Opinie o ZMS GMBH w Hof

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie ZMS GMBH. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ZMS GMBH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMS GMBH w Hof

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ZMS GMBH? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Xxx

Nie polecam ,umowy na oczy nie zobaczysz a jak zapytasz to od razu wylecisz ..(usunięte przez administratora)

Łukasz
@Xxx

Dokładnie, umowy na oczy się nie zobaczy. Wyzysk i tyle

Elżbieta
@Łukasz

jak to w ogóle możliwe, że umowy swojej nie widziałeś? to jak to u Ciebie zorganizowane było, że podjąłeś się jednak pracy? i co dalej, dostałeś kasę normalnie?

K

Czy ma ktoś może email do tej firmy?

Janusz z hof Nowy wpis
@Xxx

Potwierdzam. Umowy przez ponad rok nie dostałem wydaje mi się że praca na czarno była żadnych dodatków prąd inflacja państwo bergerowi normalna (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) traktorka ludzi jak swoje pieski których nie mają jak by mieli lepiej by je traktowali niż nas Polaków którzy chcą zarobić wręcz przeciwnie wpadają jeszcze w dłógi co o nich nowi się dowiedzą jak to działa zwasza w firmie butelkowej tyle pozdo

Gal z gali Nowy wpis

Szczerze mówiac nic się pozmieniało dalej ciocia Ewa wchodzi do mieszkań kontroluje i dewastuje jak nawet jest w lodowce potrafi powyciągać zeczy które się używa nie polecam tej firmy nie zarobisz wręcz przeciwnie jeszcze stracisz zdrowie i (usunięte przez administratora) nerwow

Kris Nowy wpis

Witam pozmienialo się coś w fej firmie 2023 rok czy dalej taka lipa czytając opinie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie ZMS GMBH? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Operator maszyn CNC Trumpf
Pośrednictwo Pracy Soberka
logo firmy Elektryk
Sedulus Sp. z o.o.
logo firmy Lakiernik samochodowy
Agencja Pracy Koncepcja
Klaudia

Ma ktoś może e-mail do tej firmy. Potrzebuje napisać o lohnsteuerbescheinigung a nigdzie nie mogę znaleźć.

Sylwia

Firma rekrutuje osoby do pracy za granicą i chyba wszystkie wpisy tutaj są od tych osób? Mnie interesuje stanowisko w dziale rekrutacji właśnie w tym miejscu. Może jest tu jakiś pracownik i opowie o warunkach zatrudnienia, jak mu się pracuje? Czy aplikowałby do firmy po raz drugi? :D

Stachu BDG

Ja tam raz zjadłem własne zęby na tej robocie

Latający Holender

Przyjechałem wraz z kolegą z krainy o której nikt nie ma pojęcia, przyjechaliśmy tutaj w celach detoksykacyjnych zrobić sobie odwyk poprostu , skuszony dobrym zarobkiem podjęłam prace w jednej z masarni która znajdowała się w Hof. Nic o czym zapewniało szefostwo nie okazało sie takie jak w opisie poczynając od pieniędzy po warunki mieszkalne wraz z sama praca , moja kariera nie potrwała dlugo i na moje nieszczescie dorobiłem się nowego nałogu... do teraz pije wódkę w szklankach nie mieszaną , powrót na stare śmieci nie pomógł, powinienem was pozwać wszystkich, nie pozdrawiam

Jaszczur

Pani Ewa ma tak nudne życie ze przychodzi do wybranych pracowników dwa razy w tygodniu , Pan Piotr jest o niewiele lepszy bo nawiedza ich w pracy choć dobrze wie ze nikt go nie lubi... bądź co chętnie bym wrocil bo takiego melanzu w życiu nie miałem pozdrawiam was kochani

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie ZMS GMBH? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Nieznasz

Nie dostaniesz ich. Możesz sobie tylko pomarzyć

Łukasz,

Pracowałem ze znajomymi miesiąc czasu w zakładzie mięsnym w Berching. Warunki zakwaterowania były naprawdę super, choć koszt na osobę to 150 euro miesięcznie. Praca była w porządku, aczkolwiek sam kontakt z szefostwem czy też Krzyśkiem na marnym poziomie bym powiedział. Zarobki śmieszne, rok wcześniej byłem i zarobiłem więcej w innej firmie. Mydlą oczy na początku, a prawda wychodzi na jaw dopiero jak się samemu doświadczy. Zero selekcji pracowników, przyjmują alkoholików, brudasów do pracy, z którymi później trzeba mieszkać. Firma typowo na wyzysk ludzi, no ale cóż, my jesteśmy młodzi, miesiąc przepracowaliśmy, na szczęście wypłatę dostaliśmy, ale więcej do czynienia z tą firmą nie chcę mieć. Łukasz

