SYLMIET Umundurowanie

Łódź

Opinie o SYLMIET Umundurowanie

NIEZADOWOLONY 2014-05-07 15:27:24
Jako klient jestem niezadowolony z chęci zakup umundurowania w ich sklepie. Ponad miesiąc czasu oczekiwania na przesyłkę, żadnego kontakt z ich strony oraz próby wytłumaczenia przyczyn opóźnienia w zamówieniu. W dniu złożenia zamówienia na spodnie oraz koszulę poinformowano mnie, że na spodnie mam poczekać 21 dni a koszule są dostępne. Po około miesiącu czasu kiedy skontaktowałem się na jakim etapie jest moje zamówienie pani nie była w stanie udzielić odpowiedzi oświadczyła, że oddzwoni za kilka minut i mnie poinformuje. Po 2 godzinach oczekiwania na kontakt z ich strony ponownie skontaktowałem się z nim i usłyszałem, że spodnie są dla mnie odłożone lecz tym razem mam oczekiwać na koszule jak zaczną szyć. NIE POLECAM NIKOMU
Policjant 2014-10-31 12:04:26
Zamówiłem czarne moro i kurtkę. Czekałem na towar miesiąc, zamawiałem kurierem. Nikt się ze mną nie kontaktował, sam zacząłem dzwonić, to powiedzieli mi że nie mają rozmiaru, który zamówiłem i muszę czekać 10 dni. Na pytanie czemu sprzedają wirtualny towar odpowiedzieli, że mają bałagan. Po upływie 15 dni od tej rozmowy nadal nie było przesyłki. Znowu zadzwoniłem i otrzymałem, że właśnie jest tylko nie zdążyli wysłać, wyślą z rana kurierem. Po kolejnych 5 dniach oczekiwania na kuriera, zadzwoniłem ponownie, wtedy oświadczyli, że złe napisy przyszyli na bluzę i następnego dnia wyślą. Nikt mnie nie przepraszał, tylko poinformowali mnie że zrobią mi duży rabat. Towar przyszedł bez rabatu za to dodali mi 8cm w spodniach w pasie. Zadzwoniłem ponownie, znowu słyszałem jakieś niedorzeczne tłumaczenie i przysłali następnego dnia kuriera, który dowiózł mi właściwe spodnie zabierając za duże.
Jakość munduru słaba materiał cieńszy niż w oryginale, guziki jak w koszuli małe i delikatne, otwory na guziki za duże rozpinają się . Na plus krój bardziej fit i suwak w rozporku spodni ale słabej jakości. Kurtka czarna ortalion ok.
Za całokształt nie polecam nikomu tej firmy Sylmiet Umundurowanie.
JJ 2015-07-15 11:03:13
Sklep beznadziejny, kontakt z klientem poniżej dna. Złożone zamówienie zmuszony byłem do anulowania gdyż obsługa sklepu nie była w stanie określić czasu jego realizacji. Od momentu z złożenia zamówienia zero odzewu ze strony sklepu. Odradzam zakupy tym sklepie.
luksus07 2015-08-10 14:55:04
zamówiłem spodnie przejściowe do nowego munduru i spodnie moro. były za duże więc wymienili dosyć szybko. spodnie które przyszły po wymianie w pasie są ok ale w udach to można jeszcze wiadro ziemniaków wsypać !!!! nie polecam.
prok. 2016-04-15 01:55:19
Firemka na glinanych nogach na zadupiu na Bałutach.Ciagle rekrutuja ludzi w internecie - i co nie moga znależć ? Nie Polecam
zebik 2016-04-24 17:39:50
Witam, a może ktoś wie jak tutaj np. z miejscem by odgrzac sobie obiad, czy coś takiego.
Zostaw swoją opinię o SYLMIET Umundurowanie - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SYLMIET Umundurowanie