NIE?!!!
nowy 2017-03-03 14:28
Takiego słownictwa używa tylko jedna osoba w firmie
Programista wyklęty 2017-03-03 14:52
Żyje ze zleceń programistycznych, mam prostą pracę za sensowną stawkę za godzinę, jakiej w Sorterze bym nie otrzymał. Radomskie firmy niestety wolą tanio, to dostają tandetę, a potem płacz, że programista nic nie umie. A no właśnie ja umiem i wiem, że nie warto dać się wykorzystać takim jak Ty. Było się uczyć, a teraz płać albo płacz, że specjalista dostarczył marną jakość za marne pieniądze.
Nie jestem Tesla, żaden z Was tym bardziej. A co do marnowania się, to owszem marnuję się, ale to wina systemu. Proponowali mi pracę na Politechnice, ale się nie zgodziłem, bo marna stawka, lepiej wychodzę na tym co robię, a mam lżejszą pracę, mniej odpowiedzialną, ale też mam mniejsze koszta, co mi pasuje.
Pozdrawiam kolesi z kliki (nie mojej)
MADMAX 2017-03-03 21:31
JESTES CENNYM ARTEFAKTEM NASZYCH CZASOW!!!!
Popatrz popatrz nigdzie nie mogą się na Tobie poznać !!!!
W sumie to baaardzo Ci współczuję !!!!!!!!
Politechnika też biedakowi za cienka !!!!?!
I tytułu odpowiedniego też nie mają !!?
Ojojoj ojoj naprawdę Masz problem. !!!!!!!!?
A może by tak KONSYLIUM zwołać????
Programista wyklęty 2017-03-03 23:23
ty masz konsylium z koleszkami przy flaszeczce. Nie jedna firma w radomiu mi pracę proponowała jeśli chcesz wiedzieć, ale za śmieszne pieniądze, bo gruba kasa jest dla kolesi, co się będziemy oszukiwać.
Już nawet politycy mówią, że B2C się bardziej opłaca niż B2B, a Ty dalej siedzisz za 3000 zł brutto i strugasz ważniaka, albo i masz więcej za wysługę lat, bo nie za kwalifikacje i czemu się tak podniecasz?
Boli cię aż tak bardzo, że bez waszej łaski sobie poradziłem w życiu? Że nie musiałem wam płacić łapówek, bo jestem aż tak dobry? Niech cie boli dalej.

Poznać to się dawno na mnie poznali, nie płacz, płacą mi klienci indywidualni dobrą kasę, nie muszę latać za wami miernoty komunistyczne
idź na piwko z kolesiami, weekend się zbliża, nachlaj się jak świnia, bo już niedługo od koryta oderwą