Patrycja

ZMS-firma krzak (ze wzgledu na podejscie do pracownikow i ogolne prowadzenie firmy na tymze poziomie,jestem w stanie ja w ten sposob nazwac :) ) domniemana "SZEFOWA" tylko albo az zona szefa -Piotra Bergera - Ewa pseudonim "niedzwiedz" (dla nie znajacych sytuacji rozpier**la smieci jak nie jeden misio :D ,rzucajac,je po mieszkaniu,lozkach i gdzie tylko wyobraznia poniesie Nasza jakze wspanialomyslna i dobroduszna EWE :) malo tego potrafi "wpasc" na mieszkanie i wyrzucic osobe przebywajacym na chorobowym.. uzywajac do tego wulgarnych i niestosownych wyrazen :/ moglabym zacytowac wiele slow i wyrazen ,ktorymi posluguje sie 'OWA' kobieta -wzgledem pracownikow swojego meza,ktorych sama uwaza za swoich niewolnikow... wchodzac w jakakolwiek dyskusje z ta kobieta,slyszy sie tylko pogarde i brak jakichkolwiek argumentow podwazajacych zwolnienie z pracy.. totalna nietolerancja ,inteligencja termosu i plaszczyzna umyslu doprowadzona do takiego stopnia ,w ktorym Panstwo BERGER (o ile osoby ,tego pokroju-mozna tak nazwac Panstwem -( na ten nominal powinny zaslugiwac osoby o chociazby minimalnym poczuciu wartosci,przyzwoitosci i szacunku do drugiej osoby a co najwazniejsze ,jezeli chce sie prowadzic firme tego typu -SZACUNKU DO PRACOWNIKOW!!! (usunięte przez administratora) Krzysiek(wielki koordynator,koza potrafi powiedziec wiecej po niemiecku jak on ) -zdeklarowany alkoholik ,czlowiek bez charakteru ,dajacy matac soba przez "szefostwo",umawia sie na weekendy z pracownikami ,pije wypierdala**c tajemnice wyzej podanych przy czym zgrywa wielce przejetego losem zwyklych pracownikow,oczywiscie dopoki leja mu wode,chleje do nieprzytomnosci albo od przepojenia -zyga ;) Krzysio jak to czytasz to na pewno wiesz kto pisze :D (usunięte przez administratora) ,kila i mogila,mafia (usunięte przez administratora) i Lodzi Von Dongen ,ktora daje i bierze kto tylko poporosi albo daje na chama,decyduje kto zostaje przyjety albo kogo (usunięte przez administratora) bo rozpija jakze jej biednego synka Januszka,ktory jest zyciowym niedojebem i onanista ,szukajacym rozwiazania w alkoholu :( zal ,ostrzegam przed ta "firma" aaaa bylo paru smialkow ,ktorzy poprosili o umowy..podziekowano im po paru dniach od tejze prosby ;) mam pare nagran przedstawiajacych wypowiedzi i zachowania przedstawicieli owej firmy i jej pracownikow zainteresowanych zapraszam na maila ,skladamy pozew zbiorowy :)

Aga
@Patrycja

Proszę o kontakt wobec oszukania i zabrania moich pieniędzy dziękuję pozdrawiam

Xxx

Witam chciałabym nawiązać kontakt z oszukanymi ludźmi przez tą firmę ? Znajdzie się ktoś taki czy już nikt nie zagląda na tą stronę .

Irek

Ostatnio tak rzadko zaglądacie na forum, mam nadzieję, że warto starać się o prace w firmie?

Beata

Czy są jakieś wolne stanowiska? można wysłać CV?

TOMTOM

jak tam zajedziemy to te pieniądze pani przyniosą w zembach

TOMTOM

My tez ich znamy wiemy gdzie się przemieszczają i gdzie wynajmują ludzi do pracy w hof.nie ukryją się dzięki za info

