Hotel "Arsenal Palace"

Chorzów

Opinie o Hotel "Arsenal Palace"

anonim 2011-10-26 12:39
[usunięte przez moderatora] w rekrutacji kandydatów na stanowisko Recepcjonista maglują z angielskiego, następnie szukaja \\\"dziury\\\" w CV do której możnabyłoby się przyczepić aby zaproponować osobie z wykształceniem wyższym 1200 netto . Kpina i śmiech na sali .
Jakarta 2013-02-08 00:32
Zgadzam się z poprzedniczką! Wymagania jak do pracy przy nie wiadomo jakim ważnym stanowisku i za takie pieniądze. Najlepiej przyjęliby osobę 24 letnia z 10 letnim doświadczeniem jako recepcjonistka.
Rigo 2013-03-06 12:06
Wspaniała praca za godne pieniądze. Uwaga nie dla nierobów !
niedoskonała 2013-03-13 09:51
Na rozmowie o prace panowie nawet nie zaglądają w CV tylko kierują się wyglądem zewnętrznym jedna była za stara inna była za gruba - na stanowisko sprzątaczki. Ja im też jakoś do gustu nie przypadłam nie wiem może miałam nie taki kolor włosów.....
Todi 2013-06-15 20:18
Nie jest źle, mogło by być lepiej.
pracownik SH 2013-08-05 12:44
oczywiście, nawet maja rozbudowany system premiowania :-)
recepcja 2013-08-05 12:48
ja jakoś pracuje w Stylehotels od dłuższego czasu i nie narzekam - raz jest lepiej raz gorzej ale cóż taka jest każda praca. Każdy kto chce pracować i traktuje pracę poważnie, a nie jak przedszkole to rozumie.
2013-09-30 23:00
+ stałe zboczone uwagi. Dla korekty ;) Zapomniałem dodać że za moich czasów wypłat na czas raczej nie było. Pare dni poślizgu to norma.
opos 2014-04-13 17:24
nie musisz pisać o potrawach, możesz napisać np. jakie zdanie wyrobiłeś sobie np. o obsłudze w Arsenal Palace
nietubyć 2014-04-18 02:32
po jednej wizycie to chyba i o to trudno @opos. Znajomi chodzili tam dość często i nigdy jakoś nie narzekali
klaudia 2014-05-22 17:04
to prawda, że na rękę ma się 1500 i jeszcze napiwki, tylko z napiwków średnio to ile można wyciągnąć? bo też nie interesuje mnie taka praca, że raz tyle zarobie, raz tyle i tak naprawdę to różnie może wyjść
Larry 2014-05-31 02:20
Pewnie napiwki zalezą jeszcze od sezonu, bo w trakcie wakacji i ogólnie urlopów klientów pewnie więcej.
paula 2015-01-27 13:12
cześć, czy może w hotelu tym poszukują kogoś na recepcję, albo jakieś podobne miejsce pracy? jestem po technikum hotelarskim, więc wiedzę już jakąś mam i chęć do pracy poza tym też wielka. Z tym, że nie mam wcale doświadczenia niestety i tu chciałabym je nabyć, Czy ktoś wie czy przyjmują w arsenal palace na tak zwane przyuczenie?
baśka 2015-03-30 14:10
ja również zastanawiałam się nad posadą recepcjonistki w jakimś hotelu czy czymś takim. nie wiem czy to prawda ale doszły mnie słuchy że podobno w Arsenal Palace szukają teraz jakichś nowych osób do pracy, chciałabym tutaj na forum zweryfikować u was bo wierzę że tutaj znajdę najbardziej aktualne informacje, internet nie kłamie
kaśka 2015-08-26 13:27
Znowu widziałam ogłoszenie, poszukują pokojowej....
W tym hotelu jest duża rotacja pracowników, na recepcji co chwile są nowe twarze, kelnerki są z doskoku , brak stałego personelu....
O czymś to świadczy. Pracowałam tam i moim zdaniem kadra zarządzająca chce mieć tanią siłę roboczą a nie wykwalifikowany profesjonalny personel. Zarobki raczej marne
kiok 2016-05-15 22:16
@bhjka zdecydowanie się z tobą zgadzam. Dobry personel jest bardzo ceniony, takiemu któremu można ufać, no bo dla przykładu sprzątaczka musi być uczicwa, wiadomo chyba dlaczego. A teraz szukają kogoś?
Zostaw swoją opinię o Hotel "Arsenal Palace" - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Arsenal Palace"