syndrom programisty z radwaga 2017-03-03 23:42
znowu ta flaszeczka i flaszeczka. Ja pamiętam jak pracowałem w radwagu, to belmond zarabiał tak mało, że prawie na kolankach prosił, bym mu kupił flaszkę, to powie kierownikowi, że jestem super programista i że chce ze mną współpracować.
Coś jest na rzeczy z tymi flaszeczkami, z alkoholizmem nie ma co żartować...
Madmax 2017-03-04 20:46
JELOP JESTES. NIE BEDE Z TOBA PISAL MYSLE ZE OPIERDZIEL SLUSZNIE ZBIERASZ !!! TAK NAPRAWDE TO. ZA TWOJ NADETY CHARAKTER NIKT Z TOBA SIE NIE DOGADA DLATEGO BREDZISZ TUTAJ LUB Z LUSTERKIEM
.TAK NA MARGINESIE ---ZACZNIJ SIE. GOLIC. BO. WYGLADASZ JAK STARY GORYL !!!
Programista wyklęty 2017-03-04 22:55
nie zgodziłem się pracować na cwaniaków za miskę zimnioków, nie dałem się kolesiom wycyckać, skoro tak to nazywasz, to zgadzam się, mam nadęty charakter.
Każdy normalny człowiek, każdy mój klient (nie taki, który się targuje jak mu powiem niską stawkę) potrafi się ze mną dogadać. Innych gonie do gimbazy, tam mają tanio.
Wyłącznie nie dałem się z Wam wyrolować cwaniaki. Podałem stawkę jak człowiek to Janusze Biznesu z Radomia zaczęły kombinować, by zapłacić jak NAJMNIEJ! Jak wam nie wstyd?
Podałem Łęckiemu stawkę 3500 na okres próbny to się cebulak targował przez 30%. Rozmawiałem jak z człowiekiem, ale on chciał ze mnie zrobić podczłowieka i tak nas właśnie nazywacie i traktujecie - mam dowody - nazywacie nas PODLUDŹMI, nas ludzi pracy, bo jak ktoś się godzi na 2200 brutto to jest dla Was PODCZŁOWIEKIEM! Macie się za lepszych od nas mimo, że macie mniejsze kwalifikacje od nas! Ja się nie dałem (nie zgodziłem się przedłużyć umowy za 3000 zł brutto, chciałem w radwagu 3500), to chcieliście mnie zrównać z ZIEMIĄ, nie udało się, to teraz jest płacz i zrzucanie winy na mnie. Ja się nie poddam. Nabruździliście komuś lepszemu od Was, chcieliście łapówki ode mnie, nie ma przebacz!
Nie gadaj ze mną, nie potrzebuję w znajomych takiego cwaniaka, większość moich znajomych jest za granicą jest lub w innym mieście z przewagą na Warszawę, co oni też się z Wami nie potrafili dogadać? Jak rozumiesz dogadanie się z Wami? Płacenie Wam łapówek za przyjęcie do pracy za normalne pieniądze? Dlaczego Ci moi znajomi mają pracę za godne pieniądze w Warszawie? Bo tam jest konkurencja, nie ma cwaniakowania, płać, albo idę do firmy obok, a tu zmowa przy piwku, ustalanie kto ma kwalifikacje. Patrzę właśnie ile zarabia frontendowiec 3000 zł na rękę ma junior, regular ma 4.000 zł netto, w której firmie w Radomiu tyle się dostaję? W większości tych gofnofiremek minimalną płacą programiście. Nie umiecie robić biznesu, to grzecznie mi tam, jak przychodzi Pan programista, jak nie stać, to ładnie podziękować za współpracę, a nie wyzywać od nieuków.
Dlaczego gorszą jakość dostarczacie swoim klientom niż ja i mówicie na mieście, że mam niższe kwalifikacje?
zly sen 2017-03-06 21:22
Tylko Ciebie Jelopie nigdzie nie wzięli !!!!!
Programista wyklęty 2017-03-06 23:23
jak sie nie kreci wokół mnie, to po kiego odpisujesz? Jakbyś nie pił to byś nie spawał na chodniku :P
@zły sen, jak nie wzięli, pracowałem tu i tam, nie moja wina, że w Radomiu nie chcą kupować jakości, wolą bylejakoś, byle do jutra, byle na flaszke starczyło. To jednak nie powód, żeby ktoś kto ze wsi przyjechał wyzywał mnie od nieuków
obcy pesazer 2017-03-07 07:39
MALO ZNASZ TE POLSKE. TERAZ TO NIEJEDEN ZE WSI ZYJE LEPIEJ NISZ SIE TOBIE WYDAJE ZNAM TAKICH CO PSY LEPIEJ JEDZA OD NAS A PYTAM SKAT MA/// KREDYTY BIERZE??? A ON ZE KREDYT TO BANK U NIEGO MOZE WXIAC!!!!
atek 2017-03-07 07:47
Przecież ktoś te maszyny sterownicze kupuje. A to tanie nie jest !!!!!!!!.dobrze że ten programista tego nie robi bo te przebieraczki katofli to od SAMOLOTU musiały by być droższe no boo co????
Programista wyklęty 2017-03-07 19:41
kredytu bankowi udzielić nie może, chyba, że jest mafiozem, a i z tym byłby problem ;)

@atek, rób sobie przebieraczki kartofli, mi zostaw poważniejszą pracę w poważniejszych firmach i wszyscy będą zadowoleni, dzisiaj pensja przyszła, 30 zł za godzinę, aż śmiech, że za tak śmieszną robotę mam tyle płacone, a w radwagu za embedded ledwo dwie dychy za programowanie ARM (ale fakt, że ja swoją robotę robię dobrze, a tamtejsi programiści na odwal się, byle taniej).
Dobrą robotę zrobiłem, to i zapłacił szefo, u Was to kiepściutko z jakością.

