logo acrobat Personaldienstleistungen GmbH

acrobat Personaldienstleistungen GmbH

Achern

Opinie o acrobat Personaldienstleistungen GmbH

IJ 2016-10-14 15:01:07
Nie słysząłem jakoś szczególnie dużo o acrobat Personaldienstleistungen GmbH i nie wiem czym się zajmują, rozumiem, ze to agencja pracyz ogłoszeniami?
Cobayaschi 2016-10-31 16:33:33
Uwaga.
Ludzie nie dotrzymują słowa.
Pod żadnym względem.
Pracuje tam nawet Polska ktoa traci jasność zrozumienia kiedy chodzi o finanse.
Nie polecam.
Mieszkanie syf Pieniadze maxymalnie male, nawet 9 euro nie wychodzi na godzine.
Kazdy kto odchodzi odchodzi oszukany, bo mówia inaczej, a pózniej wykrecaja kota ogonem.
Ja za 161 godzin pracy jako spawacz 5 kategorii z Niemieckim po machlojkach wyszlo mi 1380 euro netto.
Nie polecam szczerze.,
22021455477 2016-11-15 11:57:59
Witam Panie Pawle,

szkoda ze nie dodal Pan ze wlasciwie na reke mial Pan okolo 1730, 00 Euro. Oczywiscie koszty mieszkania w wysokosci 350,00 EUR musial Pan poniesc sam i zostal Pan o tym poinformowany.
W naszej Firmie pracuje bardzo duzo Polakow i jeszcze nie zdarzyl nam sie taki przypadek jak Pana. 1730,00 EUR na reke jest dobra miesieczna wyplata.

Jestem osobiscie bardzo zawiedziona. Nie oszukujemy nikogo i nie obiecujemy zlotych gor. Z jednym ma Pan racje: pierwsze mieszkanie bylo naprawde do niczego.. i zaraz po Pana reklamacji poruszylismy niebo i ziemie ( i pomimo ze byla to niedziela to my i nasi polscy pracownicy, ktorym do tej pory jestem bardzo wdzieczna) i juz na drugi dzien mogl sie Pan przeprowadzic na inne, lepsze mieszkanie.
Zostaw swoją opinię o acrobat Personaldienstleistungen GmbH - Achern
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie acrobat Personaldienstleistungen GmbH