Zms

Droga pani interwencje policji ,pogotowia zdewastowane mieszkanie zdjęcia do w wglądu w biurze

wiesia
@Zms

gdzie jest opinia zniszczen dzwonie na policje w nysie albo mi wyplacicie moja wyplate a rafala sobie zostawcie za szkodymoralne ale ja chce swoje

nikola

Witam ;) Dziwie sie ze jest tak malo watkow na temat tej firmy.. Firma oszusci i zlodzieje!! Szczegolnie kordynator Krzysztof ktory jest alkoholikiem, a pod wplywem alkoholu jest niezrównoważony. Wytrzymalam tam 4 dni. Po pierwsze robota w smrodzie i zimnie, po drugie nawet na przerwe na stolowke nie mozna zabrac swojego jedzenia, tylko trzeba placić za obiady i za sniadanie co tez jest kompletnie bez sensu, bo przyjechalismy zarobić a nie udawać jeszcze tyle kasy na jedzie. Co do kasy, jesli zarobicie tam 800euro na reke to jest dobrze. Nie wazne ile pracujecie i tak wyplata jest ta sama, a nadgodziny sa niewyplacane. Z zaliczkami też cięzko bo Pan Krzysiek bierze sobie je do siebie, zaliczki nie da ale za to chetnie ja pożyczy z jakims % ;) Tak to sobie Polacy wsrod swoich dorabiaja^^ ;) Wyplaty sa wyplacane w rozne terminy 15-20 i oczywiscie na reke, wiec tu juz musi byc cos nie halo jesli firma ma problem wyplacic pieniadze na konto. Szukalam osobiscie tej firmy ZMS bo tak sie nazywa ale nie znalazlam zadnego sladu w internecie, bo chcialam osobiscie zwrocic sie do szefa o wyplate pieniedzy za te kilka dni . Gdy poszlismy poinformowac ze takie warunki nam nie pasuja Krzysztof powiedzial to mamy spiepszać stad a kasy i tak nie dostaniemy, chyba ze sobie pojedziemy sami do Hofu do szefa po pieniadze, czyli wiadomo, ze Krzysztof to zlodziej i zabral sobie pieniadze do siebie. Więc ja napisalam upowaznienie i dalam je znajomym by odebrali naszą wyplate, lecz on poszedl do nich i kazal im to na jego oczach potargać bo inaczej zagroził, że oni wylecą z pracy.. Piepszony alkoholik i zlodziej bo inaczej nie da się go określić. Jeśli ktoś ma kontakt do głównego szefa, prosiłabym o namiary. Ktoś w końcu musi uświadomić jaki jest krzysztof! Ze kradnie pieniadze, z zaliczek pozycza pieniadze, grozi i szantażuje ludzi.... Co do warunków mieszkaniowych, dostaliśmy pokój z grzybem, gdzie śmierdziało, był zaduch, poplamione łożka kołdry na zółto czyli pewnie obcikane.. Jak mozna kogos wpuścić do takich warunków?? Zeby jeszcze te wraunki kosztowały 50euro ale od osoby placilismy 270euro gdzie nie zostalismy wgl o tym poinformowani. A gdy poruszylismy ten temat to powiedzial "przeciez to nie wazne czy 100, 300, czy 800 wszedzie jest tak samo". Jego numer zaczyna to: +49170***5831 Tylko najbardziej mi szkoda ludzi, ktorzy tam jadą zarobić, zalezy im na pracy i daja sie pomiatać przez Krzysztofa. I chcialam wam powiedziec, ze w gorszej pracy niż ta nie byłam w dodatku za tak marne grosze. Lepiej szukajcie czegoś innego, bo jest duzo duzo innych normalnych firm.

Wiola
@nikola

Wszędzie jest coś nie halo w każdej firmie.Patologia ogarnia cały świat,więc najlepiej ją polubić!Rozumiem twoje oburzenie ale dla chcącego -nic trudnego.Jeśli masz łeb to odzyskasz hajsssss...Mam numer do głównego szefa ale ci go nie podam.Są gorsze firmy,jeszcze się przekanasz.Mnie też szef (usunięte przez administratora) ale świeta nie byłam a ty???Wypłaca kasę tylko jeśli ty traktujesz go jak gówno,to masz to (usunięte przez administratora) spowrotem.POZDROWIONKA ZIOMKI...

@nikola

Czy mógłbym prosić o ten numer telefonu od Pana Krzysztofa . Bardzo bym była wdzięczna.

Alexxxxx
@nikola

Dziękuję Ci za tą informacją, dobrze że nie pojechałam.

szejk
@Wiola

obiecuje wam ze za to zapłacą,bo kazdego z nich znamy już pozmieniali numery ale my ich znajdziemy to tylko kwestia czasu.Sprawdzcie ten nr +491703285831 i berger +4916090517006. te numery są szukane i my wiemy gdzie ich szukać.hof to małe miasto każdego z nich znajdziemy

Arek

Podpowiecie mi jak wygląda sprawa znajomości języka obcego?

Zostaw merytoryczną opinię o ZMS GMBH - Hof

• Jak się pracuje w ZMS GMBH?

Zobacz opinie na temat firmy ZMS GMBH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMS GMBH?

ZMS GMBH