Szukam bardziej ambitnej pracy dodatkowej lub stałej.
Ostatnio odrzuciłem ofertę w VBA za 30-50zł za godzinę (na pełny etat), bo nie lubię VBA :D
tafek 2017-03-08 23:08
Ja dobrze spawam wychodzi mi 30 zł /h robię wszystko zbiorniki ciśnieniowe nie narzekam
Programista wyklęty 2017-03-09 17:54
ja za 30 zł konfiguruję Wordpressa -instaluje pluginy, zmieniam kolorki, wygląd, czcionki, tworzę strony korzystając z pluginów, czytam dokumentację (tak, mam płacone za to).
Za poważniejsze rzeczy niestety liczę sobie więcej :D
Co najmniej 50 za godzinę, ale i to już zaczyna się robić mało na moje kwalifikacje :D
Powodzonka dla hakerów spawania :P
cok 2017-03-09 20:34
Dobrze zarabiasz a marudzisz jak byś w ciąży byl
Programista wyklęty 2017-03-10 00:28
ja marudzę?
Ja tylko odpisuje na wasze gorzkie żale
wiesz kto! 2017-03-10 21:22
Ty mądrala. !!! A. Ktomi za szafkę narzygal ?? Ja nie będę tego sprzątał w poniedziałek ma być. Tam czysto. Bo naprawdę. Cię wyklniemy. I będziesz spał w tej szopie szybciej wytrzezwiejesz na zimnie!!!!!
Programista wyklęty 2017-03-11 09:56
spawacz naspawał
ja nic nie wiem :P
Ja nie piłem, bo nie lubię alkoholu.
Tak to powód, by dać mi połowę pensji, bo z kierownikiem się nie napiję ;)
Argument za obniżką pensji, leć do Ireneusza donieść :D
Programista wyklęty 2017-03-11 14:59
bo sam ma za uszami, to nie lubi :D
Zespół to zespół... ziomeczki zarabiają, reszta tyra za miskę zimnioków, dobrze, że to przyznałeś publicznie :D
zly sen 2017-03-11 20:02
Czego chcesz od naszej firmy????przecież przymusu nie ma możesz butelki zbierać!!
Programista wyklęty 2017-03-11 20:53
nic nie chce, co mam chcieć?
Jakiś cieć coś do mnie napisał, to mu odpisałem, myślałeś, że podkule ogon?
wiesz kto 2017-03-12 08:33
TAK POWINIENES PODKULIC OGON I ODSLONIC GRDYKE NA ZNAK UZNANIA NASZEJ WYZSZOSCI I PRZEWODNICYWA BO INNE WILKI CIE ZAGRYZA !!!
Programista wyklęty 2017-03-12 16:01
to kto kogo zagryzie penero alkoholiku to się okaże.
Wy jesteście niżej w hierarchii ode mnie
Nie zapominajcie o tym
Jestem wyższy rangą pod każdym względem, a to co napisałeś, od jutra przysporzy ci dodatkowych problemów
Wszelkiej maści Wilków z Radomia to też się tyczy, więc radzę jutro z przeprosinami się stawić, albo rozpocznę procedurę represji
Napisałem poważnie
Nie pozdrawiam
kierownik 2017-03-12 20:20
Zapraszasz na poranną odprawę o 9.00. to już mamy przećwiczone .ciągle gryzą kompleksiki czy za mocno w główkę się uderzyliśmy.
wiesz kto!!!! 2017-03-12 21:38
LICZ SIE ZE ZDANIEM WIEKSZOSCI TYLKO WIEKSZOSC ZNAJDZIE WLASCIWE ROZWIAZANIE BO JEST WIECEJ PROPONOWANYCH ROZWIAZAN SAMOTNY WILK TO PIES. !! WILKI ZYJA W.STADZIE!!!!
Programista wyklęty 2017-03-12 23:48
Jeśli o mnie chodzi to ja żyje wśród pasterzy nie wilków.
Pasterze dojechać wilków mogą bez problemu.
Większość gdzie? W Radomiu? Przecież Wy robicie problemy, a nie je rozwiązujecie...
Większość ludzi myślała kiedyś, że Ziemia jest płaska.
Większość ludzi jest przeciwko Wam wyzyskiwacze, co pokazały ostatnie wybory.
Elita programistyczna z Polski nie chce słyszeć o Radomskich firemkach, beka jest z Was.
Kto jest z Tobą?
Większość cwaniaków od flaszki?
Baw się dobrze, tylko nie zwymiotuj po tym metalonu
wiesz kto !! 2017-03-13 09:02
Bardzo się mylisz nie pije alkoholu w ilości która znosi myślenie nie nawidze być pijany i chorować na własne życzenie poprawić nastrój dla towarzystwa czasami. Tak. Ogólnie nie lubię gorzaly wolę dobre wino szampana a najbardziej piwo np.despetato bo chmielowe ! Aby nery przepłukać bo mam skłonność do kamieni nerkowych ...WSTYDZIL BYM SIE KOBIET I OTOCZENIA LAZIC JAK LAJZA . OT TYLE!!!!!!!
wiesz kto!! 2017-03-13 09:10
P.s. jak bym chlejel jak ty dajesz czadu to pewnie bym umarł..
rafal 2017-03-13 20:33
I TAK MA BYC NIECH CIE BOLI SAMOLUBIE
Cenzura 2017-03-16 01:07
Zaczynają cenzurować wpisy, trzeba stąd uciekać!
Śwagier specjalisdy 2017-03-16 10:11
Mój świagier ma kwafilikacyje
opiertolił ze mną flaszkie
ja ghwarantuje za niego, on ma kwalifikacyje
opiertolił, ledwo stał na gicołach! Ja sa niego renczem, onpotrafi wypić
Lipy nie ma na dzielni, chla wóde jak zawodowy komuch
programista wyklety 2017-03-17 21:23
Ja to wiem na pewno jestem kosmita i mam wiedzę innej generacji a w szkole to był głupi system . Nauczyciele mówili że to system dwójkowy no i stawiali 1. i. 2.
Nie poznali się wyszło jak wyszło nie chcą mnie to nie mam swój świat moi zieloni bracia niedługo przylecą po mnie miałem sen na. "JAWIE"
Programista wyklęty 2017-03-17 21:56
Współczuje Ci, że zarabiasz po kilku latach programowania 3500 zł brutto.
Dla takich jak ja to była stawka podstawowa na start po zakończeniu studiów. W Warszawie zarabiałem więcej jako serwisant, ale odszedłem, bo praca była nudna, chciałem zarabiać więcej i się rozwijać, by móc otworzyć własną firmę. Jako serwisant bym nie zawojował.
Jako programista daję radę. Mam coraz więcej zleceń. Zaraz sprawdzę, czy kaska wpadła na konto, bo na weekend mam robotkę.
Ja w tej chwili zarabiam 30 zł za godzinę konfigurowania Wordpressa. Za .NET życzę sobie 50 zł, mogę zejść z ceny na krótki okres, by czegoś tam ciekawego się nauczyć. Potem stawka musi się wyrównać, a potem iść w górę.

Ja wiem, że chcielibyście, żeby studia uczyły programowania w technologiach których używa radwag i sorter, ale tak nie ma i nie będzie. Szukacie latami nie możecie znaleźć, bierzecie tych, którzy zgodzą się pracować na waszych chorych zasadach za stawki poniżej rynkowych. Powiem Ci, że dzisiaj juniora ciężko znaleźć za 4.000 zł brutto, ale Ty pewnie masz, samych najlepszych (bo najtańszych jak wino które pijesz i bimber).

W domu nie opłaca się uczyć tego czego wymaga sorter i radwag. Rynek o wiele lepiej płaci za technologie webowe. Pociąg wam odjechał, a wy dalej czekacie, fajnie, jaram się tym.
Jestem coraz bliżej otworzenia własnej firmy. Jestem prawie pewien, że w tym roku moje marzenie się ziści, za rok będę chciał zatrudniać pierwszych pracowników. Szukam klientów, którzy dobrze płacą i oczekują dobrej jakości za kwoty, które wypłaca. Nie szukam zleceń za 20zł/h, nie szukam pracy w takich firmach jak radwag czy sorter, bo tam szukają pracownika jak feministka męża.

Ktoś tam się podszywał pod moją osobę, ale wiadomo, że to nie ja.

Dostarczam w te chwili lepszej jakości niż programiści z radwaga oraz z sortera. Wiem, że ich to boli. Nie mogą znieść, że jestem lepszy i że chcę zarabiać więcej, bo takie jest prawo kapitalizmu. Zwycięzca bierze wszystko, a Belmond pije jagodziankę.

Pozdrawiam
Programista wyklęty 2017-03-17 22:01
dodam - 3500 zł brutto dla kogoś takiego jak ja kilka lat temu to była stawka za to, że ja CHCE SIĘ UCZYĆ.
Za samą CHĘĆ DO NAUKI w danej firmie tyle się takim jak ja płaci(ło). Skoro bez was umiem więcej, to was też bym przegonił, ale durna kadra IT nie rozumi, to teraz proszę firemki IT o trzymanie się ode mnie z dala, nie chcę z wami współpracować.
Z tymi, z którymi chcę (sam nie wiem czy 2 czy firmy, może jeszcze kogoś bym wymyślił) piszę, rozmawiam, prowadzę dialog, z radwagiem niestety nie, dlatego Belmond z kolesiami od flaszki szaleje.
Ja właśnie skończyłem pracę dzisiaj. Późno wiem, skasuję jutro klienta, a co ;P
LG 2017-03-20 20:31
POSYP SE LEB POPIOLEM
Psychiatra 2017-03-20 21:07
i pracuj za minimalną jako programista.
Co Ty nie wiesz programista wyklęty, że od zarabiania to są ziomeczki od flaszeczki?
W środę popielcową będzie pite obowiązkowo, a ty się posyp popiołkami.
Najlepiej se całe wiadro wysyp, bo zapomniałeś, że Ty jesteś od tego, żeby Twój Pan pracodawca zarobił, a Ty masz na to tyrać jak parobek
rysiek 2017-03-21 22:23
To se bądź roninem i nie mialcz na całe mordę jak kot w marcu !!!!
wanka 2017-03-21 22:50
Masz rację wypić już nie może bo mu kicha pękła to tak się Wałęsa po stronach i tak pi.......li jakby błękitu się nazar
Programista wyklęty 2017-03-21 23:18
jakie dwie nie ładne zazdrośnice. Było się uczyć a nie plotkować, wasz czas się kończy :D
wanka 2017-03-22 22:45
Jesteś towarem jak wszystko !!jesteś produktem jak wszystko !! Też zaraz będziesz wybrakowany foto diody cię odnajda
Programista wyklęty 2017-03-22 23:35
przestań ćpać.
Nie jestem towarem. Jestem człowiekiem, nie dostarczam produktów (nie wyceniam generalnie chyba, że banalne i mam w tym cel <- to ja ustalam nie klient), sprzedaję usługi na czas tylko i wyłącznie.
Może Ty jesteś towarem, jak się z tym czujesz?

Fotodiody będą szukać złodziei nie mnie, ja nie interesuje rządu (chyba, że chcieliby mnie zatrudnić ze względu na moje unikalne kompetencje), bo nie łamię prawa. Bać się mogą cwaniaczki, które nie potrafią sobie poradzić, których dymają pracodawcy, którzy już niedługo sami pójdą do tyrki za politykę jaką prowadzą, Januszki Biznesu.
Bać się mogą Ci, którzy kradną, oszukują, cwaniakują. Oni mają prawo robić w gacie.

Ja jestem spokojny :D. Popieram monitoring :D
Zostaw swoją opinię o Sorter sp. j. - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sorter sp. j.